Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani prvu mam takto o dva tyzdne 28. doma som pondelky, utorky, potom tri dni v robote :-p
Odpovedať
tak to mas este aj velkonocne sviatky k dobru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mi to celkom dobre vyslo nie? aspon volaco idem robit dozor na pisomku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, asi máš pravdu ;-) . Ja som to nezažila, dokonca som nebola v takom kolektíve ani na ZŠ, SŠ a VŠ, kde by sa mená opakovali viac ako dva krát tie isté :-) . Ale u nás v DT mám dosť prehľad o mamičkách a meno Nina nieje až tak časté :-) . Skôr Emma :-) , nad ktorou sme tiež uvažovali :-) . Horšie to bude s menom pre chlapca, nejak sa nevieme dohodnúť :-S . Bez, Ty to zvládneš, som si istá ;-) Levik, tak budem držať palce, nech sa teda zaradíš medzi septembrovky, aby Vám to vyšlo tak rýchlo ako nám ;-)
Odpovedať
dik iwi ;-) ak ti smiem do toho hovorit, neviem ci ma vyznam pozerat sa len v detve, ved malu (alebo maleho) moze zivot hocikde zaviat :-D zo mna len hovori to, ze fakt mam dost svojho tuctoveho mena, takze by som najradsej kazdeho dalsieho od toho ochranila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, máš pravdu, ale neviem, či sa dám od toho mena odhovoriť :-D . Favoritmi boli mená: Lucia, Petra, Nela a Nina....no a ani sa mi zdá také naj naj naj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jeana - gratulujem k malej princezničke, to je krásne, teším sa s vami x-) x-) x-) Už mená rozoberáte :-N No my sme v triede na ZS mali dokonca styri Zuzky....Ninka je krásne meno, tiež bolo kedysi moje obľúbené ale akosi ich je veľa...teraz mám obľúbené meno Marina x-) x-) A pre chlapca....no asi klasika po tatovi :-D :-D A Iwi - blahoželám k výročiu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, ďakujem ;-) Po tatovi? Ten môj by veľmi chcel, ale mám čas si ešte niečo vymyslieť do pôrodu ]-( , aby nebol po tatovi :-D . To neprichádza do úvahy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, prečo nechceš po tatovi ? Veď manželík by bol nadšený že sa syn volá ako on x-) Môj chce tiež po sebe, a ja nemám nič proti, teraz je už malých Peťkov málo :-) a tým menom sa nič nepokazí...
Odpovedať
Profilova fotka
Ale mne sa meno Stanko nepáči :-| . A to sa už nenosí :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, mne sa meno Stanko páči :-) , pekné slovenské meno, a keby sa tak volal manželík, tak by sa mi páčilo ešte viac :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali vybratych tiez viac, petka, tu mame v rodine, hned sa mi zhnusila, maco chce alexandru, ja gretku, no proste nevieme sa dohodnut.. chlapec je jasny, aj ked si myslim, ze my syna mat nebudeme :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bez, ak chlapec, tak bude malý Bezaz :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme sa zatiaľ zhodli na menách Lucia a Jakub.. ale ako nás poznám, tak to možno ešte pomeníme.. celkom pekné je aj Eliška.. a myslím, že nie je ani také moc časté..
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, takže si myslíš, že bude baba? ;-) Ja zase mám tušáka, že nosím chlapčeka :-D Oriesok, Eliska je pekné tiež a máš pravdu, že ich je málo ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá ;-) bez, takže čakáte bábätko? alebo sa len chystáte? :-N =-) nejako nie som v obraze :-D oriesok - aj mne sa velmi paci Eliška - ale mužovi nie ]-( tak nájdeme iný kompromis - ale až keď to bude aktuálne :-N :-D iwuska - tak ako? pekne už rastiete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi baba je podla mna na 99% ista.. zvalka ;-)
Odpovedať
babule, mate menovky na vchodovych dverach do bytu/domu? ked ano, co tam mate napisane? my mame prave debatu s muzom, ja nechcem, aby sme mali jeho meno na dverach (ak by mu na tom velmi zalezalo, jasne ze by mi to nevadilo, ale nezalezi, nastastie) takze sme sa rozhodli ze budeme mat menovku "rodina xxx" lenze on chce cakat, kym budeme mat babo, ze az potom to tak dame urobit. tak ma zaujima, ze co a preco mate vy ?
Odpovedať
Profilova fotka
jani my sme od mojho krpateho (uz je o hlavu vyssi) bratranca a sesterky dostali na vianoce taku drevenu menovku pomalovanu 3slonmi, ze tu byva rodinka ... a mohla si doplnit.. tak macko dopisal pekne ciernou fixkou, nasroboval na dvere a bolo ;-) mozem doma odfotit a pridam na strechu ;-)
Odpovedať
tak nebolo co riesit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani veru nie, mladi su zlati, vzdy nam kupia nieco pekne do domacnosti :-D a strasne prezivaju vyber, to nam teta farbisto opisuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, my máme rodina...... :-) Nečakali sme, kým sa bábo narodí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme utajení, nemáme nič :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary to aby sme ta nevymakli co ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Bez, istota je istota :-D :-D Ako ide ucenie ? Ja som ešte tento semester ani prstom nepohla =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary dnes dohanam resty v robote.. :-p
Odpovedať
Ahojte. Aj ja som uz v praci. A ako som predpokladala, pocakala ma tu. Nikam sa nestratila :-(
Odpovedať
janne to teraz tahas nocnu alebo ako ? :-D :-D
Odpovedať
Nie, my sme teraz prisli z konferencie a kedze v utorok mam volno a v pondelok vecer skolu, musim trochu porobit :-( Ale vazne len trochu, lebo velmi sa mi nechce. Akrem toho som tu sama :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jej kocky, ste sa rozbehli, tak pekne postupne: jeana: blahozelaaaaaaaaaaame k dievcatku ;-) super, dalsia skvela holka bude na svete 8-) levik: my mame napisane na dverach: B.....ci :-D a na schranke B......ci Zuzana a Martin ;-) k menam: ja som presvedcena,ze to bude Adelka alebo Sandra - aj manza suhlasi a chlapec bude isto Matej :-p teda az sa k tomu dopracujeme :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?