Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
halo babule, isli ste sa bicyklovat? :-D
Odpovedať
Veru by som sa aj isla, keby som mohla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale kdeze, lezim v posteli a snazim sa citat veci na statnice :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Vonku je nádherne, nebolo by od veci spraviť niečo pre svoje zdravie, taký bicykel al. in-line. :-) Bez kedy máš štátnice?
Odpovedať
Ja som vcera in-linovala. A dnes som sa odhodlala na ten aerobik. Hadam tam uz vazne pojdem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Levik, no skoro si trafila...ja surfujem :-D :-D A in-line....no ja robim on-line :-D :-D Bicyklovat by som sa hned isla, ale nemam kedy.... Z prace sa ponahlam za chorym manzelikom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale choď, uvidíš ten skvelý pocit z toho, že si išla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jachin prvu mam 28.3. dalsiu 24.4. a poslednu 23.5. 8-( ja si tak mozno vecer zabikujem na rotopede :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dosť natesno :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baz, tak to sa mozno stretneme, aj ja si dam asi vecernu rozcvicku v obyvacke...ale budem kukat von oknom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary no ja dnes este asi nie, ledve som teraz povysavala, ase pssst neprezradte ma muzovi, ma zbije :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj Bez nepoviem.... :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak ja to odcvicim aj za vas ;-)
Odpovedať
a so mnou nepojdete niektora zajtra cvicit? s velrybkami na fitloptach, hmmm?? :-D :-D
Odpovedať
Kolegynka ide. Tam na Zochovu, ci kam to chodi =-)
Odpovedať
ja idem na Feriencikovu, za tescom skoro :-D
Odpovedať
To ani nepoznam. Ja idem do Samorina :-D A ked uz budem aj ja patrit medzi velryby, tak aj ja budem chodit tu v BA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaaa, teraz som pochopila tie velrybky :-D :-D :-D
Odpovedať
Veru idem ja domov. A nie do skoly. Komu by sa aj chcelo. Teraz ma napadlo Bez ako isiel tvoj muz rano do prace?
Odpovedať
*jachin, ti to inak dost dlho trvalo (tie velrybky :-D ) presne 40minut :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som robila medzitým dačo iné :-D takže si nemysli, že som 40 min.pozerala do compu a rozmýšľala nad tým :-N
Odpovedať
Jani podpichujes? :-D
Odpovedať
sorry ale ja mam dnes taku dobruuuuuuuu naaaaaaaladu ze normalne nemozem... Stale sa tu rehoceme a este k tomu som nasla na nasich internych strankach fotky niektorych kolegov z Norska a Finska a to sa nedaaaa... podaktorych som zistila ze co sme si z emailov mysleli rok ze su to chlapi tak su to baby a naopak... tak to su trapasy :-D :-D :-D
Odpovedať
dufam ze nevadi ze pisem ako madar a chapete co pisem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No aspon dakto má dobrú náladu |-|
Odpovedať
preco jachin co sa deje ? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale, žiaci vedia dakedy tak vytočiť, škoda reči 8-(
Odpovedať
jaaaj takze praca... chnapem... to je aj u nas casto... to je asi normalne... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani isiel busom, ved nie je maly ;-) jachin, mna stihaju studentici vytacat aj na dialku.. mala som neprijaty hovor od kolegyne, tak jej rychlo volam, ze co sa deje a ona, ze mi stale chodia studenti a rozculuju sa, ze nie som v skole 8-( akoze koli nim aj brka otrcim nie? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Och chúdatká 8-( ako keby nemali nič iné na práci |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?