Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Tak a mám poumývané okná 🙂 ako sa cez ne skvelo pozerá.aspon o jednu starost odpadne pri upratovaní Veľkej noci 😉

• jej ozajvelka noc je uz za nejake 3 tyzdne co.. to nam dovtedy mozno aj plastaky vymenia, tak nebudem stare umyvat 😃

• ahojte,vidim, ze dnes ste sa tu nenudili 😃

• Sponzor fóra
  • halooo nikde nikoho? 😮

• Ahoj bez 😉

• ahoj jachin, co mas volnu hodinu? 😉

• No ja mam dnes volný celý den. 😉

• baby nejako to tu poriadne mrzne... mate volne hodiny ci dni a ziadne strany nepribudaju... tak by ste sa mali cinit 😃 😃

• A budem si písať sama so sebou? 😃

• jachin volno? 😉

• Hej, dnes mám od školy pokoj 😬

• Ja som doteraz nejako nestihala. A ani sa mi velmi nechce. Zajtra mam dovolenku, tak vsetko chcem stihnut dnes, nech vo stvrtok nemam vela.

• hmmm Janne aj ja mam zajtra dovolenku. Ides s nami do Wien? 😃

• Idem do Paris 😃

• jaaaaj jasne ved ides na lepsie 😃 😃 tak mi prosim dones odtial aspon palacinky, zevraj tam maju vyyyborne...
    ked tam uz nemozem ist 😴

• Sponzor fóra
  • No palacinku asi neponesiem 😉 Bolo by to velmi neefektivne

• jani nekupis mi magnetku? 😉
    ja dnes nadrabam vcerajsok, je mi dost naprd 😛

• čaute držky, ako dopadlo stretko?

• jej mati, ako sa mate? uz je z teba velrybka? 😉

• Zuzi magnetku s vezickou? Tak to vazne planujem kupit. Eifelky roznych velkosti a tvarov 😃

• jani prosim ta kupis aj mne? dam ti peniazky.. 😉 dalsiu magnetku do zbierky 😃

• matenka... ahooooj ako sa mate?
    pridaj si tu fotecku co mas v pase aj do albumiku nech vidime ake mas teraz brusko.... 😉

• Caute baby 🙂
    Jeana, a co Tvoje brusko ? 😉 😬

• ahoooooj mary... vzdy ked idem teraz domov tak si spomeniem ako strasne zabudam (to bude ta tehotenska skleroza 😃 ) aby som ti doniesla tu knihu 😴
    moje brusko ani velmi nie je nafotene... ale ked bude tak ho pridam 😉

• S tou knihou to nevadi, teraz mam v skole free.... 😬 A navyse pri Tvojej "diagnoze" uplne chapem 😃 😃 😃

• marya ja som taka stastna ze si taka chapava... 😃 😃
    inak ako v praci ? mas toho stale vela? alebo sa tu teraz flakas ? 😃 😃

• V praci dobre...hladam si novy job 😃 😃 😃 A Ty ako ?
    A ja som rada, ze si stastna ( vdaka mne ) 😃 😃 😃 😃

• fuuuha ten Oskar na nas nejak zvlastne vplyva ako tak sledujem 😃 😃 nejake sme tu vyskerene 😃
    novy job? hmmmm.... a co take? najlepsie CEO nejakej fakt dobre menezovanej spolocnosti a najlepsie zahranicnej aby sa kotulali Eura ... vsak? 😃

• No zahranicna urcite, jednak aj dukatiky 😃 😃 ale hlavne mi ide o franinu, to by som nerada vysla z cviku 😬 Ale ved uvidim, zatial som v stadiu rozmyslania ( co je u mna narocny proces 😃 😃 😃 )
    Veru, to slniecko je super 😵 😵

• jo jani, tvoju naladicku by som chcela mat 😬
    ja tu len zivorim, prezivam na muconasale a mucosolvane 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém