Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, tak predsa nakoniec dorazila....no aspon nemusis ist v piatok k doktorke....
Odpovedať
inak marya ty si tu tak tajne... :-D a ty nic neprezradis??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako tajne ? Nemchapem :-D Vsak som tu verejne :-D :-D :-D
Odpovedať
ale ja myslim tak, ze sa ani nepriznas ci uz bol cas na testovanie ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaj......Ale mi to dnes páli :-D :-D Ešte nie, však keď niečo bude, tak sa pochválim :-N :-N
Odpovedať
Tajomna Marya. No pravda, aspon nemusim ist v piatok k lekarke.
Odpovedať
caute babule. vy co ste tehotne, aj ste to hned nejak citili?
Odpovedať
Profilova fotka
levík.. dobrá otázka.. tak to teda aj mňa zaujíma :-D
Odpovedať
ak mozem ja odpovedat :-D tak ano uz len to podvedomie ze nieco sa deje, nieco nechodi na cas, vo mne vyvolavalo taky pocit euforie :-D a po fyzickej stranke bol prvym pocitom rast prsnikov, co dostatocne aj bolelo :-D inak teraz sa mi casto stava ze sa ma manzel opyta ze na koho sa usmievam, a pritom to je len taky stastny vyzor tehulky ;-) :-D
Odpovedať
jasne ty si ta prava ;-) a ako rychlo si to citila? jedno a druhe?
Odpovedať
Profilova fotka
no som zvedavá, ako to zistím ja.. keď ma prsia bolievajú vždy pred MS.. :-|
Odpovedať
Teda aj tu sa stale riesi tehotenstvo. Ja mam pocit, ze je to vsade. V praci sa o inom nehovori, lebo kolegyna ide za mesiac na matersku, druha za 3 tyzdne a jedna isla minuly tyzden =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no je to aktualna tema, co narobime :-D teda u mna zatial nie, ale snad onedlho ano :-D a moje dve dobre kamaratky maju malilinke babatka, veru je to vsade naokolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
waw.. tak to aj ty máš samé tehulky na okolí ako ja.. už som myslela, že som jediná..
Odpovedať
Profilova fotka
Veď sme v tom najlepšom veku na otehotnenie :-D Nedávno sme riešili prvé lásky, potom svadby, teraz tehotenstvo, potom deti, a onedlho príde čas keď budeme riešiť svadby našich detí :-D :-D
Odpovedať
juj no hadam to tak rychlo nepojde. Ja este nechcem byt stara :-(
Odpovedať
no ryyyyyyychlo nie. iba rychlo :-) ale pre mna je svadba deti ozaj v nedohladne :-D a co taka svadba vnucat :-D
Odpovedať
Boze tak to tu uz mozno nebudem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zas az tak rychlo snad nie Janne, neboj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby, co tak rovno riesit pohreb? aku by ste chceli truhlu? pochovat alebo spopolnit? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ste sa dostali už pekne do budúcnosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, raz aj to bude.... :-D :-D Esteze mame nejaku istotu v zivote :-D :-D :-D
Odpovedať
hej hej, radsej keby sa vratila jeana a popisala este kedy citila, ze sa nieco deje ;-)
Odpovedať
No to by bolo lepsie ako riesit truhlu. aj ked ja sa asi dam spopolnit :-N
Odpovedať
no ja asi tiez. aj ked, tazko povedat, aka bude v tomto smere ponuka o 50 rokov (dufam, ze aspon tolko mi to este potrva ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
baby to my sa uz dame vystrelit kdesi na obeznu drahu :-D
Odpovedať
zamrazit a vystrelit, presne tak :-D
Odpovedať
Boze to je ale tema 8-(
Odpovedať
jani ved to ty si sa stazovala :-D :-D
Odpovedať
No ked ja dnes neviem co chcem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?