Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • No vdaka. Ale zatial nic moc. Ale dnes idem spinkat uz o osmej, tak zajtra budem plna elanu 😉

• Marya: kde ste boli? 😛

• Dobre ranko.
    Vzhladom na to, ze dnes je medzinarodny den radosti z prace, dovolim si rozdat trochu nadsenia, ktore ma od rana sprevadza 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte, dlho som sa neozvala ... ako sa mavate? 🙂 My v celku v poho ... zabývaní, zapracovaní, jar prichádza ... 😵

• No je to tu nejake spomalene, takze neviem ci ti niekdo okrem mna odpise.
    Super, ze sa mate super 🙂

• no ked som mala cas tak som tu niekedy mrkla ... mas pravdu, niekedy je to tu ako po funuse, nikomu sa nechce ale niekedy ste dobre rozbehnute 🙂 a ty co mas nove? videla som niektore kocky uz aj na konikovi 😵 vy neplanujete?

• inac, ja mam o.i. aj spomaleny internet takze na tu pomalost som si uz ja zvykla 😃

• No s nami je to take vselijake. Prave to riesime aj s doki. Skusa kadeco, ale zatial nic.... 😢
    Zatial mam pevne nervy, tak ma to nebere, ale este tak 2 mesiace a zlozim sa z toho 😬

• ahojte.. my plánujeme začať pracovať na bábe možno niekedy po lete.. ak všetko pôjde, ako má.. bayka a vy?

• fuu, tak to mi je luto ale drzim palec ... my v podstate zaciname len skusat (doteraz som mojho asi tri mesiace na to psychicky pripravovala 🙂 ), takze ani neviem ako na to zdravotne sme ... no v podstate ja som OK (este ze su tie nase povinne prehliadky) a dufam, ze aj moj muzik bude OK ... aj ked uz ma sice vek (30) ale ked aj Gott mohol 😉
    zatial vidim pokrok v mojom snazeni v tom, ze muzicek uz bez zabran oslovuje a berie si na ruky mojho polrocneho synovceka a dokonca sa vcera zabral ho aj povyzliekat, ked sme sa vratili z prechadzky ... 😎
    jee, este som zabudla, dokonca mi dovolil kupit pre synovceka (zatial) postielku a rovnako vyclenit financny fond na drobca ... no hadam to neprinesie smolu 😬

• jáj.. tak možno, že sa pomaly presunieš na koníka 🙂

• no ja by som sa aj hned presunula 🙂, len sa bojim, ze ked tak velmi chceme, ze to hned nevyde 😬 No ale ak vide, tak to veru bude oslava 😵 takze kocky drzte palce 😞

• anulujem posledného smaila 😃 malo tam byť 😉 , len sa mi nejak ruka smykla ....

• tak to si píš, že budem držať prsty, aby vám to vyšlo..

• hello hello ale bayka tak teba som davno nevidela 😃
    no blahozelam k takemuto rozhodnutiu o babenko 😉
    ja som tu asi na tom najpokrocilejsie, sa mi zda.. takze si to naplno uzivame a je to uplne uzasne... 🙂 😉
    takze len do toho, ked vam nic nebrani a BTW moj najdrahsi ma 36 takze pohoda 😉

• Sponzor fóra
  • caute babule, len vas pozdravim, lebo nestiiiham teraz akosi, takze caute caute 🙂

• cau cau levik 😃 😃
    som doma na PN.. tak sa celkom aj dost nudim 😃 😃

• Janne, Bayka, držíííím silno palce, aby Vám to vyšlo 😉 😉 😉
    Jeanka ahoj 😉 . Prečo si PN? 😐 Držkaj sa. Dnes som nahliadla na MK do Tvojho pasu (dovolila som si 😃 ), že aké meno ste vybrali pre dievčatko. No nedočítala som sa 😃

• nooo... este sme sa k nemu poriadne nedopatrali.. stale rozmyslame..
    PN som kvoli hrdlu.. takze nic vazne..len doktorka nechce aby som sa pohybovala medzi ludmi s takymto oslabenym organizmom... 😉
    tak sa mi to celkom aj hodi... lebo by som sa mala ucit na sobot. skuskul.... 😠

• inak vy sa ako mate Iwuskaa??? 😉

• To Ti verím, lebo je veľa pekných mien a je ťažko vyberať 🙂 .
    Tak sa len lieč 😉 ...
    Držíííím päste na skúšku 😉

• Sa to tu rozbehlo. Som bola tak narychlo kupit psika a zaviest ho babke, tak sa z toho este teraz vytesujem. Je to 6 tyzdnove steniatko nemeckeho ovciaka a je taka krasna. Tak mam aspon taketo baby 😉

• neboj janne.. o chvíľu budete mať s mužíkom aj také skutočné baby.. 😉

• janne: ja mam ako kompenzaciu tiez psika 😃 zatial mi musi stacit,kedze na matersku je to u nas v nedohladne 😴

• cawte babule..odkedy mi v praci zrusili net, nejak na vas nemam cas..tak vsetky srdecne pozdravujem 😵

• sisaaaaaaaa..... tak ty si tu naozaj daaaaaaaaavno nebola... ako sa mas, ako sa inak dari?? 🤔 😉

• aale, neviem kde mam hlavu..zacali sme vybavovat papiere na stavbu domu..boooze..ale ty sa pochval 😉

• juuujha takze mate teraz perne obdobie.. s domcekom..
    my vyborne.. tehu strasne rychlo uteka.. domcek teda zatial neriesime.. a strasne sa tesime 😃

• Dobre ranko. Sisa tu bola 😃 Teda tak dlho tu nebola.

• teda bola 😃 ake duchaplne konstatovanie Janne 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém