Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
juj mne je tak zle. Som sa strasne prejedla. Rozmyslam, ze zbehnem pesi do Polusu. aj tak sa mi nechce nic robit.
Odpovedať
jeana daj, budem cakat ;-) bez lenze jedna vec je porovnat ceny a druha co za tu cenu dostanes.. preto ma nezaujima cena niekoho, koho nema niekto znamy overeny..
Odpovedať
jani - zeleniny si sa prejedla? :-o
Odpovedať
Veru, zeleniny.
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasnee :-D zo zeleniny sa prejest? :-o
Odpovedať
Aj to sa da............
Odpovedať
Pekny vikend, jde se domu...
Odpovedať
Profilova fotka
jani papa
Odpovedať
Ahojte kocky, mam na vas jednu uplne odveci otazku. Nemate niekto zaujem ist na Velku noc do Pariza? Termin letu piatok rano a prilet v nedelu vecer naspat. Mame 4 letenky, ktore sme zabookovali pedtym ako sme sa dozvedeli o nasom baby a lekar letiet neoporuca a zaroven dalsi 2 znami sami nechcu ist. ;-( Pri celom storne leteniek nevratia ani 20 centov. V pripade prebookovania je to v pohode, to by slo na nase naklady.. Vopred dik za info |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja by som sla, ale kto sa bude ucit za mna na statnice :-p
Odpovedať
hmm tak dik :-D a kedy mas statnice? lebo ved mi mame az niekedy v jun-jul... =-)
Odpovedať
jani a za kolko mate tie letenky
Odpovedať
Článok sa načítava...
cena na osobu je 4650 SKK uz so vsetkym ... :-x
Odpovedať
fiha jani to ste nejak draho kupovali
Odpovedať
hmmm bolo to pol roka dopredu :-( a vtedy sa nam to zdalo celkom ok
Odpovedať
tak asi ste neriesili cenu.. ja zvyknem tie letenky celkom casto checkovat a ked dve nestoja menej ako 5-tisic tak ani nezacnem rozmyslat, ci ich vziat.. napr. aj dnes doobeda som pozerala boli 2 za 4 a nejake drobne na par mesiacov dopredu. ale velka noc sa asi rychlo vypredala
Odpovedať
Profilova fotka
Paríž...to je moj sen :-D Keby môžem tak neváham ani na chvílu a letím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani statnice mam od marca kazdy mesiac jednu az do maja :-p v robote budem na 60% uvazok, takze pondelok a utorok budem doma, tak snad sa to stihnem naucit 8-(
Odpovedať
zuzi a nespominala si nedavno nieco ze ti nechcu dovolit nejak menej pracovat? ci chcela si sa ucit este viac? ja sa do pariza zacnem chystat, az najdem //. mam taky sen, ze s bruskom pojdem do pariza aj s muzom - prvy raz tam budeme spolu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani nechceli mi dovolit, aby som nechodila kazdy den do roboty.. chceli aby som tam sedela kazdy den 4hodky.. ale sefka sa ma zastala, od marca mam aj birgadnicku, tak snad "preziju" tie tri mesiace ;-) jej pekny sen my sme vyuzili akciu co mali v nay, na valentina 10x15 fotka za 1,99,- boli sme si dnes pre ne, mame asi 150novych fotiek, aj nejake panoramy {moja best z pristavu v oslo} aj z predsvadobnej cesty v prahe, normalne ma chytila nostalgia :-D
Odpovedať
hii zuzi od toho su fotky, aby ta nostalgia chytala.. tak spominaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloo vsetky si asi uzivate krasne pocko.. ja lezim v posteli a liecim sa :-N
Odpovedať
no veru my sme boli v susednej mestskej casti na kopci na prechadzke :-) a co je ti zuzi? skore uzdravenie zelam. dufam ze muz ta obskakuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja by som tiez rada vypadla.. moj muzo {ako vravi janka} je tyran a dobry manzel v jednej osobe, navaril mi, ale vcera bol na modelarskej sutazi, dnes u kamosa modelara.. takze caj si uz varim sama :-N na zajtra som si zobrala dofcu, musim to este vylezat 8-(
Odpovedať
Dobre ranko. Zuzi uz je lepsie? Som na teba vcera myslela, lebo som isla od Kormarana na kolieskovych, tak reku ti zakyvam :-D Ja idem do pariza v stredu. Mna vysla letenka 990 na osobu a spiatocna. Tak ozaj sa mi to zda vela tych 4.
Odpovedať
bre ranko jeeeej jani a budete tam byvat v tom hoteli co som vam posielala tip? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani si mi mohla zakyvat ;-) som este dnes doma, zobrala som si jeden den dofcu, ale uz sa to lepsi jej pariz :-D
Odpovedať
No byvat nebudem, lebo idem s bratom, tak ideme v noci domov. Len tak na kavu ideme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha jani, to len tak na otocku? :-o
Odpovedať
to je super vylet ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?