Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani no mas pravdu, nemala som to zatajovat :-D :-D Prezradila si ma :-D :-D
Odpovedať
caute babizne. dnes som vas zanedbavala a podvadzala na konovi aj streche. ale iba trosilinka ! :-D ale uz som tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, cau Jani - Levik ;-) k tej spavej teme: za posledny tyzden pocitujem asi uz jarnu unavu, spala by som od rana do vecera 8-( pritom som si dopriala aj oddych, vobec netusim, ako sa budem ucit,kedze sa mi to zacina mnozit :-(
Odpovedať
aj ja som predminuly a minuly tyzden vela prespala. a tehotna nie som, takze to bola jarna unava :-D zuzi v piatok aj vcera som ti kyvala, videla si? :-o :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: mne si kyvala? hiiiiiiiiiii? o kolkej a kedy? :-D lebo v piatok som bola v skole na AJ
Odpovedať
no zuzi v piatok asi tak o 20. a vcera okolo 17.30. snad si videla ! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, to uz somm bola doma :-D zas som si zabudla nasadit briiiiile ach jaj ]-( co si bola v nasich koncinach?
Odpovedať
isli sme k svokrovcom hore na oravu. veru nabuduce s brilami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej aka fotkaaaaaaaaaaa x-)
Odpovedať
hi taka rozmazana ale tej starej uz mam dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aka kocka :-D zas ina :-)
Odpovedať
prave som sa naucila orezavat fotky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sikulka, v akom programe? :-)
Odpovedať
microsoft office picture manager, take cosi :-) uz by mohol prist domov muz, lebo zjem celu nutellu :-N ty tiez sama?
Odpovedať
teda kdeze tam to neslo v picasa sa mi to podarilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: moj muz je doma uz asi pol hodinku :-D veceral a teraz ma siestu, kukna TV noviny ;-) ja veru tieto programy neovladam, upravujem si fotky cez malovanie - a to tie, co som tu chcela vlozit :-D
Odpovedať
sa mas. mojho nikde ;-( ani ja to neovladam, asi po roku snahy som si zapamatala kde je zmensovanie rozmerov a teraz zcistajasna som nasla orezavanie, nechapem zo seba :-D :-D videla som v albume, teda pochopila som z neho, ze mate pozemok. pochval sa, kde a aky a kedy zacnete stavat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaaaaj no mame :-D len 10 % zatial, lebo zhaname prasulky na doplatenie, tak nahaname banky..... bude v Ziline, v casti Povazsky Chlmec na jednej krasnej luke, kde sa teraz rozdalo asi 30 parciel a jedna sa usla aj nam... je to 1202 m2 a stavat budeme najskor tak o 5 rokov.... lebo nie su peniazky nazvys na stavbu :-(
Odpovedať
ze gratulujem ;-) a ake ma rozmery a je to rovina ci svahovite?
Odpovedať
Profilova fotka
no je to taka pekna kocka, trosku ma spad, ale nie je problem to vyrovnat, dokonca ho vyrovnavaju uz teraz,aby bol v poriadku. Chceli by sme co najskor urobit plany a aspon vymurovat zaklady.. potom sa uvidi... stoji nas 800 tis.
Odpovedať
jej tak drzim palce. s uverom aj seckym ;-) uz tu mam muza. tak idem ohrievat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme :-D pekny vecer vo dvojici :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jej zuzi uz mate pozemok? ja nejako nestiham, tiez ma mata jarna unava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: je to na najlepsej ceste, zlozena je len zaloha, nahaname banku za zvyskom penazi.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
halooooo, kde ste vsetky, dnes sa nepracuje? :-.
Odpovedať
Praveze pracuje :-( ale pravdu povediac som cakala, kym niekdo pride ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja tiez :-D musela som vsak "prelomit lady" :-D tiez pracujem, len som tu skocila kuknut, ci v tom nie som sama... :-D
Odpovedať
fuuuha fifi tak to je cena za pozemok... tu v BA mozme len snivat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana: mali sme proste stastie :-D boli predane za 3 dni - cca 30 parciel, nam sa usiel uz posledny kus, takze sme vobec nevahali :-D
Odpovedať
tak to verim... nam najnovsie hrozi ze by sme sa mozno mali stahovat do Nitry vzhladom na zmenu pracoviska mojho draheho, tak sme si povedali keby to vyslo, tak urcite len domcek tam... by som bola stastnaaaa... si to uzivat tie pripravy vybery atd.. lenze najhorsie je ked ma byt nejaka zmena, tak vsetky naraz ]-( v juli mam statnice.. v juli takisto termin... a tato praca by bola aktualna od septembra... takze uplne uzasne ... tak pochybujem ze by sa to dalo tak lahko aj s malinkym organizovat :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?