Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jojo, este si neprezradila ten termin 😉 ja by smo chcela uz aj hned 😃 som nedockava 😵

• No, to je pravda, u nás to malo až neskutočne hladký priebeh. Mne bolo celý mesiac od rána do večera zle, najprv som si myslela, že mám pokazený žalúdok 😃 , ani ma nenapadlo, že by som mohla byť tehotná, no potom mi to nedalo a kúpila som si test, hoci ma manžel odhováral, pretože tiež neveril, že sa nám to takto rýchle podarilo. A vidíš, bábo je o pár mesiacov na svete (dúfajme).

• anitka no ved uvidime, aspon si clovek trochu pestuje trpezlivost... 😉
    ale vam to pekne vyslo 😃

• Sponzor fóra
  • No tak...keď tu už padla tá otázka od Matenky, či je tu nejaká nová tehuľka, tak.....hlásim sa 😵 . Čakala som na tú správnu príležitosť ako Vám to oznámiť 😉 ...takže ak všetko pôjde tak super ako doteraz...v auguste sme traja 🙂
    Bez držím palce nech to vyjde na prvý šup 😉 , tak ako nám 😃

• jeeeeej iwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    super 😃

• ahojte...ja vám tehulkám chcem pogratulovať a tým,čo sa snažilkujete držím palce 😉

• Ivi, ty si ale tajnostkárka 😉 , to si tak dlho vydržala tajiť? Máš môj obdiv a úprimnú gratuláciu, tešíííííííííím sa 🙂 .

• anita ty mas co hovorit, si vydrzala utajovat dlhsie ako iwka 😉
    marianka tak ako? prides v pondelok na stretko?

• bez..kedy a kam? 🙂 Nejak mi to asi uniklo 😉

• mame stretko v pondelok o 17.00, miesto sme akosi este nedohodli, ale niekde v meste

• hm,to by šlo 🙂 ,len teda ešte miesto nájsť 😉

• Ďakujem kočky 😉
    Anitka....dlho? 🤔 Mne sa zdá, že nie 😉

• iwi ale co teraz s nasim vyletom cez leto na chalupu? 😮
    marianka napisem ti v pondelok IP, ze kde sa stretame?

• Jéj, Iwi, to je super správička, blahoželám a veľmi sa teším 😬 😬 😵 😵 Teda, naozaj si to vydržala dlho tajiť.....Hneď mi to zdvihlo náladu 😬 😬

• Jasne Zuzi 🙂

• Sponzor fóra
  • bEZ neviem ci mas nejaky distribution list alebo co, ale prosim aj mne napis prosim potom IP 😉
    dakujeeeeeeeeeeeeeem

• jean ved som ti pisala ci zasa NIE??? 😮 😮 😮
    mary inak aj ja sa tu vyskieram na monitor, odkedy to iwka napisala 😃

• Inak Iwuska este raz VSEEEEETUCKO len to najlepsie a hlavne zdravicko pre oboch 😉 😃

• 😃 No dnes ma tu v robote všetci strašne štvú, a toto je prvá dobrá správa, tak ma to ozaj potešilo a rozveselilo 😵 😵 A Ty Bez nič nové ? 😃 😃 😬

• mary rano som pisala, ze budeme testovat tak najskor po 10.2. (aj ked mozno nevydrzim 😬slight_smile:

• Aj ja som happy, že som Vá zdvihla piatkovú náladičku 😵 😵 😵
    Mary, vďaka 😉
    Bez, no ideme, nejako sa vyškriabem hore ešte 😃

• iwi to aby som si zopakla prvu pomoc pri porode, keby cosi 😃

• Bez, navrhujem aj ja 😃
    Jeanka, ďakujem 😉
    Mary, že sa necháš rozčúliť takto v piatok 😬

• ok, inak rozmyslala som o kurze pre dule (porodne asistentky).. asi by ma to bavilo 😉
    nas tu dnes pan dekan rozculuje jedna radost, asi preto, ze sa vecer vidime este na akcoske 😛

• fiha, vsetky ste uz utiekli domov? 😮

• teda baby,chvilu tu nie som a co necitam.... teda Iwi - blahozelaaaaaaaaaaaaam k babatku 😛 je to krasne, dufam, ze v tom auguste budete najstastnejsi par na svete 😃
    bez: drzim palce, asi tu fakt ostanem sama bezdetna, ked sa mi vsetky presuniete na konika, tak si tu budem pisat so sebou sama si 😃 😞

• iwi.. gratulujem..
    fifitko.. neboj tak to tu budeme asi dve.. my sa chystáme so snažením až možno niekedy po lete.. keď sa nám podarí prerobiť bývaníčko.. 😞

• fifi ty si budes pisat sama so sebou si ? 😃 😃 to bolo dost gramaticky spravne 😃 😃
    inak ja musim uz aj konikovat, takze nestiham, konecne aj nieco robit a aj tu pracovat 😃

• jeana: ano sama so sebou si 😃 😃
    oriesok: my sa chystame na matersku tak o 3 roky az 😬 😬

• no teraz nás už asi budete tak trošku zanedbávať ..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém