Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • no ved musim nieco vymyslat, kym sa vy ostatne ucite. vam zavidim vsetky tie diplomy. ale ked ja som uz ledva autoskolu zvladla 😬

• jani ale nie len titulmi je clovek zivy 😉

• Ahojte. No ked ste pri tych tituloch, tak ja zacinam pochybovat ze tu skolu dokoncim. Tak velmi sa mi nechce.......

• Sponzor fóra
  • jani mne sa teraz pred statnicami absolutne nechce 😛

• dnes tu je ale zivo 😬

• jani idem sa po.rat z roboty, o 13.00 mam vyber studentov, prichadzaju mi novi zahranicni na letny semester, dnes je vedenie a kolegium dekana a tak 😛

• zuzi aky vyber studentov? budes si z nich vyberat? 😵

• na mobilitu na zahranicne univerzity

• no u nas je dnes tak divne, vsade same krabice, brigadnici nosia papiere a ine veci, navyse vcera bola rozluckova party (na ktorej som nebola, kedze nechcem este viac ochoriet) a tak takmer vsetci len ticho sedia a ziraju do monitora. asi hned po porade uteciem

• fuuuha dnes je to nejake drsne... 🤔
    aj my sme uz mali dnes 1 meeting celo teamovy a bol pred obedom, tak si viete predstavit ako som tam hodinu nevedela obsediet lebo nas moreplavec kopal ako keby bol hladny 😃 😃

• No ja dnes proste nestiham. Mozno zajtra bude lepsie 😬

• baby to je horzné.. všetky sme také zaneprázdnené.. ja neviem, čo sa tým ľuďom robí.. mám voláko strašne veľa roboty..

• Pridám sa aj ja 😉 žiaci v škole nevedia obsedieť,myslia na jarné prázdniny ( ktoré sú o dva a pol týždna), nič to že im teraz skončili chrípkové 😠 Zastupujem aj za kolegu, takže tiež to tu je veselé 😦

• ahojte, tiez sa pridavam- dnes bolo v praci veselo... sami chronicki stazovatelia, az ma z nich hlava bolela 😞

• Fifitko25 a kde pracuješ ak sa môžem tak odvážne spýtať? 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj jachin 🙂
    v energetike... 😉 na call centre

• Aha, no zábava 😉 a baví Ťa to?

• no veru zabava... ja konkretne riesim platby, poradenstvo na produkty, davam pozor na kolegov, aby dodrziavali dostupnost linky a vykazovali produktivitu a samozrejme riesit problematickych zakaznikov... a tych bolo dnes pozehnane 😠
    ale bavi ma to 😉 bez tych problemovych je to super

• ahojte baby, tak ja som poobede nestihala ist ani na wc 😛

• Ahoj, rozbehaný deň... 😉

• bez: hovor mi o tom, som utahana,ako by som robila dva tyzdne v kuse 😞

• Ale už je streda večer a už iba dva dni do víkendu 😃

• zuzi ved som nevladala ist ani vas precitat, este ze ste nepisali vela 😉
    maco mi navaril super cestoviny mnam

• fiha fiha 😛 my sme "uvalili" na nasu domacnost dietu, takze po 17tej ziadne tazke jedlo,len jogurty,ovocie a pod. 😃 cize varenie odpada 😃 zajtra urobime vynimku,kedze je Valentina a pojdeme na veceru 😛

• Tak ja sa lúčim,zajtra ma tiež čaká náročný den v škole 😃 😬

• bre ranko damy
    zuzi u nas bol problem naordinovat nejedenie po 20.00 😬

• Dobra valentinske ranko prajem. Dostali ste nejkeho Valentina od muzov?

• jani nieee.. zazdievame tento otrasny americky sviatok 😉

• bre ranko
    my sme podlahli davovej psychoze a trosku oslavujeme, ale az vecer. ja mam nejake "drobnosti" pre muza ale jemu som hovorila nech nekupuje nasilu nic, lebo by kupil nejaku somarinku a to nemusi. chcem len kvetinky a nech pride o pol siedmej domov, nic viac 😃

• jani tak to je jasne, ked sa chysta takak vecera 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém