Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved za skusku nic nedas.. mam ti tam zbehnut opytat sa?
Odpovedať
bez ty si strasne zlata.. ;-) zial ale nemam tak kedy ist, lebo dnes ideme poobede do tej Wien, mame sa stretnut aj so znamou, len dufam ze odporuci aj normalne obchody (nie za 500 eur :-D :-D ) a budeme tam do vecera a zajtra o 17 ideme uz priamo z prace do TN, takze ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj skoda, ze si nepovedala skor, ja tade dost casto chodim, maju tam pekne veci ;-) tak prijemne nakupovanie vo wien
Odpovedať
jean..potom pridaj foto tvojho "ulovku" :-D
Odpovedať
stacia na reprezentacny ples spolocenske dlhe saty, alebo musi vyt vecerna roba? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
silvi zalezi na tebe a o aky ples ide.. pokial sa ocakava pritomnost nejakych vyssich sarzi, tak roba, inak aj dlhe saty ;-)
Odpovedať
siska ty mas krasne tie popolnocne.. inak jasne ze stacia dlhe saty... ja hladam len take ziadne tortove vecerne roby ani nemusia byt navrhnute od Mikloska :-D :-D ja chcem jemne dlhe saty, strihane pod prsiami, nech sa so slnieckom netlacime :-D a este som rada ze si mozem konecne dat aj vacsi vystrih, lebo tam mam co dat :-D :-D to tehotenstvo, no same vyhody .... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka, Ty si príprad :-D ...závidím nákupy vo Wien :-p Oriesok, Rajecké sú vraj super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem skúsiť niečo pohľadať..
Odpovedať
Baby ja dnes zasa nestiham. Jeanka ticho zavidim nakupy. Dobre nakup.
Odpovedať
ahojte baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja vám tak závidím, že bývate ta blízko Wien.. ja keby som tam chcela ísť, tak pomal pol dňa iba precestujem :-( a tak rada by som tam išla..
Odpovedať
Článok sa načítava...
No mna to tam az tolko zasa netaha. Bola som tam naposledy v auguste. Inac bola som za tym profesorom, co mi nechcel zapisat tu znamku a odisla som ako vitaz :-D
Odpovedať
Scarlette ahooooooooooooooooooj :-D nastastie teraz je este aj nova dialnica takze za tristvrte hodku si tam, (podla toho kde presne) ale je to supr
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-) Janne, no super, že sa Ti to podarilo s tou známkou ;-) Ja mám do Viedne na skok a to som tam nebola už zopár rokov :-D :-D Mne na "vyšantenie" bohate stačí Panta Rhei :-D :-D Jeana, nooo...také tehotenstvo by sa zišlo aj mne :-D :-D
Odpovedať
No moj svokor robi vo wien a novu dialnicu vobec nepouziva, lebo po nej by to mal ovela dalej a trvalo by to tak isto. Vazne zalezi ze kam ides.
Odpovedať
jeana ;-) kedy mas vlastn termin? inak teraz budem prispievat castejsie kym som doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet uz si doma? ako sa citis? jani gratulujem, dufam, ze si mu to riadne nandala, hajzlikovi
Odpovedať
termin je 16.7.2008.. to je supr ked sem budes teraz castejsie chodievat.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej sami racikovia, to su takeee dobree deti :-D
Odpovedať
Ale bola som "slusna" :-D Scarlette ako?
Odpovedať
hej dnes ma pustili, jayva bude pekna :-) len sa rzchlo unavim ale s kazdym dnom a citim lepsie,len neznesiem este nohavicky takzelen noccne kosele ale uz potrebujem kvoli nim prat
Odpovedať
Tak super, ze sa citis dobre. Inac baby odpisali mi za tu kravu. Chcu 7500, co je este o 2000 viac ako v Ikea. Som z toho smutna. Ale aj tak si ju kupim ]-(
Odpovedať
ahojky scarlette skore uzdravenie ti prajem. aj vies kedy mozes potom snazilkovat? vyjde ti to aj skor, ako mne ze po lete? ;-)
Odpovedať
janne kupuj tu z Ikea, ved kto by zobral taku drahu kravu :-D :-D ale stale lepsie ako keby si mala koberec z novozelandskych oviec :-D ale ovce boli asi lacne len tie holuby co to sem na slovensko museli doniest asi brali tazke peniaze od kilometra :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, nie si náhodou rak? :-D Scarlette skoré uzdravenie prajem ;-)
Odpovedať
levik dakujem avsak kvoli mne mame malilinkatu sancu na prirodzene pocatie ;-( ja idem teraz na pol rocnu liecbu injekciami a potom ideme na umele oplodnenie
Odpovedať
joj moja.. prepac, ja som zabudla ako to je, mne su toto nastastie malo zname temy a tak sa v tom velmi nevyznam a tazko si to pamatam.. ale aj tak, ja by som chcela byt do konca roka tehotna, tak dufam, ze nam to vyjde spolu ;-)
Odpovedať
to dufam aj ze sa do konca roka podari, nic a nedeje, mne ostal zdravy vajecnika maternicu mi este preliecialevik iwus dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
iwi jasneee, ze rak ;-) scarlet, neboj nakoniec budes rychlejsie tehu ako my ostatne ;-) budem drzat palceky..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?