Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez: diki :-D sme spokojni, stalo to nervy - zohnat farbu, ale vysledok sa nam paci ;-)
Odpovedať
dobry vecer :-) tak aky bol vikend? moj bol taky prijemny, kupili sme veci do bytu, testovali sme novy stol :-) mna caka celkom busy tyzden fifi ta farba je ozaj taka syta, ako to vyzera?
Odpovedať
Dobre pondelkove rano. Kde ste vsetci?
Odpovedať
Profilova fotka
jani weekend bol fajn, mame prebudovanu kuchynu a umyvacka ficiiii :-D das novy stol aj na strechu? nech mozeme obdivovat ;-)
Odpovedať
Tak ty uz si jaka pani, ze ani umyvat riady nemusis. No ja mam na to manzela. V poslednom case to robi len on, lebo mna to nebavi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani peto z duse neznasa umyvanie riadu.. takze namiesto nasrdeneho muza mam doma super pomocnika ;-) a vylepsenu kuchynu, normalne som spokojna ako sa citis?
Odpovedať
No nijako. Stale nic. Uz od piatka poctivo pijem ten zazrak.
Odpovedať
Ked uz ste zacali s tymi bytmi, neviete poradit, kde zozeniem tapety? Chcem vytapetovat jednu stenu v obyvacke a co som vcera pochodila, tak nic. Maju v Kika, ale na objednavku.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved vygoogli ;-) inak neviem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani kuk sem napr. http://www.modrastrecha.sk/forum/show...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Dlho som tu nebola a ani nestiham precitat co ste popisali.... My sme mali vikend fajn x-) , boli sme na vylete, turistike... :-N :-N Janne, super manzelik ;-) U nas nebavi umyvanie riadu ani jedneho, takze to tak aj vyzera :-D :-D
Odpovedať
bre ranko kocky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, prijemny pracovny pondelok :-) Levik: ano, farba je taka syta :-D
Odpovedať
ahojte, dobre ranko... ako ste sa mali cez weekend? ;-) scarlette ako sa mas? este si PN?
Odpovedať
Profilova fotka
vsetky tvrdo pracujeme :-D
Odpovedať
No veru. A mne dnes aj rozvrh zverejnili, tak sa to snazim kombinovat.
Odpovedať
Profilova fotka
makaaameeee... uz zacali prichadzat zahranicni studentikovia na letny semester uffff 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj nam uz zverejnili Jani, a je dost priserny ten rozvrh na leto ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi radsej priserny rozvrh ako statnice :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no aj to nas caka Bez :-D uz o rok prve...... :-N
Odpovedať
No mna o rok zatial posledne :-D Ak ma teda neprejde moje nadsenie spravit s este jednu vysku.
Odpovedať
Profilova fotka
janne: ja budem koncit o rok len Bc. takze o dalsie dva-tri mozno aj Ing. :-D
Odpovedať
hojte, tak som tu - obedujem :-D potom budem zase pracovat :-( tapety maju na zaciatku kriznej oproti novej trznici na trnavskom myte. stol pojde na strechu, ale az ho niekedy cez den pofotim ;-)
Odpovedať
Jani dik. Asi si tam spravim sluzobnu cestu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak ste si vsimli, ako idu zasa tapety do mody? ;-)
Odpovedať
no kedze toto sledujem, vsimla som si to asi pred rokom a pol :-D
Odpovedať
Aj ja som to zaregistrovala, ale nikdy a nenapadlo to nejako vyuzit. Ale po sobotnej prechadzke som inspirovana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik no pardon.. len ma to napadlo, elbo vo vsetykch casakoch o byvani sama tapeta ;-)
Odpovedať
Tak hor sa tapetovat :-D Moj muz povedal, ze dufa, ze sa k tej stene neprilepim aj ja.
Odpovedať
Profilova fotka
jani a uz si nejaku vybrala?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?