Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • vidim Jani, nevadi... pondelky byvaju tazke... tiez mam taky den...zapojit sa do prace a fungovat ide tazko 😃

• A to musim este rychlo spravit pracu na dnes na cviko. Asi tam radsej nepojdem 😬

• ja som sa ulievala v sobotu 😃 ale v piatok som poctivo bola... 😉

• Sponzor fóra
  • No moja praca uz ma 2 strany 😃 Snad to aj stihnem. Ak sa nezjavi nejaka robota 😠

• halooo, musim vam prezradit, ze janka cvicii 😉
    som mala dnes tolko roboty, ze som nestihala ani MS ani MK uroven 😦

• veru bez, dnes to tu nema ziadnu uroven 😞 😢

• zuzi myslim, ze vseobecne nam to tu upada 😐

• hm, asi jarna unava,alebo vela prace a podaktori aj ucenie, ze.... 😦

• asi tak.. ale predsa, priority pol roka po svadbe su uz inde 😕

• jo jo asi oboje 🙂 caute kocky, tak sa po dlhej dobe hlasim ... ja som tiez busy v tejto robote ... niekedy ani nemam cas ist na bleskovky 😃 ale inac v poho ... a vy ako?
    teraz mam troska vonejsie lebo sefovci a polovica kancelarie je na vystave tak nam nikto nedycha na krk 😉

• trebars na MK sak bez ... 😉 ako ti je dnes?

• vidite, presne tak .. aj vy ste si uvedomili ze poniektore sme mali v sobotu presne polrocne vyrocie svadby ... booooze, ten cas ale leti ... 😎

• Dobre ranko. Bez ty si ma bonzla? Ale dobre mi to vcera padlo. A vo stvrtok idem lyzovat, tak hadam neskoncim so sadrou na nohe 😬

• majka aj ja by som sla na vystavu, potrebujeme sedacku a vitrinu na macove modely
    jani co ja, robo ta bonzol 😃

• Ten moj muz. Ale bol cely vyteseny ked som prisla, lebo sa mi musel pochvalit aky je sikovny. Ze on vsetko vybavil, bol nakupit a este aj riady poumyval. Tak som ho musela pochvalit 😉

• Sponzor fóra
  • no nasi isli na taku stavebnu vystavu ... tam asi zo sedaciek nic 😉 a akurat sme sa dozvedeli, ze budeme o den dlhsie sami ... takze "let´s have a party" 😃 ... inac, dnes to aj poriadne vyuzijem ale nikomu nepovedzte 😬 idem fotit maleho Adamka na prve plavanie cez moju obednu prestavku .... sa uz tak tesim 🙂 dufam ze sa vody nezlakne ...

• jani ved bol nejaky vysmiaty, ked prisiel 😉 vidis, sikulka
    majka jaj, lebo dnes zacina nabytkarsky veltrh v nitre

• som aj myslela ze myslis Nitru, nasi su az v Koline 🙂 chodite do Nitry?

• Nitra zacina uz dnes? 😞 Ja tam zasa nestihnem ist. 😞

• caute herecky...
    zase tu spite??? aj my chceme ist na tu vystavu.. chodievame tam uz asi 3 roky...
    len hlavne si tam neobjednavajte koberec lebo vam pride az za 13 mesiacov 😃 😃

• no chceli by sme ist, ale kedze sa nestiham ucit, asi nepojdeme 😒
    jani akoze spime? herecka.. dojdes o 10 😃

• Pekne jej naloz Zuzi 😉

• nooo sak sa konecne snazim aj pracovat... takze az teraz sa napajam 😃
    a inak drahy kolega mi teraz oznamil ze by rad siel bud. mesiac asi na mesiac do Thajska na thai box sustredenie ... jaky zlaty... asi sa tu roztrhnem potom... 😠

• jani to su mili kolegovia 😬

• Tak to proste je.
    Juj mne je dnes nejako nanic. Keby som nemala tolko roboty, tak to hned zabalim a bezim domov.

• Ahojte 🙂
    No Jani, aspon si to pred materskou este vychutnas 😃 😃
    Janne, a Ty dnes nejdes do skoly ? 😃 😬
    Inak ani mne sa dnes nic nechce........len tu sedim a cakam na fajront 😃 😃

• no baby sa mate.. ja musim makat aj ked osm doma.. dokelu, vypisuju ludia maily ako sibnuti, vsetci volaju.. otras 😦

• No to sa asi moc nenaucis 😐

• ahojte, mne sa tiez nic nechce, jarna unava na mna posobi cim dalej tym viac 😦 o chvilu mame poradu, asi zaspim 😶

• Fifi, to mas dobre, ze to mas len jarnu unavu....ja mam celorocnu lenivost 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém