Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • scarlette..drzim palceky 😵 A jazvicka sa zhoji..ani nebudes vediet ze ju mas 😉

• Scarlet, aj ja sa pripájam a držím prsty 😉 , nech je čoskoro všetko úúúúúúúúúplne v poriadku.

• Vsetky ste na obede? 😃

• Sponzor fóra
  • Ja pracujem. Dnes som miesto obedu bola v skole.
    Kupim tu kravu z Ikea.

• janne super 😃 Tak si sa predsa rozhodla ze ju vezmes 😉

• No jasne. Dala som vypoved na poistku, lebo nevidim zmysel v tom aby som to dalej platila a zostatok mi vyplatia. Tak bude krava.

• jani kedy ideme nakupovat do ikea? 😃

• Bez mohli by sme skocit cez vikend 😃 😃 😃 Moj muz sa chysta tusim na ryby a ja konecne nemam ucenie 😃

• bez.. aj ty sa chystáš kupovať kravu? 😃
    ale môže to vyzerať zaujímavo..

• Oriesok je to super.
    Baby keby ste nahodou vedeli o niekom, kdo predava strasie ML-ko, dajte vediet, lebo na Slovensku to je tusim nedostatkovy tovar.

• baby neviete náhodou niektorá, čo všetko potrebujeme vybaviť pred prestavbou podkrovia? vôbec sa do toho nevyznám.. a už sa potrebujeme čím skôr rozhýbať..

• jani mozme, uvidim, kolko budem mat roboty, ale inak v pohode.. 😉
    zuzi ja nescem kravu, len rada chodim do ikea 😃 asi nejake stavebne povolenie potrebujete nie? alebo aspon oznamit na mestsky urad..

• No oznamenie o prerabke na obecny, ci mestsky urad a tam podla rozsahu prestavby ti hadam povedia.
    O.K. Bez tak poobede by sme mohli. Ak nic do toho nepride.

• Baby nasli ste nejaky ten pobyt? Ja rozmyslam, ze to prelozim az na Valentina. Zatial hadam nieco najdem.

• my si chceme zopakovat prahu, niekedy na predlzeny weekend.. 🙂

• Sponzor fóra
  • Janne, my ostaneme pri nasom klasickom osvedcekom v Tatrach..je tam super vodny svet. Uz teraz sa tesim 😵

• Sisa tak posli nazov hotela, pozrem to a mozno sa tam stretneme 😃

• silvi aj mne posli, ktory hotel to je

• Zuzi a vy ked idete do Prahy, tak kde spite?

• Haloooooooo.......

• halo 😵

• Jani robis si sranden?
    Idem domov, lebo vsetci su fuc

• veru bezkaj 😉

• janka sa nam urazila? 🤔
    a zasa tu nikto nie je 😬

• haloooo niekde nikto? tsts

• Ahoj. Ja som. Muza mam v nemocnici. Zasa bol vcera hrat hokej. Tak cakam az mi zavola, ze co je s nim. Asi mu budu robit meniskus.

• jani ty kokso, tito chlapi chodia sportovat, aby sa tam dochramali.. maco chodil hrat basket a vzdy odtial dosiel zbity, kolena ho boleli a pod..

• Janne, no jasné hokej 😠 Otrsný šport a môj to hráva každú sobotu 😐 . On bol tiež pár krát už v nemocke...naposledy mu šili tú peru, veď som spomínala. A poisťovňa nedala ani korunu 😠 , vraj to nieje funkčné a trvalé poškodenie orgánu....

• hehe vcera davali CSI neviem ktore a mali tam zavrazdeneho hokejistu 😃

• Bez zasa si morbidna? Este stale nevolal. Zacinam byt nervozna. Hadam si ho tam nenechaju. Boze a to som sa vcera nahanala, zby som mu stihla dat nebrusit korcule. Tento rok uz ma dohokejovane.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém