Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Boze to vase gramaticke okienko 🤔
    Ja mam normalnu chvilku. Tesim sa ze vecer na chvilku vypadnem.
    Hadam to stihnem

• No aspon niekto je tu normalny 😬 Ja som normalnu chvilku nemala ani nepamatam 🤔 😃

• Ci som normalna to neviem, ale chvilku mam.
    Budem musiet zasa vybehnut, lebo mam metrovy zoznam, co treba kupit sefovi. Tak asi za hodku pojdem, a kedy sa vratim, tak to veru netusim.

• Sponzor fóra
  • V pondelok 😃 😃
    Prajem príjemné nákupy 😃

• No kiezby to tak bolo 😬

• jani ty popri uctovani este robis aj nakupciho? 😮

• No ja robim vsetko. Potrebujem blok na nejake veci, tak ich musim ist kupit 😬

• jani jasneeeee 😃 sak zasa v takomto peknom pocasi, aspon nemusis sediet v kancli 😉

• Jani, Ty uctujes ?

• jani tak ma teda dnes ospravedln na stretku, ma to mrzi, ze nemozem prist 😛 som chcela mary spoznat aj osobne

• bez -neprides?

• ahojte baby.. už som tu dlho nebola.. a ani vás nestíham čítať.. čo máte nové?

• Bez, coze, Ty neprides ???? 😞 A ja sa na Teba tesim uz od pondelka 😬 No nevadi, niekedy nabuduce 🙂 A nakoniec mozno ani ja nestihnem 😠 , ked vidim tu nasu ciernu perlu....a tak krasne je vonku, nie aby sa ponahlala 😠

• jani nepridem.. som uplne vytrasena z toho, ako mi bolo zle cely den.. 😒 a pritom som sa moc a moc tesila 😢
    mary cierna perla? 😮

• babyyy? prosim Vas mozte mi povedat co je cierna perla?? ale nehovorte to mary lebo si bude mysliet ze mam nielen tehu sklerozu ale aj zaseknute nejake koliesko 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no nasa sefka 😐 teda kvazi sefka, vsetkych tu diriguje, francuzi su ju sem nasadili, aby nas tu kontrolovala... 😠
    Dufam Bez ze Ti coskoro bude lepsie 🙂

• Jeana 😃 😃 😃

• mary teda a kde ste prisli na take pomenovanie pre sefku? 😮

• No, my ju normálne voláme Fuňa 😃 😃 , ale čierna perla sa tiež hodí 😬 Našťastie tomu nerozumie 😃 😃

• mary ta ale musi byt oblubena 😃
    no uz pomaly pojdem, hura weekend, cely sa budem ucit 😦

• Tomu ver ze je 😃 😃 Prajem Ti pekny vikend a neprehanaj to s tym ucenim 😉

• babulky prepacte ale ja nepridem.
    bola som v meste cosi vybavit a prisla som potom domov.
    to ta jarna depka 😢

• halooo babule ako bolo vcera na stretku?

• No vidim, ze nikdo.
    Tak dobre ranko aj tak.

• Ahojte baby 🙂
    Ja sa tiež ospravedlňujem, že som neprišla na stretko, radšej sa k tomu nebudem vyjadrovať 😠 😠

• Vidis, a ja ze co nas tam bolo tak malo. Ked ste vsetky neprisli.

• jani ale niektore na to mali padne dovody 😎

• No ved ja to uplne chapem 😉
    Taka som dnes zamrznuta, by ste neverili. Som sa vyletnila a vonku je dost zima 😞

• ahojte, aj mna mrzi, ze som to nestihla 😃 😃 ale nie.... skoda, ze to bolo tak daleko....

• Ahoj zienka.
    Dnes to tu nejako viazne. Ja som este zabrzdena z vikendu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém