Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • To je ten piatok. Mali by ho vypustit z kalendara. Vobec by nechybal 😉

• mne teda nie 😃

• Mne by skôr pondelky nechýbali 😃 . Tie by teda fakt mohli vypustiť. Alebo aspoň jeden deň v týždni by sme mohli pracovať len do 12tej, keď už nič 😒

• Sponzor fóra
  • no Iwi, tiez pravda... ked to tak vezmes, potom su zbytocne aj ostatne dni v tyzdni, takze mi z toho vyplyva jedine: nepracovat 😃

• mne to vzdy tak vyjde, ze v piatok je najviac roboty, same terminy a pod
    dnes som zjedla uz 2 bruface a stale ma ta devilna hlava boli... nevymenite niekto? 😛

• bez: ja nevymenim... tiez som K.O. 😐

• jej baby a volal mi oco, ze maminka je chora, bola na pohotovosti.. no proste.. dnes je den BLBEC 😦

• fiha bez, a co sa stalo? 😕

• ze ma asi pricviknutu zilu a mala nedokrveny a tym padom aj nedokysliceny mozog a ten jej opuchol 😒 ale nastastie to nie je porazka, ako si na zaciatku mysleli... 😢

• jejej 😒 😒 , esteze sa na to prislo teraz....... 😞

• snad bude ok, neurolog je jej spoluziakl zo strednej, tak sa o nu pekne staral, len ju uz pustili domov, ze co by s nou robili v nemocnici 😐

• Boze Bez ale hlavne, ze uz je doma. Clovek ani netusi, co vsetko sa mu moze stat 🤔
    A nepojdes dnes okolo tej lekarne? By som Ta poprosila. A vecer by som sa pre to stavila.

• jani uz asi nestihem, prepac.. ale v pondelok ti ho hned kupim.. nie je to lekaren, ale taka predajna so samymi zdravymi bio vecami 😉
    mama mala dnes prist do BA, aj sa mi zdalo divne, ze mi ani nezavola 😐

• Zuzi a kde to presne je? Ze by som tam asi zbehla.

• na grosslingovej, ako je to modre gymnazium, to budes mat po pravej strane, po lavej je na rohu pizzerka, potom kadernictvo a hned dalsi obchodik je tento 😉

• Sponzor fóra
  • Aha uz viem. Mama tam zvykla kupovat pre oca nejake kvapky na pecen. Tak tam zbehnem. to stihnem, nez muzo pride z prace. A ty uz pocitujem nejake zmeny? pomaha to?

• jani co ja viem? ma prekvapilo, ze mrcha dosla tak skoro, 26dnovy cyklus som este nemala 😉 a prekvapujuco bol relativne slaby a bez nejakych brutalnych bolesti, ktore som mala vzdy bez HAK

• No na to ze ja nemam mrchu teraz uz 36. den... Skusim.

• Baby, sorry, ze sa Vam zamiesam do temy, ale som videla, ze pisete🙂) Zuzi, no skus mi pls popisat ako sa dostanem k tomu femigartu... lebo ja neviem z toho popisu, kde to je, ach jo... vies, my neblavacky🙂)

• Romi je to za Tescom na Kamennom, prejdes cez tu malu pasaz, kde maju pirohy a pojdes dolava. Tam je taka pizzeria a hned za tym.

• A ako sa to vola ta predajna? alebo to je lekaren? ufff, davate mi poriadne tazke ulohy 😃

• romanka posielam IP 😉

• No teda, dnes asi nik nesedí za počítačom ked je také krásne počasie 🙂

• jachin makame 😉

• No áno, škoda nevyužiť toto skoro jarné počasie.

• skoda, ze vo vnutri, ale mame prerobenu kuchynu a umyvacka ficiii 😃

• No super, hlavné že ste spokojní s vašim dielkom 😉 budeme vidieť dielko aj na modrej streche?

• jachin musela by som nafotit, ale nemame moc pofoteny ani povodny stav 😴

• bez- pofot 😉 ja uz som tam hodila nasu novu obyvcku 🙂

• zuzi videla som, super farba 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém