Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jani ved za skusku nic nedas.. mam ti tam zbehnut opytat sa?

• bez ty si strasne zlata.. 😉
    zial ale nemam tak kedy ist, lebo dnes ideme poobede do tej Wien, mame sa stretnut aj so znamou, len dufam ze odporuci aj normalne obchody (nie za 500 eur 😃 😃 ) a budeme tam do vecera a zajtra o 17 ideme uz priamo z prace do TN, takze ... 😞

• jaaaj skoda, ze si nepovedala skor, ja tade dost casto chodim, maju tam pekne veci 😉
    tak prijemne nakupovanie vo wien

• Sponzor fóra
  • jean..potom pridaj foto tvojho "ulovku" 😃

• stacia na reprezentacny ples spolocenske dlhe saty, alebo musi vyt vecerna roba? 😒

• silvi zalezi na tebe a o aky ples ide.. pokial sa ocakava pritomnost nejakych vyssich sarzi, tak roba, inak aj dlhe saty 😉

• siska ty mas krasne tie popolnocne..
    inak jasne ze stacia dlhe saty... ja hladam len take ziadne tortove vecerne roby ani nemusia byt navrhnute od Mikloska 😃 😃 ja chcem jemne dlhe saty, strihane pod prsiami, nech sa so slnieckom netlacime 😃
    a este som rada ze si mozem konecne dat aj vacsi vystrih, lebo tam mam co dat 😃 😃
    to tehotenstvo, no same vyhody .... 😃 😃

• Jeanka, Ty si príprad 😃 ...závidím nákupy vo Wien 😛
    Oriesok, Rajecké sú vraj super 😉

• idem skúsiť niečo pohľadať..

• Baby ja dnes zasa nestiham. Jeanka ticho zavidim nakupy. Dobre nakup.

• ahojte baby 😉

• baby ja vám tak závidím, že bývate ta blízko Wien.. ja keby som tam chcela ísť, tak pomal pol dňa iba precestujem 😞 a tak rada by som tam išla..

• No mna to tam az tolko zasa netaha. Bola som tam naposledy v auguste.
    Inac bola som za tym profesorom, co mi nechcel zapisat tu znamku a odisla som ako vitaz 😃

• Scarlette ahooooooooooooooooooj 😃

nastastie teraz je este aj nova dialnica takze za tristvrte hodku si tam, (podla toho kde presne) ale je to supr

• Čaute baby 🙂
    Janne, no super, že sa Ti to podarilo s tou známkou 😉
    Ja mám do Viedne na skok a to som tam nebola už zopár rokov 😃 😃 Mne na "vyšantenie" bohate stačí Panta Rhei 😃 😃
    Jeana, nooo...také tehotenstvo by sa zišlo aj mne 😃 😃

• Sponzor fóra
  • No moj svokor robi vo wien a novu dialnicu vobec nepouziva, lebo po nej by to mal ovela dalej a trvalo by to tak isto. Vazne zalezi ze kam ides.

• jeana 😉 kedy mas vlastn termin?
    inak teraz budem prispievat castejsie kym som doma 🙂

• scarlet uz si doma? ako sa citis?
    jani gratulujem, dufam, ze si mu to riadne nandala, hajzlikovi

• termin je 16.7.2008..
    to je supr ked sem budes teraz castejsie chodievat.... 😉

• jeeej sami racikovia, to su takeee dobree deti 😃

• Ale bola som "slusna" 😃
    Scarlette ako?

• hej dnes ma pustili, jayva bude pekna 🙂 len sa rzchlo unavim ale s kazdym dnom a citim lepsie,len neznesiem este nohavicky takzelen noccne kosele ale uz potrebujem kvoli nim prat

• Tak super, ze sa citis dobre.
    Inac baby odpisali mi za tu kravu. Chcu 7500, co je este o 2000 viac ako v Ikea. Som z toho smutna. Ale aj tak si ju kupim 😠

• ahojky scarlette
    skore uzdravenie ti prajem. aj vies kedy mozes potom snazilkovat? vyjde ti to aj skor, ako mne ze po lete? 😉

• janne kupuj tu z Ikea, ved kto by zobral taku drahu kravu 😃 😃
    ale stale lepsie ako keby si mala koberec z novozelandskych oviec 😃 ale ovce boli asi lacne len tie holuby co to sem na slovensko museli doniest asi brali tazke peniaze od kilometra 😃 😃 😃

• Bez, nie si náhodou rak? 😃
    Scarlette skoré uzdravenie prajem 😉

• levik dakujem avsak kvoli mne mame malilinkatu sancu na prirodzene pocatie 😢 ja idem teraz na pol rocnu liecbu injekciami a potom ideme na umele oplodnenie

• joj moja.. prepac, ja som zabudla ako to je, mne su toto nastastie malo zname temy a tak sa v tom velmi nevyznam a tazko si to pamatam..
    ale aj tak, ja by som chcela byt do konca roka tehotna, tak dufam, ze nam to vyjde spolu 😉

• to dufam aj ze sa do konca roka podari, nic a nedeje, mne ostal zdravy vajecnika maternicu mi este preliecialevik
    iwus dakujem

• iwi jasneee, ze rak 😉
    scarlet, neboj nakoniec budes rychlejsie tehu ako my ostatne 😉 budem drzat palceky..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém