Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, prajem skore uzdravenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary no uz tyzden trpim pod pontskym pilatom, uz by to mohlo prejst :-|
Odpovedať
No ak najdem magnetku, tak isto kupim. Ale neslubujem ;-) Ja som sa prave vratila od mojej mamky. Bola som na kafe. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ty si teda zijes, taka volna pracovna doba 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani fakt, same kafe :-D :-D A zajtra si uzi ten Paris x-) x-)
Odpovedať
Vdaka. Musim teraz este dokoncit jednu pracu a potom pojdem ku svokre. dnes tam spime, aby som rano mohla ist rovno na letisko, lebo o siestej uz letime.
Odpovedať
Profilova fotka
no jani to vstavanie ti nezavidim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jej, caute, bez: tiez sme uchylni na magnetky z roznych miest :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi to som rada, ze nie sme sami, uz ich mame celkom dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kokso nikde nikto?? :-o
Odpovedať
ja sa hlasim ;-) (a aj k uchylnosti na magnetky! - len ich umiestnujeme na ladnicku u nasich :-N )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Dnes je tu veru pusto...Janne sa flaka po Parizi :-D :-D ......... Na mna zas nieco lezie ]-( Ani sa mi nic neche robit.............Idem sa asi prevetrat........
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj eli, ako sa mavate? mary coze? ja sa stale neviem dostat z tej mojej choroby
Odpovedať
caute babule. je tu veru dost ticho a to uz niekolko tyzdnov.. prirodzeny vyvoj :-N tiez poznam ludi, co zbieraju magnetky. dokonca sa mi zda, ze je to momentalne celkom "in" zberatelsky konicek ;-) ja som majitel jedinej, zo svadobnej cesty sme si priniesli x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem sa spýtať viete mi niekto poradiť nejalú dobrú sálu v ziline a okoli pre cca 80-100 ludi??? kamoska sa vydava v 09/2008 a zhána nieco....diik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nazdar Zuzub, kde si sa nam stratila? vo fore zilinsky kraj sa po tebe zhlahlo :-D taku velku salu si mozu zajednat v dome odborov, alebo nech skusia novy hotel Boss, alebo Slovakiu ;-)
Odpovedať
ahojteeeeee :-D fifi prave som ta videla v rannych novinach ;-) co mate inak nove?
Odpovedať
fifi v novinach? :-o scarlette ty co mas nove? stale PN? ja mam taaaku jarnu unavu v tychto dnoch sa vytesujem z obyvacky a predsiene, konecne ideme objednat nabytok x-)
Odpovedať
levik ano ale v TV ;-) ja som posledne dni na PN a od pondelka idem do prace,,, aj sa tesim ale ma aj chyta hroza
Odpovedať
hiii a co tam robila? no a ako sa inak citis? uz je vsetko ok? dufam ze hej ;-)
Odpovedať
ale bol prispevok o predmanzelskych zmluvach a ich vtedz na tom kopci natocili, tak pouzili tie zabery citim sa uz ok, rifle sice na seba uz obleciem ale nevydrzim v nich este
Odpovedať
aha, tak to fifi teraz moze byt v ilustracnych zaberoch k hocicomu, to poznam, raz sme mali este v denniku pruser s jednym chalanom, co sme ho dali na ilustracku k teme, co bola trochu kontroverzna takze sa to zlepsuje, to som rada. ked bude najblizsie stretko, budes uz moct prist?
Odpovedať
levik pokial nebudem mat sluzbu poobede tak sa uz tesim ;-)
Odpovedať
jej aj ja sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ahojcek, to je fajn, ze sa pekne zotavujes.. ja som teda tu nasu zuzku este v ziadnych spravach nevidela :-p
Odpovedať
levik hodila som do temy dva terminz a poobee skusim rozposlat IP, teraz idem k lekarke kvoli ukonceniu PN
Odpovedať
na jojke sli ranne noviny okolo osmej
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet okolo osmej uz skoro hodku pracujem :-D
Odpovedať
bez no ja som vstavala uz o pol osmej, sa snazim rano vstavat a nespat do deviatej az desiatej :-N
Odpovedať
Dobre ranko. Zuzi priznavam sa bez mucenia, ze magnetku nemam :-( Ja som vlastne akrem jedla nekupila nic :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?