Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • zuzi dik 🙂

• fifi to je super, ved len nedavno ta povysili a teraz znova, gratulujem 😉

• Levik: jak nedavno, naposledy pred rokom 😃 btw. dakujeeeeeeeeem 😃

• Sponzor fóra
  • jasne, to je dost davno, to si sa vlastne aj inak volala, cize to ani tak neplati 😃 😃

• vidis fakt, to som bola este slobodna 😃 takze moj prvy postup ako vydata pani 😃 😃 😃

• bez oslavovat 😃 😃

• Fifi gratulujem
    Bez držím palčiaky 😉

• levik: az ked urobim v sobotu skusku budem oslavovat 😦 😦 je to taka dost blba skuska 😞
    jachin: dakovala 😃

• jedine co vas ospravedlnuje... je ze konikujete....
    inak ja neviem nam to tu asi zavru kvoli nedostatocnemu dennemu priemeru poctu prispevkov 😠 😃 😃 😃

• ahojte, tak zuzi tvoja prognoza nevysla, vytiahla som si uplne blbe otazky, takze opravak 😛

• fifi gratulujem..
    bez.. to fakt????

• zuzi no to je skoda 😞 ale bude tu urcite onedlho lepsie a vsetko sa to naucis a porobis 😉

• zuziiiiiiiii to mi je luto.. ale drzim palceky... 😞 😉

• bez, zacina vikend -> teraz si oddychni, naber energiu na dalsi mesiac a IDEEES 😎 ok?

• Ahojte.
    Zuzi hlavu hore. Ved uz aspon budes mat mensi stres a uvidis, ze to bude ovela lapsie 😉

• Sponzor fóra
  • 😵 😵 😵 ste moji zlatusikovia 😃

• bez, to vazne?? 😞 😞 😞 dnes na teba stale myslim a takto do dopadlo 😢

• Bez, mrzí ma to.No hlavu hore, zajtra bude lepšie.Neboj a vykroč tou správnou nohou.Nie je to také zlé ako sa na prvý pohlad zdá 😉 http://www.funny.sk/obrazky/index.php?cid=77&pid=2732

• zuzi ale vies co to pre teba znamena? musis minimalne zohnat poriadne vela tych syrovych niti.. 😉
    jachin 😃

• No a hlavne z toho nebud smutna. 😃

• bez: s korbacikmi zatial nic 😞 kravicky, co nam davaju mliecko na korbaciky su telne... teda nemaju mliecko 😐 ze bude tak najskor o 2 mesiace....

• ahojte babule.. sa nejako flákate.. voláko vám nie je do reči.. alebo koníkujete?

• na nekonikujem a este urcite tak skoro nebudem 🙂

• AHOJTE Ani ja nekonikujem.
    Ale ani nepisem.Flakam sa 😉

• Ahojte baby 🙂 🙂 Juj, tak davno som vas nevidela.....Bez, mala si pravdu, som dovolenkovala, boli sme si natrhat pomarance zo stromu 😃 😃
    Bez, to mi je luto, ale nic to, neboj, aspon si si to zteraz nacvicila a druhy pokus vyjde 😉
    Fifi, gratulujem k povyseniu, sikulka 🙂

• Vitaj medzi nami 😉
    Aj mne by sa uz hodila nejaka dovolenka. Aspon sa mi v noci snivalo, ze som bola v Chile.

• fifi.. nekriš hop...... 🙂
    mne sa po víkende tak strašne nechcelo do roboty..

• Čaute moje staré známe 😃 . Ako sa tu mávate?
    Bez, neboj nič, opravák dopadne lepšie a Ty im to ukážeš 😉 .
    Oriesok, mne sa tiež nechcelo vstávať, ešte je ráno tma 😦

• Rano tma? A kedy stavas? A ako sa inak mas? Vsetko v poriadku? 😉

• Janne, noooo 😃 . Vstávala som o pol šiestej a ešte nebolo tak vidno ako som bola zvyknutá 😃 .
    Mám sa fajn, všetko je v poriadku 😵 . A Ty ako sa máš? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém