Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
nenechavaj ma tu samu, bojim sa ! :-D aj tebe pekny vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Huuuuuuuuu !!! :-D :-D :-D Ale nie neboj, to som len ja :-D :-D :-D
Odpovedať
heeerecky co tu strasite ??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: woooow ake foto :-p kocka :-D ;-)
Odpovedať
fifi dakujem, to je zaciatok fotenia pre playboy :-D :-D :-D co robkas takto v nedelu po obede?
Odpovedať
Profilova fotka
no veru - aj by si sa tam hodila ;-) cakame navstevu, dnes bol lyziarsky den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee, hlasim sa po weekende :-D
Odpovedať
Ahojte. Aj po vikende este zijem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, aj ja sa hlasiim :-) Bez, aky ste mali vikend ? ;-)
Odpovedať
Mali ste elektrinu?
Odpovedať
Profilova fotka
jani neviem, boli sme u nasich... baby hned v pondelok sokova terapia, docent si ma zavolal, ze mam ist dnes obhajovat diplomovku, inak som mala podla oficialneho listu az zajtra :-o tak to mam aspon za sebou ;-) mary fajn, boli sme u nasich, pokecala som s babickou aj ostatnou rodinou
Odpovedať
Profilova fotka
Bez super, blahozelam :-N :-N Velka sikovnica si ;-) Jani, si predstav, my sme mali :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja som sa preto pytala, lebo fifi v piatok hlasila, ze v Bojniciach neni elektrina.
Odpovedať
Profilova fotka
hej? nasi nic nehovorili :-) mary dik :-D
Odpovedať
Uz to mas za sebou? Gratulujem aj ja. Vsak to nebolo az take hrazne?
Odpovedať
Profilova fotka
jani nie, lebo to je taky docent, co ma vsetko na haku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takí sú najlepší ;-) :-N Takže už teraz Ťa čakajú "len" štátnice :-) či nie ?
Odpovedať
Baby v piatok mam ist na krv, aby mi lekarka konecne potvrdila, alebo vyvratila tehu. Aspon konecne budem vediet na com som.
Odpovedať
Profilova fotka
mary ano, "uz len" statnice :-N jani bola si uz dnes? a preco ta necha trapit az do piatku? a teda este si nedostala?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, a test si si nerobila ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. tak aj sa som tu po víkende.. snažila som si tjošik oddýchnuť aby som vládala ťahať celý týždeň.. :-D aj keď včera sa moc nedarilo.. mala som také strašné kŕce v podbrušku, že som myslela, že zomriem.. a to ms vôbec teraz ešte nečakám.. :-S
Odpovedať
Tolko otazok. Bola som dnes, ale povedala,ze mam prist v piatok znovu. Teda ze predpokladu, ze dovtedy nedostanem. Test som si robila pred 2 tyzdnami a neg. Ale asi si dnes nejaky kupim a spravim si.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Jani čo najskor si kup a sprav, pred 2 tyzdnami to este asi nebolo "testovatelne" ;-) :-N
Odpovedať
Oriesok tak to tento mesiac bude asi nejaky virus, lebo som mala to iste.
Odpovedať
Profilova fotka
jani kazdopadne by som si kupila test.. robila ti aj sono alebo nic? inak bola si v sobotu v tej operative? v zivote som tam nebola
Odpovedať
bola som tam v piatok vecer, ale len v tom nabytku. Sme kupili ten stolik. Sono mi robila pred 2 tyzdnami, ked mi pichla vyvolavacku, ale vtedy mi povedala, ze to nevyzera na tehotenstvo.
Odpovedať
Profilova fotka
ze ti ho nespravila aj teraz :-o jo a je to otvorene aj v sobotu? (operativa)
Odpovedať
Je, ale keby som tam isla vtedy v sobotu sama, tak by som ten stolik neodniesla.
Odpovedať
Profilova fotka
a od kedy do kedy? ked oni ani web nemaju ani nic.. :-|
Odpovedať
Od osmej do jednej. Aspon ten nabytok je do jednej, ale myslim ze aj ta handraren.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?