Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
No ved ja viem. A som na seba dostatocne hrda :-D Dnes mam blondinkovsky den :-D
Odpovedať
presne tak som to chcela na teba napisat :-D :-D :-D ale riadne soms a zabavila :-D
Odpovedať
No ale vies ake je to super? Tvarit sa proste ako blondina? Nikdo po tebe nic nechce.... :-D Ale to je vzdy len taky chvilkovy osial ;-)
Odpovedať
caute babule tusim si musime zalozit temu nevesty zo septembra 2007 na konovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zasa chcete súkromníčiť? :-D :-D :-D nie všetky tam patríme (zatiaľ):-N
Odpovedať
jachin vari nie si buduca snazilka? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik ani nie.
Odpovedať
a preco?
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nie som, ostavam verna tu 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nehnevaj sa ale to tu radšej nebudem písať, ok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Niežeby som nechcela mať deti, ale teraz nie
Odpovedať
Profilova fotka
jachin - ani ja nie a netajim sa tym,ze momentalne som v stave budovania kariery a buducnosti ;-) chcem mat svoju rodinku zabezpecenu a chceme dom, cize potrebujeme veeeeeeeela penazi... a zatial mam v pohode vek, takze si mozeme dovolit este trosku pockat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. Ja som tiez verna tu. Ale dnes nejako nestiham. Takze ak bude zajtra viac casu. Levik ako to dopadlo s tou tvojou vymenou satstva?
Odpovedať
jani nijako. teraz nestiham, ale nejak o 2 tyzdne by som chcela urobit stretko. napisem potom do tej temy aj sem.. a co pohreb, uz bol? ako si to zvladla? jachin - nehnevam sa ;-)
Odpovedať
Este nebol. Nasa policia sa cini. Stale nemaju analyzu DNA, takze len cakame :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako ste sa tu cely tyzden mali? ;-)
Odpovedať
cauko zuzi, dlho si sa tu neukazala, dufam ze vsetko je ok
Odpovedať
ahojte ako sa mate, co nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bez, ty si tu poriadne dlho nebola
Odpovedať
Profilova fotka
no jo baby, ani som vam nechybala ;-) uz sme ok, ale bolo to perne, krpec dava zabrat
Odpovedať
Ahojte. Vidim Zuzi ze stihas skorej ako ja. Ked si odisla tak sa to rozhybalo a za chvilku tam nikdo nebol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani vidis, inak otras, som cakala dve hodiny, aby som bola vnutri asi 5minut :-p
Odpovedať
No ja som tam tiez nebola dlhsie :-N Len co mi recept vypisala. Boze to je pocko, najradsej by som spala. Ani behat dnes nebudem moct ist :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez- drobec neposlucha??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale robi si co chce :-N
Odpovedať
caute babizne, tak ja som dostala viza do US a mozem sa zacat tesit na dovcu a snazilkovanie hned po nej x-)
Odpovedať
levik supeeeeeeeeeeeeeeeer! takze idete speakovat! to se mi libi.. pozicat auticko a len tak sa prevazat hore dole Grand Canyon, LA atd :-D :-D
Odpovedať
jani a ked tam koncom jula pojdeme, to bude vasa princezna uz na svete ;-) este nemame uplne presny plan. mozno bude aj to auticko :-D
Odpovedať
nooo tak to uz mozno aj nasa krasavica by mala byt :-D my sa taaaaaaak tesime ako male deti... naozaj.. ;-) ale pekne takze vy si teraz polietate, pocestujete po statoch a potom tiez mozte do toho vhupnut ;-) :-D :-D
Odpovedať
tak to aby som za velkou mlakou isla na net a kukla sa na nu, dufam ze das fotecku ;-) veru ja by som nedbala keby sme do toho vhupli hned po dovci :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?