Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
veru bez nevidela som ta ani v tvojej teme na konovi inak babule my dnes mame s manzelom vyrocie, 4 roky od prveho rande :-D vecer bude vecera, ale tentoraz v restike :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Veru, všetky to tu zanedbávate :-D :-D Keď je Janne na lyžovačke, hneď je tu akosi ticho :-D :-D Levik, gratulujem k výročiu ;-) A užite si večeru x-) x-) My budeme mať prvorandové výročie 1.4. ... 2 roky x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak Jeana, Ty máš dobrý prehľad :-D :-D :-D
Odpovedať
*marya ze prvoaprilove :-D n ale to nie je zart, vsak ?? =-) *levik aj ja sa pripajam ku gratulaciam ;-)
Odpovedať
dik baby. sa mi nechce verit, ze uz 4 roky a neviem si predstavit ze 60, co bol moj dedko spolu s babkou !
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, veru, prvého apríla to bolo :-D :-D Keď ma vtedy zavolal von, tak som aj myslela, že to asi žartuje...no ale on to myslel až moc vážne :-D :-D našťastie x-) x-) Jeana, a vy ste kedy prvorandili ? :-D :-D
Odpovedať
my sme prvorandili den po nasom zoznameni 9.10.2004.. fiiiha to budu tiez uz 4 roky ... wow... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik uz som v inej ;-) hentu povodnu nam zacala okupovat jedna mila babenka, az tak mila, ze odradila vsetky povodne prispievatelky :-N gratulujem k vyrociu :-)
Odpovedať
bez citas si aj IPcky??? 8-( :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani hej, len si mi minule neposlala tie linky, co si slubila ;-)
Odpovedať
bez vsetko uz daaavno mas (uz asi 8 minut :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
DAAAAKUUUJEEEEMEEEE :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby, aj ja chcem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary coze? chces studovat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano x-) x-) Normalne poskulujem po prave :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mar ynech sa ti paci, berieme bez prijimaciek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, vsimla som si a este viac ma to zaujalo :-N Ale kolko sa plati ?
Odpovedať
Profilova fotka
mary nic ;-) ved verejne skolstvo neee 8-)
Odpovedať
babyyyyyyyy kde steeeeeeeeeeeee????? boli sme dnes na UZV a budeme mat kraaaasnu princeznickuuuu :-D manzel ani nedychal a bol taky stastny ze si ani nevsimol ze mu najskor lekar tykal kedze ho nevidel lebo mu bol za chrbtom :-D :-D
Odpovedať
jeeej jani gratulujem !!!! ;-) prepac ze som tu nebola, bola som na veceri :-D manzel mi uz schvaluje meno karolina, zatial bez toho, aby nejaka aj bola, my sme v takom inom stadiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani super :-D hura na nakup ruzovych veciiiiiiii :-D :-D levik karolinka bola aj moja favoritka, potom bola kazda druha, tak som si vymyslela ninu, no jasne, ze je teraz kazda druha nina :-p
Odpovedať
dakujeeeem..... bez nejak pomaly na tom pracujete lebo vam postupne preberaju vase mena :-D :-D jani aka bola inak vecera? pekne ste oslavili? :-D inak krasavica sa najskor tvarila ako herecka, celkom dlho to vydrzala.. ked bolo treba sa fotit tak sa aj do objektivu otocila... ale potom sa uz riadne nudila... zivalo sa jej stale.. a este si precvicovala aj jogu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani co sa da robit.. teraz sme v stave, ze sa nevieme dohodnut na dievcenskom mene.. :-p pridas fotecky na MK? ;-)
Odpovedať
zuzi ja mam karolinku asi 2 tyzdne vymyslenu. kym otehotniem, zmenim to este aspon 5-krat :-D uuuplne najskor sme mali alicu, ale potom sa narodila alica manzelovmu kamaratovi a odvtedy sa vystriedalo asi 10 mien, o ktorych som si bola 100 % ista :-D vecera bola vyborna ;-) a cestou domov sme sa este zastavili vo vinoteke pri restauracii, kde sme mali svadobnu hostinu a urobili sme male zasoby vina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko kočky ;-) . Jeanka, gratulujem k princezničke x-) x-) x-) . Aj ja chceeem :-D . Bez, Vy už dumáte nad menami? No super. My chceme pre dievčatko Ninu, je mi jedno, či je každá druhá :-D , ale mne sa to meno strašne páči a strašne dávno už :-) . Baby, my dnes slávime s manželom 7,5 výročie :-) . Teda, neviem, či si on domyslí :-D
Odpovedať
ahoj iwi. a ty kedy budes vediet, co to je ? ;-) ja chcem dat detom take mena, aby neboli potom piati spoluziaci alebo spoluziacky v triede s rovnakym menom, tak ako som to mala ja :-D aj v robote to mame zabavne, na nasom "oddeleni" sme zo styroch zien tri jany, takze ked sa stretneme s niekym so zahranicia, mysli si, ze na slovensku sa kazda zena vola jana :-D potom napis, ci si domyslel vyrocie, som zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, budeme vedieť niekedy na začiatku apríla, to bude 20 tt ;-) . No už sa neviem dočkať :-| . Jasné, dám vedieť :-)
Odpovedať
tomu verim ze sa nevies dockat :-) ja dufam ze po letnej dovolenke sa rychlo aj ja pridam k septembrovym tehulkam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi vidis, aj ty mas ninu.. no proste.. ako vravi janka, nechcem, aby sa volala ako dalsich x dievcat v triede.. u nas dolo 5 zuzan a 5 katarin, peklo =-)
Odpovedať
no my co sme mali taketo mena to asi vnimame inak, ako ivanka, ktora to nezazila :-) zuzi kedy mas tu prvu statnicu? uz sa len doma ucis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?