Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • ahojte babule.. všetky máte toľko veľa roboty? od rána tu ešte žiadna z vás nenaukla.. 😮

• ja valim na skolenie, uz tu nie som 😐

• oriesok no co, budem si pisat sama so sebou? 😉

• Sponzor fóra
  • v poslednom čase tu akosi chodí málo báb.. už asi prevláda modrý koník 😃

• ahojte, no dnes je tu riadne mrtvo,kde ste vsetky? 😕

• ja som tu ! 🙂 dnes som bola dost v terene 😃

• ja som bola na skoleni, konecne som doma a trosku som tu nakukla... a ako vidim, nic sa nedialo

• no vidis, ty tu nie si, a nema tu kto kecat 😃

• no ja ani tak nie Jani, skor Janne 😃 ta ked vypadne, je tu ozaj ticho... je to taka ozivovatelka nasho fora 😉
    inak co nove? 🙂

• kupila som dnes tri drevene velkonocne vajicka 😃
    a ty co nove?

• ja som si kupila novy kostym 😃 teda manzel mi kupil, ja som si ho vybrala 😃 a tesim sa na velku noc, pojdeme lyzovat 😛 ale potom mam uz prvu skusku v skole 😠 takze sa nudit nebudem...

• wow.. aky je? ja som si dnes pozerala nejake pradielko, co dostanem od muzicka na narodeniny, ale nic mi nepadlo do oka. a ty mas vari tiez narodeniny? a lyzovacka bude kde? 🙂

• Jani: mala som narodky pred tyzdnom v pondelok 😃 takze to bol taky darcek k tomu 🙂
    lyzovacka bude na Martinskych holiach.... kedy mas ty "sviatok"? 😉

• jej zuzi tak dodatocne vsetko NAJ.. nech sa ti dari a plnia sa ti sny 🙂 jedna moja kamoska tiez ma 10.3. narodky a moj tatino a synovec maju meniny 😃
    ja mam sviatok 3.4. 🙂

• Jani: dakujem 😵 idem uz cosi porobit, kym pride muzik domov 😉 pekny vecer....

• Sponzor fóra
  • aj tebe 🙂

• zuzi vsetko naj k narodkam 😉
    jani a co si robila v terene? ako spravna investigativna novinarka si padila po informaciach? 🙂

• zuzi no najskor bola tlacovka a potom som veru bola na jednom mieste cinu. ale kedze my nie sme bulvar, tak to nebolo nic zas take senzacne 😃

• jani fiha, ze miesto cinu 😃

• Dobre ranko.
    Juj vcera som isla velmi neskoro spat a teraz som uplne vyflusnuta 😴

• jani sak sa v kuse kdesi flakas 😉

• dobre ranko 😃 tak ja som prave prisla od zubara, mam vonku dalsiu osmicku 🙂

• juj Jani neprijemne 😕

• no dve su uz vonku, cize polovica 😃 islo to celkom v pohode, ako aj s prvou.

• kde ste vsetky? 😮

• Ja mam nejako vela roboty, takze sa ospravedlnujem 😞

• No tak aj ja som už na dnes konečne skončila 😵 deti sa rozpŕchli na prázdniny a my po nich tak isto 😬

• caute kocky davnejsie som tu nebola.. viete MK nepocka... tak sa to rozvija rychlostou nasoleneho ..... 😃
    co mate nove?

• ahojte, to viete, jeden den v tyzdni som v praci, tak sa idem po...t 😐

• baby.. neviete mi povedať, ako dlho trvá, kým prídu výsledky z cytológie?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém