Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuu matka vyzera fakt krasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dík babenky, ale tá posledná fotka je z 28 tt a ja som teraz 33tt :-D , a zuzi naozaj to neber vážne čo tam niektoré popíšu, niektoré hádam testujú aj deň po ....... :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jej matka zmenila fotku v pase ;-) veru, mala by si pridat aktualne fotecky do albumu ;-) mati a nemyslela som to len na testovanie, ale praveze na tie vselijake komplikacie ako MA, potraty, snazenie sa niekolko rokov a pod :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem čo myslíš, ale napríklad my sme ten prípad na prvýkrát, trocha šťastia :-N aj keď sme nerátali, že sa to tak rýchlo podarí, lebo ja blbá som čítala koníka, a tam teda štatistika ukazovala, že málokomu sa podarí na prvýkrát, takže možno budeš hneď tehotná a možno až o 4 mesiace, ale podarí sa to, neboj, len sa na to tak neviaž, lebo potom začneš stresovať a vtedy to na just nepôjde
Odpovedať
zuzi ja som bola na letisku minuly rok v oktobri po sesternicinej svadbe v irsku asi 7 hodin - no dopadlo to tak, ze ako utechu som si kupila kabelku, ciapku, pancusky a kozene rukavicky :-) potom zavreli obchody, neviem ci nastastie alebo nanestastie a islo ma drbnut. a potom hlavne ten prilet o 3. v noci bol "prijemny" ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
matka :-D jani oni prileteli 1.30 miestneho casu ak dobre ratam.. ktovie, co robili v tom denveri, ale peto mi pisal, ze si dal obrovskeho hambaca z pol kila masa ;-) tak mal aspon zazitok :-N inak tie mobily su vymozenost, pekne mi pisal sms aj z michova, z denveru, z des moines a teraz z hotela, nemusim sa o neho bat :-)
Odpovedať
zuzi nielen mobil je vymozenost, ale aj tvoj muzicek, ked sa ti tak vzorne hlasi ;-) sisula ked budes toto citat, kolko ty zapekas tie zemiakove pusinky o ktorych si tu raz pisala? dnes som to robila a nechala som to len tak 10 minut lebo potom uz sa jedlo. ale to len tak troska stihli stuhnut, obschnut. boli aj takto dobre, len som zvedava, ake su original u teba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby kokso to co je za pocasie? ide nam tu vyrazit okna :-o
Odpovedať
Profilova fotka
fiha zuzi, tak silno fuci? tu v ZA sme zas zavaleni snehom 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi v noci fukalo, doobeda lialo ako z krhly a teraz fuka este horsie ako vcera, normalne mam strach :-S
Odpovedať
Profilova fotka
waw, tak to je ta fujavica, co spominali v pocasi.... tu hore na severe tazky sneh lame stromy,niektore cesty su uz davno neprejazdne.... :-( poriadne sa priviaz o gauc alebo o postel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj len ked ma nema kto v nej zohrievat :-D kolko napadlo u vas snehu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi neboj, manza sa vrati a potom ti to vynahradi :-p snehu napadalo dost 8-( sype od vcera vecera bez prestavky, taky tazky mokry sneh, nic moc |-|
Odpovedať
Profilova fotka
len aby to nezacalo namrzat, uz mam tych poladovic plne zuby :-p
Odpovedať
j som tiez nastvana na pocasie, som chcela ist na chvilu a prechadzku, a kedze teraz si obleciem len jeny elasticke nohavice - original na cvicenie - tak by mi v nich hned bola zima
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, ako sa citis? uz vladzes chodit v pohode?
Odpovedať
bez to uz mam zmaknute ale vydrzim tak dve hodinky a potom si musim lahnut lebo uz citim brusko
Odpovedať
Profilova fotka
jo tak to je fajn, ze sa citis uz lepsie.. neprides zajtra za nami aspon na chvilku?
Odpovedať
bez isto nie, do mesta si sama netrufam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
skoda, ale nevadi, hlavne, aby si sa citila stale lepsie ;-) mozno zoberiem konecne aj fotak a porobim nejake zabery :-)
Odpovedať
no ja by som mohla uz stiahnut foto z vianocnych trhov z mt do pc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, dobry napad :-D
Odpovedať
hej len kabel k mt je v krabici na skrini
Odpovedať
Profilova fotka
:-D nuz budes musiet pockat na manzilka ;-)
Odpovedať
ten je zaneprazdneny pri svojompc, ja som za jeho chrbtom v posteli a novym ntbk co sme si kupili nakolko jeden pocitac nam nestacil
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D :-D :-D my mame pc a ntbk, ale zatial sa hadame len o pc, lebo ntbk nemame ako napojit na net ;-)
Odpovedať
my smesi k tomu hned kupili wifi router :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi aj tu riadne fúka, vieš čo som dnes zistila? babulina, lenka, ešte jedna tehotná, čo bola vtedy s nami na stretku bude rodiť v tej istej nemocnici ako ja, síce až o týždeň, ale nikdy nevieš, možno porodí skôr ako ja, teraz tie bábätká nejako skoro chcú von, neviem, čo sa im na bruškách nepáči :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vidis matka, budes mat partacky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo uz ste fakt vsetky na MK? :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?