Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tam v sobotu skocim.. ten nabytok maju aky?
Odpovedať
Podla toho co hladas. Maju tak velmi pekne skrine. Aj nejake sedacky sa mi tam celkom pacia. Skoda ze uz mame vsetko pokupovane. By som hned vedela vymenit. Tak som spon ten stolik vymenila. A ten tam uz nemaju, lebo som zobrala posledny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt? super.. a co su to za vyrobcovia? a ake ceny?
Odpovedať
bez - aj ja blahozelam k uspesnej obhajobe! inak, dobry vtipalek, ten tvoj docent... :-N
Odpovedať
No po tom som nejako nepatrala. Ten stolik keby bol aj od japoncov, by mi nevadil. Ved tam zbehni. ceny su tam super. Aspon v porovnani s tym nabytkom co je na hlavnej, ci aka je to ulica.
Odpovedať
Profilova fotka
jeej eli ahoj, no vidis, takto to treba, aspon som sa nestresovala ;-) jani super, v sobotu tam asi nabehnem :-D
Odpovedať
nebol to nahodou doc. kubicek?
Odpovedať
Profilova fotka
eli nie, docent balko, kubicek je prof ale z tej istej katedry 8-)
Odpovedať
8-)
Odpovedať
Profilova fotka
janne.. tak to by som rada vedela, čo to je za vírus :-D ale bolo to hrozné.. ešte teraz ma to tjošik pobolieva.. ale v porovnaní so včerajškom......
Odpovedať
no aj ja som mala take krce asi pred 2 tyzdnami. Muz ma chcel zobrat na pohotovost, ale nakolko teraz je chromy na jednu nohu, nevedel by ma zniest 3 poschodia. A tak som to doma pretrpela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jai hlavne aby si bola v poriadku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani a v tej operative maju dokedy otvorene cez tyzden? sorry ze s tym stale otravujem =-)
Odpovedať
babule dnes ste sa ako rozbehli :-) ja sa hlasim z noveho kanclu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz to už je v pohodičke?
Odpovedať
Profilova fotka
jai ahoj, tak ako sa ti sedi v novom? ;-) uz si vybalila?
Odpovedať
joj zuzi super je to tu, krasne, nove.. super vyhlad na karpaty.. len sa zle parkuje, nie je kde. vybalila som este vcera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani zavidim ti, my by sme potrebovali aspon vymalovat kancel, ale toho sa nedozijem.. nehovoriac o otrasnych svetlach :-|
Odpovedať
zuzi ved este par mesiacov vydrz a potom si najdes pracu v nejakej super firme a krasnej budove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo pôjdeš na materskú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe baby, dekan mi nechcel schvalit skratenie prac. casu pocas ucenia sa na statnice... ze sak potom ked si dokoncim skolu, hned odidem.. ako keby takto tomu dokazal zabranit :-p
Odpovedať
no tak ale to je protivne :-| baby odhlasujem sa, pekny dnik este ;-)
Odpovedať
Zuzi do siestej. To hadam stihas. Ja mam zasa vela prace.
Odpovedať
Profilova fotka
jani jedna papa jani druha, jej super, tak by sme tam skocili hadam aj cez tyzden.. dufam, ze sa tam niekde da parkovat :-N ja mam tiez vela roboty, ale absolutne sa mi nechce, utlm jak svina.. sme totiz o 1.15 dosli domov od nasich 8-(
Odpovedať
Pekne. To si sa ani nevyspala. Nie ako ja. Ja som uz o pol devietej spala jak zabita. Inac parkovat mozes hned pred tym. Je tam parkovisko. A ten nabytok je tak zboku. Do takych malych dveri a po schodoch. Take nelakave, ale co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
jani no co uz narobim.. preto ma dnes zosokovali s tou obhajobou.. :-N pojdeme pozriet, maco chce nejake dvere od svagrovcov zobrat a zrenovovat :-o
Odpovedať
zuzi poslala som ti maila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani pekloooo :-D :-D :-D
Odpovedať
Nie peklo, REALITA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ti poviem... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?