Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jej jani a kde? aj my mozno sa po case presunieme viac na zahorie 😉

• No tam k Malackam 😃

• no uroven, na madaroch neostane nikto 😛

• Sponzor fóra
  • Jazke nikdo. Vsak ty tam ostanes 😉
    Baby muzo mi stale nevolal. Som z toho mierne depka.

• jani sak kym sa chudak preberie.. dali mu celkovu anestezu ci len lokalnu?

• Celkovu. Za kolko sa asi preberie?

• predpokladam, ze bude pri zmysloch az niekedy poobede.. ved bude z toho omameny.. a ak este lezi na JISke, tam nemoze telefonovat..

• Caute baby 🙂
    Jani nic sa neboj, vsetko bude v poriadku, jemu teraz ide uplne inac cas ako Tebe 🙂
    Bez, ako so statnicami ? 🙂

• Baby uz mi volal. Vsetko O.K. Tak mi odlahlo 🙂
    Uz nech idem za nim.
    Bez ozaj, ako so statnicami?

• no mam dalsiu buduci tyzden..
    akurat som skoro dve hodky spala.. no joooo, je to vycerpavajuce 😛
    jani super, ze je ok, urcite ho pozdrav 😉

• ahojte,
    Jani: muzikovi vela zdravia pri rekonvalescencii 😃 a trpezlivosti...
    Bez: drzim palce, pevne nervy 😉

• ahoj zuzi, ako sa ti dari? tiez mas asi dost roboty, chodis uz menej kecat 😉

• dobre ranko. Tak dnes mam konecne trochu volno.
    Jejda, rano som isla autobusom a trpko som zaplakala. Cesta mi trvala hodinu a 40 minut. Ale nakoniec som prisla....

• ahoj Bez,
    ano mam dost roboty... uz zacinam makat na veciach z mojej novej pozicie, takze na net sa vela nedostanem... a doma som rada, ked PC nevidim 😬 s vynimkou toho, ked sa musim ucit 😠

• jani a to si isla akym spojom? to preto, ze chodis asi neskor ako peto
    zuzi no jasne, sefova musi ist prikladom a neflakat sa na MS 😃

• Sponzor fóra
  • No asi preto, ze chodim neskor. Ale bol to aj zrychleny, tak nechapem. O siedmej som nasadla a o osmej som vysadla. A potom este ta nestastna MHD 😞

• jaj no to hej, ked robis "mimo" trasu.. peto chodi na nejaky 6.40, trva to okolo 40minut
    ako sa ma robo?

• Uz chodi. Teda skacka. Asi v piatok ide domov. Konecne. Uz mi je samej velmi smutno....

• jani aj ja som sama doma, peto dnes siel na sluzobku 😉

• Caute 🙂
    Jani, super ze vsetko dobre dopadlo a prajem manzelikovi rychle vyliecenie 😉 Neboj, piatok bude hned tu 🙂
    Bez, a kamze isiel maco ? 😉
    Moj starky sa chysta buduci tyzden na Ukrajinu za zakaznikmi 😒 a bude prec vyse tyzdna, tak dlho este nebol, neviem, ako to zvladnem.... 😞 ale co uz, o to viac sa tesim, ked bude spat 😃 😃 😵 😵

• boze ako dobre, ze Robik nikam nechodi. Vecer idem na sluzobnu veceru, tak dnesok ubehne rychlo....
    Zajtra skola a v piatok idem na Lucku Bilu.Tak sa tesim.

• No vidis Jani, ved mas nabity program 😉 A ako dobre, ze Tvoj muzo nikam nechodi... 🙂 Moj obcas musi, ale uz sa to snazim brat z tej lepsej stranky....vzdy ked sa odniekial vrati, tak sme ako znova cerstvo zamilovani a to stoji za to 🙂 😵 😵

• ahojte baby..
    jani manželíkovi prajem rýchle uzdravenie..
    už keď hovoríte o tom cestovaní.. môj mužík chodí každý mesiac na 2 týáždne preč.. ale zasa potom tie 2 týždne keď sme spolu stoja za to..
    inak čo máte nové.. dlho som tu nebola..

• no halooo, uplne mrtvo 😮

• Ahoj Bezi. My mame NSM poradu, tak ja len na skok.
    Zajtra mam muza doma 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Sa strasne tesim...

• Jani, tak sa dobre porad ( na tej porade ) 😃 😃
    Super, ze uz budes mat muza doma 😬 😬
    Moj nakoniec na tu Ukrajinu ide az niekedy v maji asi, tak sa tiez tesim 😵 On sa na kazdu sluzobku chysta aj 2 mesiace, moc sa mu nechce odo mna 😃 😃 😵

• jani tak dufam, ze uz je robino ok, teda v ramci moznosti a rozrezaneho kolena
    mary to mas fajn, aspon sa nemusis o neho bat.. az v maji 😬

• Ahojte.
    Dakujem, Robik uz je celkom O.K. Len ma trochu teplotu, ale aj tak ide dnes domov. Konecne...
    Dnes nebudem spinkat sama 🙂

• jani no vidis, na weekend aspon jedna pozitivna sprava 😃

• baby potrebujem od vás jednu radu.. ako dlho sa musí platiť dobrovolné pripoistenie, aby baba dostávala prvého pol roka tú najvyššiu materskú.. myslím, že je to okolo 15 000,--

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém