Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jani to vies, ti vytazeni manazeri 😃 v praci sa ma pracovat 😉

• no jasne hlavne ked on prave isiel z 2 hodinoveho podotykam nepracovneho obeda 😠
    a to si stale neuvedomuje ze ja taketo rozhovory alebo komenty z jeho strany prijimam teraz velmi citlivo 😠 😦

• jani chapem 😉 zajtra ti potom na margo tohto nieco porozpravam hej? 🙂

• Sponzor fóra
  • jeeeej to stretko...
    ked ja stale neviem co spravim este zajtra... dam vediet az v priebehu dna 😵

• Jani neber to tak vazne, on si to tak neuvedomuje.... 😉

• by si nam dala kosom? to som si o tebe nemyslela 🤔 😵

• ahojte, dnes ste tu celkom fajn pokecali...
    na margo skoly... idem tiez zajtra, ale v sobotu nie... vecer mame "zatah" a asi nevstanem 😃

• zuzi ahoj
    tak ja som nakoniec bola nie na slnku ale v kine a zdvihlo mi to naladu asi tak na hodinku 😢
    myslis ze tu je este niekto?

• ja som tu este stale Jani 😉
    co dobre si si pozrela v kine?

• no ale okrem nas ci tu niekto je 😃
    bola som na Nam patri noc
    bolo to ale o niecom uplne inom ako by si clovek myslel 😃 ale fajn

• fiha no to by som si aj ja teda kadeco-insie myslela 😃 podla toho nazvu...
    muzicka mas doma? bol s tebou?

• muzicek ma na 4 dni opustil a to prosimpekne prave ked budeme mat polroka od svadby 😞 najskor ma pracovnu akciu a potom nejaku tradicnu lyzovacku s kamaratmi. pch. ale ja som si uz naplanovala program na zajtra aj pozajtra aj popozajtra 😃
    a ty ako? hypoteka vybavena?

• Jani: to je smutne 😐 veru to mate teraz v sobotu zeeeeeeee 😃 ako zaujimavo to vyslo....
    hypo je na najlepsej ceste... isto ju dostaneme,uz sme dali dokopy doklady a zajtra to manza zanesie, nech to schvalia 😃 vsakk sme dobri klienti, jednu hypo tam uz poctivo platime - za byt....

• je to smutne, ale tak je vseobecne znamy vztah muzov k vyrociam. a vobec, to ani nie je vyrocie, iba polrocie. tak to beriem s nadhladom 🙂
    aj vam polvyrocie vyjde na sobotu 😉

• Jani - jej, fakt 😃 to aby som naplanovala nejaky program... moment, to bude velka noc akurat ze?
    to sme na lyzovacke na Martinkach, tak to snad aj oslavime 😉

• Sponzor fóra
  • presne tak, velka noc bude 🙂 no este ze ma mas 😃 oslavuj aj za na 😃
    idem asi het, kupila som dalsieho sprievodcu po NYC, tentoraz aj s obrazkami, tak idem studovat. pekny vecer 😉

• za Mna 😃

• juj to je super, pripravujete tu velku cestu za velku mlaku ze? 😛

• bre ranko vospolok 😎

• Bre ranko 😃

• ahoj jani, nemala si mat dnes volno? ci to ma zas nieco mata? 😮

• Chcela som mat volno. Ale mam tolko roboty, ze proste nemozem mat volno. A okrem toho dnes ides sem a ja by som tu nebola?

• jani hej, len asi sa budem dost ponahlat, aby nahodou niekto nemal pindy.. ale vecer sa vidime nie? 😉

• Dobrá ránko vospolok 😉 . Dávno som sa tu neukázala, čo máte nové?
    My sme už polročie mali, ale tiež môj akoby nič sa nedialo 😃
    Levik, nová foto? 😉

• ahoj tehulka, ako sa mavate? 😉
    ja pochybujem, ze by si maco spomenul zajtra, ze je nejake vyrocie.. a zasa pol roka nie je nieco, co by bolo az tak hodno oslavovat 🙂

• Vy riesite polrocie? Ja som si minule ani nevedela spomenut na datum svadby 😬 Hambim sa, ale ked ja na tie datumy nejkao niesom. Musim si aj ja vyratat, kedy budeme mat pol roka. Ale asi koncom tohto mesiaca 😉

• Bez, mám sa super, proste ako tehuľka 😵 ...
    No veď ja to tiež neberiem tragicky. No nám vyjde prvé výročie asi v pôrodnici, ak sa bude maličké hlásiť na termín 🙂 .
    Kedy máš štátnice? Budem na Teba myslieť, ale Ty to zvládneš aj bez mojej pomoci 😃

• jani nic si z toho nerob, keby to tu baby nerozoberali, ani by ma to nenapadlo 😉
    iwi prvu mam uz tento mesiac, takze nervicky mam slusne 😛

• Janne, jasné, že koncom tohto mesiaca 😃

• Dobré ránko baby 🙂
    Jeej, Iwi, Teba som tu už dávno nevidela 😬 Som rada, že sa vám darí 🙂
    Bez, nestresuj, všetko dobre dopadne 🙂
    No, s tými výročiami....my sme sa akurát na naše polročné pohádali 😃 😃 Aby nuda nebola 😬 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém