Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, vidim, ze sa vobec nenudite ;-) drzim palce, nech to vyjde, ak je to dobra pracovna ponuka :-p samozrejme aj na statnice - tie mam ja o rok az :-N a aj mimi nech poslucha x-)
Odpovedať
mimi je straaaasne zlate.. stale si kopka... tak neviem kde beru tie mudre knihy ze v tomto obdobi prespinka 20 hod denne... moje tak mozno 8 a aj to cez noc od 12 :-D :-D ta ponuka je uplne uzasna fantasticka a take sa neodmietaju... takze len cakame co a ako ci postupi do uz asi 26 kola ;-) problem je len v tom stahovani do uplne cudzieho sveta.... ale Nitra je vraj na byvanie uzasna..
Odpovedať
Profilova fotka
ale NR nie je tak daleko od BA, ak tam mate rodinu, tak to nebudete az tak vzdialeny.... Viem, ze dobre byvanie je na Zobori (??? netusim, ci sa tak vola ta stvrt)
Odpovedať
noo v BA mame vela znamych ale nase rodinky byvaju v okoli TN, takze aj to je blizsie ako do BA pre nich.. cca hodinka... len tak orientacne som sa uz informovala o pozemkoch a vela luci hovori o Zobore.. aj drahy by bol najradsej tam (ak by to vyslo) lebo sme zvyknuti ze aj teraz mame celu BA ako na dlani (hmmm ake metafory :-D :-D ) ved uvidime... ;-) ale tesim sa s vami z vasho pozemku ;-)
Odpovedať
Take novinky? Teda. Stahovanie. aj ja by som uz chcela stavat. ale musime trochu odbyvat v tomto byte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak Jeana, tiez mame pozemok na takom dobrom fleku, ze vidime na celu ZA... je to na takej super luke pod horou, cize sa tam isto nebudu stavat ziadne obchodne centra a nebude tam ani ruch ulice,lebo cesty budu uzke, tak akurat pre obyvatelov na prejazd :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani super, stahovanie, babo, vsetko naraz :-D
Odpovedať
no super len stale neviem co s tymi statnicami, lebo ak to nestihnev v juli, tak az vo februari a potom by som sla do 4 rocnika az v septembri a vtedy uz nemusime mat akreditaciu na INg.... tak ma ide roztrhnut! ]-(
Odpovedať
no tak budes napr. Mgr. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani no jo, to je blbe s tymi akreditaciami... :-S
Odpovedať
Veru. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo.. nikde nikto :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som tu....a pozerám ako to tu chátra..... =-)
Odpovedať
Aj ja som tu, ale uz odchadzam :-D Idem na rande s kamoskou. Ale zajtra pridem.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jej rozoberali ste tému bývanie v NR.Mesto je pekné a dom na Zobori by bolo super, mesto máš potom ako na dlani.ale v dnes sa tam sťahujú aspon čo som počula len milionári lebo je to fest drahé. :-| a v meste sú rozšírené aj extrémistické skupiny, je to popredné mesto v tomto smere :-( ale inak je tam super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haloo haloo, zasa prazdno :-p
Odpovedať
Ahoj. Ja som tak trochu tu. Ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
jani celkom fajn, kopec roboty a nestiham sa ucit :-D v piatok na 11.30 idem do figara ;-)
Odpovedať
Tak to je super cas. Mozeme aj obed hodit. Napis sms :-D A s tym ucenim si nerob hlavu. Nejako to doteba nalezie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi to budeme musiet nechat na vecer, ved uvidime.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes je vela prace, ale aspon som vas prisla pozdravit :-D
Odpovedať
Pekne od teba :-D Ja mam uz od pondelka tolko prace, ze neviem co skorej. Ale vzdy na minutku zbehnem sem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez... nieco budem isto dorabat doma, v piatok mam dovolenku :-D
Odpovedať
Dovca? Jej to by sa pacilo aj mne. Ale buduci tyzden idem na dva dni do Tatier, tak aspon to ma trochu drzi nad vodou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvoli skole janne, takze ziadna sranda ]-( ale vecer ideme na "zatah", narodky sa blizia :-D :-p
Odpovedať
Jaaaaj :-D Ja idem vecer cvicit, lebo uz to neviem vydrzat, tak ma boli chrbat. Hadam to trochu pomoze.
Odpovedať
Profilova fotka
urcite ano, ked zvolis spravne cviky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi tak ako vcera zalahnem o osmej do postele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: tiez mam asi jarnu unavu 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?