Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • levik a vydarili sa?
    vyjadrila sa (aj ked nie presne o mne) ze nie sme od toho platene aby sme surfovali po internete 😛

• no bolo to mnam a hlave dobre to vyzera, ved urcite vies o tom svoje 😉 ale myslim ze boli malo zapecene, nabuduce dam veru na silnejsie

• hojte....
    sisi: nam nevypli net, ale mam tolko prace, ze tu tiez nestiham citat, co nove, normalne mi to chyba.... heh zavislak 😬

• Sponzor fóra
  • tak vidim ze kazda tu mate nejake technicke problemy a to uz je co povedat ked ja prispievam rano ako prva 🤔

• jani ani nie tak technicke problemy, ako strasne vela roboty.. ale ked dnes odoslem ten material na ministerstvo, tak uz mam relativne veget (asi tyzden, kym nezacnu prichadzat novi studetni na letny semester)

• Ahojte 🙂 Ja dnes tiež len na skok, keďže tu mám toho haldy a neviem čo skôr...Ale aspoň tá chaotická profka našla moju prácu 😬 😬 No idem pokračovať v práci.... 🙂

• ahojte, ja si tak nestandardne vylihujem v posteli 😉

• jeeeej Scar ahooooj, tak rada by som zostala v posteli aj ja 😞

• jeana ja bz som radsej sla medyi ludi 😉

• scarlettka, chodievas aj na modrustrechu? ja tam sem tam zabludim, je to tiez velmi inspirujuca stranka 🙂 ty teraz moozes browsovat a browsovat a nasaavat... informacie, samozrejme 😃

• scarlet a hlavne pekne sup sup na prechadzku, ked je teraz vonku tak krasne 😎

• inka ani nie, si nerobim teraz iluzie,pockam kym bude pozemok

bez dnes nie, dnes si netrufam lebo mi je zle 😞 ale rano si idem po recept na lieciky 😃

• no kokso, dnes to tu riadne blbne 😠

• dnes to nejdeeeee

• uz ide bez 😃 😉

• Sponzor fóra
  • sak som mala obstak.. okrem miliona roboty 😛
    uz mam manzelika doma a doniesol mi kopec veci, taky super muz 😃

• jeeeeeeeeeeej, a co take pekne? pochval sa... a kde si ho vlastne mala?
    P.s. tej roboty mam aj ja dost 😠

• v USA bol 😉

• fiha daleko, az za velkou mlakou 😃
    no zrejme sa bezaz uz venuje muzikovi, lebo je tu ticho, ale verim, ze zajtra sa pochvali 😃

• hej a za akou velkou ! jeden by nepreskocil 😃
    bez si uziva darceky
    co nove fifi?

• cute kocky,co mate nove?

• uf, konecne som spratala kusisko roboty v praci 😃 tesim sa na piatok a nove asi nic, cakam na zavesy, dufam, ze zajtra uz pridu,nech sa tesim 😃

• jaj baby nie, cvicila som 😃
    dostala som tenisky, super kozmetiku, co predavaju len "na zapade", strasne prirodnu, tenisovu raketu {zeby mi tym chcel nieco naznacit}, javorovy sirup a vselijake sladkosti 🙂
    a uz sme vybrali umyvacku, takze hadam ju zajtra kupime a cez weekend zapojime

• bez konecne o riady menej 🙂

• scarlet, no len aby sme to dotiahli aj do zdarneho konca 😉

• Zuzi tak vela darcekov? Tebe je super......

• jani ved aj ja som oci ocila.. a este ze si pamatal tu kozmetiku, lebo mi segra z australie doniesla minule jeden krem od nich a bol skvely.. lenze v europe myslim ani nemaju predajnu, je to nejaka brutal bio kozmetika.. normalne som z neho na vetvy.. a nehovoriac, ze sa trafil do velkosti tenisiek 😉

• Tak to ti ticho zavidim. Ani nie tak tie darceky, ako tu vsimavost tvojho manzela. Moj by si iste nezapamatal aku kozmetiku som niekedy chvalila 😞

• jani to bude asi tym, ze aj maco je zatazeny na kozmetiku, tak si to mozno viac vsima 😉

• No tak ten moj pozna akurat tak krem na ruky. Ale zasa nemozem chcet vsetko. Dnes rano som ho celu cestu tlacila jedlom, len nech je ticho. Tolko mal reci a ja som nemala najmensiu chut ho pocuvat a odpovedat mu. Uz nutne potrebujem vikend.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém