Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
je tu niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani hej, ale nebudem si hadam pisat sama so sebou ;-)
Odpovedať
cauko zuzi. tak si pod pisat so mnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, nejde mi posta tak nemozem pracovat
Odpovedať
si v praci? som myslela ze doma. ci to az buduci tyzden? ja som nejaka uplne bez chuti do prace, rozmyslam, ze buduci tyzden si vezmem nejake 2 dni dovolenky ak bude pekne a budem sa chodit bikovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani dnes som prvykrat v robote.. v pondelky a utorky normalne nerobim, teraz som bola na PN
Odpovedať
Aj ja som v praci, ale dnes som rezignovala aj na net. Spravila som si pracu na MIS tak som aspon tolko bola cinna. Jani a kam chodis bikovat? Na hradzu? Ze by som si aj zobrala dovolenku na sport? :-D
Odpovedať
jani odkedy byvam v dubravke, tak som bikovat nebola. aj bike mam stale v petrzalke. chcem ist aj s kamoskou co pozna cestu do dubravky. a tam neviem kde budem chodit. je to jedina nevyhoda dubravky, ze tam nie je hradza :-D
Odpovedať
V Dubravke? Ja mam nastastie hradzu kusok od domu, takze asi to tak poriesim. Teda ak sefos pride buduci tyzden do prace. Co dufam pride.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ja vas obdivujem, ja momentalne nemam energiu ani na vlastny zivot, nie to este ucenie alebo sport
Odpovedať
No Ty musis mat energiu na vlastny zivot ;-) A na zivot toho malinkateho :-D Ved ked raz aj my budeme na tvojom mieste, neboj, ze sa pretrhneme. Asi budeme na tom velmi podobne....
Odpovedať
Profilova fotka
mile damy, skapal pes :-o od zajtra idem na PN, kaslem na to
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zuzi skapal... V sobotu idem na ten pohreb, na ktory sa chystam uz 3 tyzdne tak som taka nanic z toho, ked sa to blizi 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani nic moc :-p drzim palce
Odpovedať
zuzi jasne oddychuj ! jani co robis 30.4.? =-)
Odpovedať
Ahojte. Jani myslis mna? Zatial nic. Az na to, ze sa balim, lebo 1.5. rano letim do Nice :-D Inac dufam, ze dnes sa to tu aspon trochu rozbehne ;-)
Odpovedať
jani no to je ale SKOOODA lebo 30.4. je v dopleri depeche mode party...
Odpovedať
Juj to neni pravda... To asi nezvladam, lebo o piatej rano musim byt vo Wien :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som na PN ale az od pondelka, aj tak by som dnes musela este ist do roboty ;-)
Odpovedať
Zuzi nejako to tam vydrz. Kedy ides dnes domov? Nejdes nahodou okolo stvrtej?
Odpovedať
Profilova fotka
jani je to mozne, ideme s petom nakupit a potom domov.. chces zobrat?
Odpovedať
No bodlo by mi, lebo musim byt do piatej v Samorine na tom vrakovisku. Idem tam pre nejaku fakturu, ci co. Daj mi prosim vediet. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Uz tak davno som tu nebola, normalne mi chybate :-) Ako sa mate ? Bez, drz sa, drzim palce ;-) Ja som 2 tyzdne v novej praci a nemam vela casu sem chodit :-( , ale obcas predsa len nakuknem :-N
Odpovedať
Mary som si myslela, ze si uz na nas zabudla :-N Ako je v novej praci?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani neboj, nezabudla ;-) V novej praci je fajn, robota ma viac bavi, mam super pracovnu dobu, normalne mam pocit ze vsetci odchadzaju domov v porovnani s predchadzajucou pracou uprostred pracovnej doby :-D :-D A zrazu mam doma kopec volneho casu :-N x-) A Tebe sa ako dari ? Co skola ? ;-) Skuskove sa blizi.... :-D :-D
Odpovedať
Skolu ani nespominaj. Aj vcera som tam bola. Mam pocit, ze toho chcu tento semester nejako moc. Sama praca a prezentacia. Doteraz nic a teraz toto. Ale za chvilku to bude za nami ;-) A ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak bohuzial peto musi byt do stvrtej v robote a potom ideme este nakupit, tak to asi do piatej do samorina nestihame.. promin maryyyy a ja ze kde si sa nam stratila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, aj ja som bola vcera v skole :-D Mozno som Ta videla :-N Juj, no my tiez mame toho kvantum, same prace =-) a mna to tak nebavi vypisovat....Ale presne, za chvilku bude potom ;-) Bez, no uz som sa nasla :-N :-N Len som sa snazila pracovat :-D :-D A Tebe sa dari ako ? Ako dalsie statnice ?
Odpovedať
A kde si ma mozno videla? Ja som velmi neregistrovala ludi okolo, tak neviem. To je moj zlozvyk. neregistrujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ja tiez neregistrujem, len sme sa mozno videli a ani o tom nevieme :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?