Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • tak dnes to tu nastastie moc nezilo, tak nemusim vela citat 😃 😃
    ako ste vikendovali?

• ahojte, trosku ste sa tu rozbehli 😉
    janne: som zvedava, ci sa pridas do kruhu tehu, prajem ti to, aby to bola pravda 😉 vsak ste chceli babo, ze? 😉

• cau fifi zas tu uz asi nikto nie je... 😴

• Sponzor fóra
  • hm no pondelok, tiez som riadne znicena 😞 bol taky dost chaoticky den, som rada, ze existujem... dopisujem zapis z porady, tak som tu nakukla... ty ako? babo poslucha? 🙂

• halo ja som tu, na chvilku 😉

• my supeeeeeer, mali sme aj s drahym dnes volno lebo som musela odovzdat cast bakalrky v skole, tak sme si uzili predlzeny vikend... 😉
    nas chrobacik prave cvici spartakiadu, je to zlatucke.. 😃 tak sa tesime ze je take zive 😃
    tiez som chcela teraz nieco robit do prace ale kolega mi neposlal vsetky potrebne reporty tak to musim dohnat zajtra rano 😞

• hm, bakalarka... to by som sa uz aj ja mala zacat snazit pisat tu prvu cast 😬 potom toho budem mat vela....
    ahoj levik 🙂

• ahoj fifi 😉

• ako sa citis v novom kancli? akosi som tu postrehla, ze ste sa stahovali 😛

• cafte, mame u nas svokrovcov, tak sa musim slusne spravat 😬

• bez tak tu nevysedavaj a venuj sa navsteve 😃
    fifi v novom kancli je fajne 🙂 ale aj veselo, takze tazko sa sustreduje na pracu, ked furt niekto nieco keca. mame totiz open space

• jani budu u nas spat, take aspon na chvilu 😉 otvorili sme si dobre vinko, konecne mam s kym pit, lebo inak vyzeram ako alkoholik 🙂

• jej, tak to musi byt super 🙂 my tak tiez pracujeme a veru mas pravdu - niekedy je to tazke 😃 ale zas na druhej strane to ma tiez svoje vyhody, kadeco sa dozvies.... 😃
    bez: my sme mali svokrovcov u nas minuly tyzden, v sobotu sme mali "akciu" aj s nasimi v pizzerke, bolo super 😃

• sa mas. ja som vcera citala, ze vino spusta PMS. spolu s dalsimi asi 50 vecami. vyslo mi z toho, ze ak nechcem PMS, tak v podstate nemam druhe 2 tyzdne cyklu existovat. takze sa na to vyto a dam si vinko tiez 😃

• levik to si treba len zvyknut... 😃 je to super, lebo si prakticky stale medzi ludmi 😃 😃 a casto to byva u nas vesele ked si napr. zacneme prehadzovat lopticky 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hej fifi, ja mam inak ten system rada, hlavne konecne sedime ludia co robime spolu aj pokope, takze urcite casto bude debata k veci.. cize to bude prinosnejsie..

• my sme pred tym mali tiez open space, hlavne je to "super", ked niektory z vasich kolegov telefonuje stylom "revem co to da".. to sa pracovalo super 😒
    PMS? mozem okaslat.. muz to musi vydrzat a mne to moze byt jedno 😎

• jeana veru bude treba, tak si zvyknem.. ale poistim si to tak, ze si vezmem sluchatka do prace.. tak sme to riesili aj ked som v minulej robote bola v open space.. proste v case uzavierky sa inak nedalo 😃

• bez: no a vies si predstavit, ako to vyzera u nas v call centre, ked nam volaju nejaki fakt "ze mili" odberatelia? 😃 tiez pocut kadeco 🙂
    inak vcera sme stiahli dve flasky vinka - 4 osoby, mali sme kamaratov na navsteve, tak budem teraz abstinovat, lebo mi bolo fakt veselo 😃

• fifi tak to vysvetluje ten tazky pondelok 😃

• no Jani, ani nie, len som 2 tyzdne zas mimo svojho pracoviska a makam "medzi ludmi osobne" 😃 nie cez telefon... trosku pomaham veducej.... 🙂

• ahaaa. ale to vinko k tomu mozno tak trosik prispelo 😉

• tak pekny vecer za sebou, svokrovci uz maju postlane 😉

• bre ranko 🙂

• bre raaanooo..
    mam zasa migrenu a asi umriem 😛

• joooj chuda 😞 ja mam zase nadchu, dnes sa vezmem a pojdem kupit zvlhcovac vzduchu

• Dobre ranko chorucke.... Ja nic... Ozaj nic...

• ahoj jani, testik nebol?

• baby idem asi pokecat s wc, je mi blivno 😛

• fuu zuzi, zacinam sa tesit tej svojej nadche.. snad ti to skoro prejde

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém