Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jani my ideme do US a pozrieme tam aj svagrinu, ale ona sa mozno prestahuje z minneapolis prave do toronta dovtedy, tak mozno sa tam stretneme 😃

• baby ta pizzerka je zabita, neviem na nich zohnat kontakt, sup sup dalsie tipy

• No svet je taky maly. Uvidime, ci dovtedy nebudeme otehotneni 😃 a budeme musiet ist este pred letom.

• Sponzor fóra
  • Waw, aký nával do USA.... 😬 My pôjdeme do Tatier 😃 😃 😃 😃
    Bez, keď ja by som chcela, ale zajtra mám 3 skúšky 😐 , a navyše také predmety ako matika, účto a štatistika 😒 Takže večer mám o zábavu postarané.... 🙂

• ved kedy inokedy tam ist, ako ked je dolar za facku 😃

• Nasla som letenku za 15000. Este hodku pohladam a pojdeme zadarmo 😃

• Jani, môžte ísť na krave 😃 😃 😃

• Bez, no snáď tento rok dáme aspoň kávu, keď pôjdete cez DT, hmmm? Nezabudni sa ozvať potom 😉 .
    Janne, pokročila si s kravou? 😃
    Mary, zajtra sa držkaj na skúške 😉

• No ak mi prejde ta amerika, tak sa kray vzdam. Aspon zatial.
    Ak neprejde amerika, tak si kupim 4 kravy 😠

• jani sak si sikulka.. inak nemala si sa cez weekend ozvat,ze pojdeme do ikea?
    mary drzim palce na skusky, dufam, ze nabuduce s auz stretneme 😉
    iwi urcite by som cez leto chcela ist na chalupu.. boli sme aj treaz medzi sviatkami, ale s nasimi a len na otocku rano tam, poobede naspat

• Zuzi ale ked ja som sa cely vikend musela starat o muza 😬
    Ved nam ju snad nezrusia.

• fuuuuha jani ty si aka poetka... sa ti to pekne rymovalo 😃 😃

• Tak to som si ani nevsimla. Ale vazne 😃
    Normalne si ma rozosmiala.

• baby niekto nam tu z novej budovy skocil a vraj neprezil 😮 ani sa tam radsej nejdem pozriet 😛

• fuha a co to znamena nova budova??? lebo ja som akosi mimo obrazu... 🤔

• Sponzor fóra
  • jani my mame na safku stru budovu, to je ta klasicka polkruhova zo safka a nova budova je zo zadu tej starej, vchod od pizza mizza... tam je aj parkovisko

• Dostala som chuť na pizzu, keď tu spomínate pizzu 😛 😃 .
    Bez, tak určite sa potom ozvi, jasnéééé? 😵

• babule, tak som sa na to vykaslala, myslim hladanie podniku, bude to v primi, mame na 17.00 rezervacku na meno šeligova, je to v nefajciari 😉

• tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime sa veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi som vas davno nevidela 😃 😃

• Tam primi? No to musim preorganizovat cely svoj plan 😃
    Ale nejako to zvladnem 😃

• jani preco preorganizovat? ved to nie je az taky velky rozdiel, ci budeme sediet na obchodnej alebo pod michalskou nie?

• No ani nie, len som chcela este zbehnut do Student agency a tak....

• Tak ja budem na vás aspoň myslieť 🙂

• nuz mary aj my na teba 😃
    jani veziem ta domov?

• halo ako ste sa mali na stretku? je tu niekto? 🤔

• ja som tu. baby uz skoncili tak som tam uz ani nesla.

• fiha, takze si dnes nebola Jani?

• nie, som minuly tyzden dostala pozvanku na pracovnu akciu a ked som dakedy o stvrt na osem skoncila a zacala zistovat, uz sa zberali dom 😞

• aha jasne, nieco som tusim postrehla.... a ako inac dnes, den v pohode? ako ti dopadla ta akcia?

• dobre dopadla, bola to vyrocna tlacovka a po nej vecera, takze som pozbierala nejake infosky.. no a usiel aj ten steak 😃 len teraz mam dake nafucane brucho z neho
    a ty? si usilovne zarezavala ze si sem tusim ani nenakukla?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém