Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani to vies, ti vytazeni manazeri :-D v praci sa ma pracovat ;-)
Odpovedať
no jasne hlavne ked on prave isiel z 2 hodinoveho podotykam nepracovneho obeda ]-( a to si stale neuvedomuje ze ja taketo rozhovory alebo komenty z jeho strany prijimam teraz velmi citlivo ]-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani chapem ;-) zajtra ti potom na margo tohto nieco porozpravam hej? :-)
Odpovedať
jeeeej to stretko... ked ja stale neviem co spravim este zajtra... dam vediet az v priebehu dna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani neber to tak vazne, on si to tak neuvedomuje.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
by si nam dala kosom? to som si o tebe nemyslela =-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes ste tu celkom fajn pokecali... na margo skoly... idem tiez zajtra, ale v sobotu nie... vecer mame "zatah" a asi nevstanem :-D
Odpovedať
zuzi ahoj tak ja som nakoniec bola nie na slnku ale v kine a zdvihlo mi to naladu asi tak na hodinku ;-( myslis ze tu je este niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu este stale Jani ;-) co dobre si si pozrela v kine?
Odpovedať
no ale okrem nas ci tu niekto je :-D bola som na Nam patri noc bolo to ale o niecom uplne inom ako by si clovek myslel :-D ale fajn
Odpovedať
Profilova fotka
fiha no to by som si aj ja teda kadeco-insie myslela :-D podla toho nazvu... muzicka mas doma? bol s tebou?
Odpovedať
muzicek ma na 4 dni opustil a to prosimpekne prave ked budeme mat polroka od svadby :-( najskor ma pracovnu akciu a potom nejaku tradicnu lyzovacku s kamaratmi. pch. ale ja som si uz naplanovala program na zajtra aj pozajtra aj popozajtra :-D a ty ako? hypoteka vybavena?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jani: to je smutne :-| veru to mate teraz v sobotu zeeeeeeee :-D ako zaujimavo to vyslo.... hypo je na najlepsej ceste... isto ju dostaneme,uz sme dali dokopy doklady a zajtra to manza zanesie, nech to schvalia :-D vsakk sme dobri klienti, jednu hypo tam uz poctivo platime - za byt....
Odpovedať
je to smutne, ale tak je vseobecne znamy vztah muzov k vyrociam. a vobec, to ani nie je vyrocie, iba polrocie. tak to beriem s nadhladom :-) aj vam polvyrocie vyjde na sobotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani - jej, fakt :-D to aby som naplanovala nejaky program... moment, to bude velka noc akurat ze? to sme na lyzovacke na Martinkach, tak to snad aj oslavime ;-)
Odpovedať
presne tak, velka noc bude :-) no este ze ma mas :-D oslavuj aj za na :-D idem asi het, kupila som dalsieho sprievodcu po NYC, tentoraz aj s obrazkami, tak idem studovat. pekny vecer ;-)
Odpovedať
za Mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj to je super, pripravujete tu velku cestu za velku mlaku ze? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko vospolok 8-)
Odpovedať
Bre ranko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, nemala si mat dnes volno? ci to ma zas nieco mata? :-o
Odpovedať
Chcela som mat volno. Ale mam tolko roboty, ze proste nemozem mat volno. A okrem toho dnes ides sem a ja by som tu nebola?
Odpovedať
Profilova fotka
jani hej, len asi sa budem dost ponahlat, aby nahodou niekto nemal pindy.. ale vecer sa vidime nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá ránko vospolok ;-) . Dávno som sa tu neukázala, čo máte nové? My sme už polročie mali, ale tiež môj akoby nič sa nedialo :-D Levik, nová foto? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tehulka, ako sa mavate? ;-) ja pochybujem, ze by si maco spomenul zajtra, ze je nejake vyrocie.. a zasa pol roka nie je nieco, co by bolo az tak hodno oslavovat :-)
Odpovedať
Vy riesite polrocie? Ja som si minule ani nevedela spomenut na datum svadby :-N Hambim sa, ale ked ja na tie datumy nejkao niesom. Musim si aj ja vyratat, kedy budeme mat pol roka. Ale asi koncom tohto mesiaca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, mám sa super, proste ako tehuľka x-) ... No veď ja to tiež neberiem tragicky. No nám vyjde prvé výročie asi v pôrodnici, ak sa bude maličké hlásiť na termín :-) . Kedy máš štátnice? Budem na Teba myslieť, ale Ty to zvládneš aj bez mojej pomoci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani nic si z toho nerob, keby to tu baby nerozoberali, ani by ma to nenapadlo ;-) iwi prvu mam uz tento mesiac, takze nervicky mam slusne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, jasné, že koncom tohto mesiaca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko baby :-) Jeej, Iwi, Teba som tu už dávno nevidela :-N Som rada, že sa vám darí :-) Bez, nestresuj, všetko dobre dopadne :-) No, s tými výročiami....my sme sa akurát na naše polročné pohádali :-D :-D Aby nuda nebola :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?