Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani skoda ze si nebola, zasa sme mali intimco ale super sme pokecali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, dnes sme mali tolko roboty,ze az... som v praci bola od 4:45 do 16tej :-S kalamita , co sposobil vcerajsi vietor a sneh :-( teraz uz relaxujem pri telke a pocitaci :-D inak som si vcera pozrela konecne tvoje meno v tom vasom "casaku" :-D bola si hned prva :-D
Odpovedať
no veru bez skoda, dufam ze nabuduce mi do toho nic nepride. kto vsetko bol? a co ze tak kratko? ved som uz bola na ceste.. fifi myslis ten o tom ako investuju zeny? ci iny? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi no parada.. janka boli jancia, jeana, janne a sicilia.. takze klasicka zostava.. skoda, ze nedosli baby, co sa ohlasili 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: ten "trendy" casak :-D ci si aj v inom? :-. :-. bez: no parada je uz teraz, konecne je vsetko OK.... esteze nadcasy su dobre platene :-D
Odpovedať
jaaaaj v tirazi ! mne to neslo do hlavy, ze ako som mohla mat prvy clanok, ked pisem az na konci. ale uz chapem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak potom je vsetko ok, my mame vsetko za pan boh zaplat inak uz aj jancia je tehu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaj, som sa asi zle vyjadrila :-D dostala som ho do ruky a na poslednej strane boli mena... tak ma len tak napadlo ze... :-D a bolo to tam :-D :-D
Odpovedať
tak preto ste tak rychlo bezali domov, dve tehulky a dve snazilky x-) fifi v pohode, to my novinari sa vyjadrujeme niekedy ako blbci tak potom nerozumieme normalne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, musime urobit celoslovenske stretko, aby sme mohli dobehnut aj ja , iwuska a sisula :-D
Odpovedať
no sak sme to preberali na jesen. mohli by sme spravit dakde v tatrach alebo kam maju vsetci priblizne rovnako daleko. to myslim vazne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by bolo super :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani ani nie, janne zdrhla skor, lebo utekala manzovi fukat bolave koleno a my sme sa tak nejak svorne zdvihli.. inak nas tam opaloval casnik, normalne sranda :-D ja som navrhovala u nas na chalupe, ale ked babule budu vysoko tehotne dovtedy :-|
Odpovedať
tak niekde inde, kde sa da dostat aj bez snehovych retazi :-)
Odpovedať
caute babule, aspon totu ako vidim zije :-)
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet zdani klame :-D ahoj, ako sa mas? este si nestiahla tie fotky z vianocnych?
Odpovedať
bez nie nestiahla :-( ja viem som strasna
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie, myslis, ze dnes niekto mal fotak? ;-) idem citat harryho pottera bru noc vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Vám nestačilo stretko? Ešte aj tu ste kecali? :-D No ako bolo? Chýbala som veľmi? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
iwi bolo super, pat septembroviek, jedna 2006 a 4 z 2007 :-D, chybali ste nam vsetky
Odpovedať
Dobre rano. Dnes to nejako nejde, aspon vela nezmeskam, lebo nemam vela casu.
Odpovedať
Profilova fotka
jani napodobne, ale asi aj ostatne babule ;-)
Odpovedať
Zuzi ty poznas nejaku z tych bab, co ideme vecer s nimi?
Odpovedať
Profilova fotka
osobne nie
Odpovedať
baby ale ja poznam z nich az dve - Janne a Bez :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D :-D
Odpovedať
bez citas uz tu poslednu cast HP? dobra je, ja som ju docitala v piatok. ale neboj nebudem ti prezradzat dej ;-)
Odpovedať
Tak dobre. Citate HP? Taku kvalitnu literaturu? A je to dobre? Lebo ja som to ani neciatala ani nevidela.
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet ja som citala piratsku verziu este ked to vyslo len v anglictine ;-) ale kupila som si do zbierky aj knihu, ja som taky knihomil a preco si ju este raz neprecitat :-)
Odpovedať
ja som precitala vsetky :-) so zatajenym dychom :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?