Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som už naštastie prišla z práce, no tento týžden je veselo, kedže sú písomné maturity - nezávidím tým žiakom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som si nahodoou maturitu rada zopakla, to boli krasne casy x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mary: neviem, ci si to tiez nezacinam zamienat s tou lenivostou, len jarna unava posobi lepsie na ludi, ako ked im poviem, ze som leniva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, to urcite :-D :-D Ale zas cely rok nemozem hovorit, ze mam jarnu unavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, teraz toho majú žiaci ovela viac ako my. :-N
Odpovedať
Matura :-D Nikdy som nemala trojku z nicoho na na mature mi dali z angliny ]-( ]-( ]-( Som bola velmi sklamana.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, to je sila ]-( ]-( JAchin, to verim, i ked ja uz som maturovala po novom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, ja ešte po starom,o novom vtedy nebolo ani reči ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale my sme to mali celkom fajn, lebo to bolo prvy rok po novom, takze neboli taki prisni :-N
Odpovedať
No ja som maturovala posledny rok po starom. chvala bohu. Brat maturoval po mne a jednotkar, dali mu 4 z fyzi.
Odpovedať
Profilova fotka
baby nehovorte o uceni, lebo maturita je v porovnani s tymto prechadzka ruzovym sadom.. co by samozrejme vtedy nikto nenahovoril.. idem sa trochu prejst, lebo tu zaspavam
Odpovedať
Profilova fotka
No to hej, vysvetli to maturantom :-D ved poznáme z vlastných skúseností.
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja tiez myslim. Ved kazde jedno skuskove je ako maturita. Takze sme maturovali uz toooooolko krat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi tak :-N
Odpovedať
Profilova fotka
marya.. tak to sme teda maturovali spolu.. :-D ale tak ja by som si maturitu už nechcela zopakovať.. ale bola to sranda.. celkom fajn zážitky..
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko :-) otrasny uprsany den :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Veru Bez, mám náladu na bode mrazu :-( ..... Ale aspoň som dnes urobila rekord, takto skoro som do roboty ešte počas svojej "kariéry"neprišla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary mne sa dnes absolutne nechcelo ist z postele.. :-p dokonca som si aj kavu uvarila.. predstava, ze sa musim ucit je hrozna... radsej by som bola v praci, tam by som sa aspon prebrala
Odpovedať
Dobre ranko. Ja sa dnes tiez nejako neviem prebrat. Uz pol hodinu tu sedim a nic.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez možno by pomohla prechádzka...tuším už ani neprší a je celkom teplo vonku ;-) Ja by som zas radšej ostala doma a učila sa ako sedieť tu ]-(
Odpovedať
Veru aj ja by som bola radsej doma. Poobede idem to tych Tatier, tak ma chyta mensia depka. Nejako som si moc zvykla na manzela, tak neviem ako budem bez neho dve noci :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani neboj, rýchlo to utečie :-) Ani sa nenazdáš, a zas budeš doma :-) A uvidís, aký bude šťastný, že Ťa má späť ;-) x-)
Odpovedať
Veru, uz nech to je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mery neprsi? tu leje ako z krhly.. :-S jani ti zavidim, aj ja chcem dovfcu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, prší :-| Asi sa mi len zdalo že už neprší.... Jani, to ideš na dovolenku ? Ja osm myslela že na služobku ;-) Tak potom si so sebou zabal aj drahého a bude :-)
Odpovedať
Jasne ze na sluzobku. Kedy to bola dovca, juj.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaaaj :-| Tak potom chápem...... ;-)
Odpovedať
Ale nejaku vyhodu to ma. Aspon nemusim ist zajtra do skoly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, nehovor, že to je výhoda, už vidím, ako Ti puká srde, že tam nemôžeš ísť :-D :-D
Odpovedať
Veru. Takm i budud chybat vsetci. Aj ujovia aj tety :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?