Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Veď práve, tu také ticho a samej so sebou sa mi nechce 😃 Aj mne sa tu viac páči ako na koňovi, tu je to útulnejšie 😃 😃

• ja na kona este nechodim, len sem tam kukam 😃

• Ja tiež len kukám, lebo sa mi tam moc nechce písať.... 🙂

• Sponzor fóra
  • mary: ja sa zatial ani nemam do akej diskusie pridat 😬

• Fifi su tam vselijake diskusie. Aj take ktore sa vobec netykaju tehu. Ale ani mne sa nechce sa do nich zapajat. Ja len sledujem.

• No ja by som sa aj mohla zapojiť, ale moc sa mi nechce zverejňovať až také súkromné záležitosti....tak len čítam....

• no ja vam ostanem verna TU 😵

• Ja tiež radšej tu 🙂 🙂

• Som rada, ze su tu aj take verne. Aj ja budem verna.

• Mary ale na to stretko by si ozaj mala prist. Nech viem ked tak stretnem v skole, ze si to ty 😃

• veru mary, my sa s tebou este osobne nepozname, okrem teba je to uz len iwuska a sisula, ostatne poznaaaam 😃

• jej, mary a janne chodia na tu istu skolu? 😃

• Rada dojdem baby, vsak ja vas tiez este nepoznam 😃
    Fifi, ano na tu istu, len este sme sa nikdy nevideli ( a ak ano, tak sme o tom nevedeli ) 😃 😃

• no to je ale riadna nahodicka 😃

• No a vzhladom na to, ze tak kazda chodime tak asi na par hodin tyzdenne, tak sa mozno ani nikdy nestretneme.

• Sponzor fóra
  • janne: nikdy nehovor nikdy 😃

• To je teda pravda.
    Juj dnes sa tak zle citim. Vsetko ma boli. To bude asi tym, ze som vela spala. Som spala vcera po obede asi 2 hodky a vecer som uz o osmej spala. A do pol siedmej rana. A dnes ma vsetko boli.

• Jani, pred tým, ako ideš spať si musíš oddýchnuť, nie je zdravé len tak unavená vhupsnúť do postele 😃 😃 😃

• No a ako si mam oddychnut? Myslis nejaka relaxacia? Alebo nejake ine techniky?

• To bol len žart Jani 😉 Lebo včera večer ja som pozerala TV a môj drahý starý si mi ľahol na nohy, že by chcel spať, ale sa mu nedarí, lebo je moc unavený 😃 😃 Tak som mu poveda,a že nech si najprv oddýchne, až potom nech ide spať 😬 😃 😃

• Jaj 😃 😃 😃
    No ja zmyknem chvilku len tak cumet do telky a potom zrazu neviem kde som. Aj dnes to tak isto bude. Lahnem k telke a potom ma muzo zobudi, ze uz ideme spat. Tak odcupkam do postele a pokracujem 😃
    Juj idem za hodku do skoly. Tak sa mi nechcem 😞

• baby ja mam spavu nemoc, hodku sa ucim a na 10minut si musim lahnut 😛

• Bez to poznám, mne sa stáva bežne, že keď čítam zrazu sa mi po chvíli začnú zatvárať oči....Možno prechádzka by pomohla 😉
    Jani, u nás je to podobne 😬 , raz zaspím ja a potom ma drahý budí, alebo zaspí on a budím ja jeho 😃 A vždy sa tak vyľaká, keď ho zobudím, že kde je, čo sa deje 😃 😃

• No u nas zaspavam len ja. Ked zaspi muzo, tak to uz musi byt riadne unaveny. Ja ho zasa budem, ked chrape. Vtedy sa tiez chudak strasne zlakne. A este ho budim, ked nepocuje budik. co je vlastne kazdy den.

• Jani 😃 😃 No moj zatial nechrape 😬 A rano skoro vzdy budi on mna 😃 😃 ja som vacsi spachtos....

• aj ja som veeeeelky spachtos... teda my aj s bruskom... drahy rano pride a najskor vybozkava a porozprava sa s bruskom a potom aj mna tym zobudi 😃

• Boze musim ist do tej skoly. Asi pojdem pesi, lebo sa potrebujem trochu narovnat.
    Zuzi a ty si spanie teraz mozes dovolit. Si doma, nie v praci a vystavena z ucenia 😃

• Jani, drz sa v tej skole a nenechaj sa vytocit 😃 😃 Inak, nejak podozrivo casto tam chodis..... 😬
    Jeana, tak to je jasne, Ty musis predsa spat za dvoch 😃 😃

• jean prides v piatok na stretko?

• bez hmmmm zatial neviem... predbezne zostavame na vikend v BA, takze cisto teoreticky by som mohla... len este uvidim aky bude program 😉
    sa tesim, ak mi to vyjde..
    a marya ty si sa akoze kludne mohla priznat ze sa pozname... aj osobne 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém