Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • noooooo to budem mat cez vikendy prednasky, takze asi nie.....

• jaaaaaaj no to je skoda
    v piatok nam inak pride ten jedalensky stol, huraaa

• levik: huraaaa... 😃 nam mozno koncom mesiaca aj stolicky 😉

• Sponzor fóra
  • jani to nas uz mozes pozvat k vam na party 😉

• Ze dobre ranko.....

• ze breeee aj tebe 😉

• Vdaka 😃 Dnes musim niekde zohnat plavky, lebo ideme vecer kupkat a ja nemam v com 😞

• fiha fiha 😛 v zime sa plavky kupuju za dobre ceny, skus nejaky sportovy obchodik 😉

• No musim to nejako pobehat. Nevadi, keby aj neboli pekne. Ved na tu plavaren je to jedno.
    Bez dnes to plati pri tom starom moste?

• jani v poluse budu urcite este nejake vypredaje.. 😉
    jasnacka, plati, bola som tamvcera rezervovat stol.. vnutri to vyzera dost dobre, tesim sa 😃

• Tak ak nezozeniem cez den plavky, tak budem asi trochu meskat. Ale hadam stiham.

• neboj, zozenies 😃 pojdes s nami v lete na chatu? vcera sme tu viedli diskusiu 😃

• Chata? A bez muzov? No neviem, ci to prejde....

• preco by nie? 😃

• No uvidim. To radsej nebudem teraz ani spominat. Az to bude aktualne 😉 Ale isla by som 😉

• Sponzor fóra
  • to az zaciatkom juna by bolo 😃

• No to asi nie, lebo v strede aprila muz ide na tu operaciu a 2 mesiace bude pravdepodobne PN. Tak to ho asi nenecham sameho. Ale pripadne by som len dobehla na jeden den pozret 😃 To mozem slubit 😉

• jani sak v juny uz bude hadam schopny sa o seba dva dni postarat 😉

• uvidime 🙂 bola by to riadna sranda 😃

• No to dufam aj ja 😉
    V juny mame naplanovanu aj dovolenku. Ale to az tak koncom.

• jezis, ze dovolenka.. ja ked budem mat po statniciach, ci uz uspesne alebo nie, tak sa riadne ozeriem, este pockam, kym macovi vratia vodicak a budem chodit pit kazdy druhy den 😃

• bez ozaj, ako sa vam to riesi s tym problemom..... 😐

• ano, dovolenka.... Ak sa dovtedy nic nestane. A s tym alkoholom, to som zvedava, ci ta to ozaj bude bavit kazdy druhy den 😃

• zuzi nijako, este cakame, ci nas henti nedaju na sud, ale uz nic neriesime, v juny petovi uplynie polovica trestu, tak moze poziadat o odpustenie druhej polovice
    jani asi prve dva dni 😉

• bez: drzim palce... teda v oboch pripadoch, aj na statnice aj na to druhe neprijemne 😠 😉
    janne: ja sa budem opijat takto o rok pri bakalarke snad 😃 inak som dnes nasla skvely material na moju pracu, takze sa do nej pustim, prva kapitola musi byt hotova do konca semestra 😐

• caute kocky 😃
    inak je tu tazka debata o junY ale malo by tam byt o junI 😃 😃
    fifi, ja mam ten isty problem, skusky nastastie vsetky za nami ale potrebujem konecne zacat bakalarku... 😞

• No mne sa to hned nezdalo, ale ked to napisala pani ucitelka, tak som si myslela,ze to je v poriadku a pisala som to tak aj ja 😬

• baby, jun ako jun, hlavne nech to vyjde 😃
    jeana: o com budes pisat 😉

• caute babule, ked hovorite o dovolenkach, my ideme na prelome jula a augusta, uz sa taaaaaaak tesim, aj v praci som to prave nahlasila
    bez - az bude ten stol, fakt mozete prist, kedze ja mam furt ten problem, ze chcem vyvarat a vypekat len to musi niekto zjest 😃

• Jani tvoje problemy 😃 A kam idete ne dovolenku? Ja prave studujem katalogy. Mala som sice vybrate Tunisko, ale zacina ma lakat aj Grecko.... Neviem. Poradte nieco....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém