Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Uz sa mi to nedari :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, tak vcera bolo super, moc sa mi to pacilo :-D
Odpovedať
halo halo, dokedy ste boli? hokej bol dobry a o 22. som bola v posteli lebo od pol siestej pracujem :-N
Odpovedať
Ahojte. Jani boli sme do pol deviatej. Teda aspon vtedy sme odchadzali. Bolo super. Aj sa mi ksichtik opalil, co som tolko sedela na slnku.
Odpovedať
Profilova fotka
jani a to sme stihli aj najnapinavejsiu cast tretej tretiny :-D jani fakt si opalena? :-o skoda, ze mary nedosla
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, je mi luto, ze som neprisla, ja tava som myslela, ze to je dnes 8-( Vcera som tu nebola cely den, boli sme z firmy v Brne na veltrhu a este som si tak rano hovorila, ze stastie ze ideme dnes, aspon zajtra stihnem tie baby...a keby mi Jeana nezavolala, tak si doteraz myslim, ze to bude dnes...dufam ze nabuduce to vyjde a ze mi odpustite moju blbost |-| :-)
Odpovedať
Zuzi ja som stale opalena 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved keby som sa prehanala na hradzi tolko co ty, aj ja by som bola mary inak som si nevsimla, ze si blondinka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, ja som mala byt blondinka, len pan boh si to v poslednej chvili rozmyslel...
Odpovedať
Profilova fotka
mary to hadam nie ;-)
Odpovedať
caute baby, tak vas zdravim, cely den tu potom zas nebudem, mozno len tak ukradomky nakuknem kym budem obedovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani strasne pracujes na tej rocenke? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobre ranko. Aj ja musim zacat pracovat na skole. Vcera som tam bola a vobec ma nepotesili. Asi len to, ze som si zmenila diplomoveho veduceho, ci co to je.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jani, a aku mas temu diplomovky ? Ja sa idem zacat tiez ucit do skoly, buduci tyzden mi zacina skuskove :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja sa ucim uz treti mesiac v kuse, tak vam to mesacne skuskove zavidim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte studentky, pridavam sa k vam... nech uz je koniec juna, lebo sa asi z toho zblaznim... take krasne dni a clovek trci medzi knizkami 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez veru, ale zas onedlho budeme my zavidiet Tebe ;-) Fifi, ved to ma najviac stve, ked je vonku tak krasne a ja mam trcat doma pri knihach ]-( Zatial som sa este ani ucit nezacala, ale uz budem musiet...a rozmyslam, ako to skombinovat tak, aby som sa neukratila o slnko, bicykel a ine prijemne veci x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary no neviem, ci tak skoro jankaaaa mam sa ta opytat, kam ide robino cez weekend na ryby
Odpovedať
Zuzi ide. Niekam tusim na kanal, ci kam.
Odpovedať
Profilova fotka
na kanal? tento nas samorinsky? lebo ze uz zacina kaprova sezona
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som dnes slamena vdova, muzo isiel varit gulas s bratrancami a kamaratmi. Dufam, ze mi pride zajtra cely :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi - pride aj s gulasom ;-) :-N To mne by sa zislo, aspon by som sa nemusela zatazovat obedom a mohla by som sa ucit...asi zapriahnem muza :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mary: ved to, ucit sa treba ]-( dnes ale nemam naladu, budem sadit kvety - muskaty, treba ozdobit balkon :-D
Odpovedať
Zuzi vidis, tak potom neviem. Ale vcera bol na Kuchajde a chytil 3 kaprov. A prisiel az o desiatej. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Fifi, aka prijemna aktivita :-N Nechce sa Ti ozdobit aj nas balkon ? :-D Ja by som tiez rada nieco ine robila ako cumiet do knih...asi predsa len vyhra bicykel :-D :-D Alebo prechadzka so starkym :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, prijemna :-D konecne to bude pekne vonave rozkvitnute ;-) skocim aj k vam, mas kvety? :-D bicykel mam doma v Terchovej, takze von mozem ist akurat po svojich ;-) pojdem sa vyvencit s mojou havkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, no ved prave ze kvety nemam, teda take balkonove nie, preto by si mohla dojst a nejake posadit :-D :-D Akeho mas havina ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked kupis, prijdem a posadim :-D ;-) mne kupila mamina,esteze ju mam, inak by bol nas balkon zufaly :-D mame jorkshiera - fenku, taku malinku 3 kg ;-) nas milacik.... ok dievcata, uz mi padla, prajem krasny vikend, studujucim obzvlast :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj Tebe pekny vikend ;-) Studijny.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame uz balkon taky zazeleneny, ze uz si tam nemam pomaly kam sadnut.. som si vysiala nejake kvetinky a na rozdiel od minuleho roka mi vzislo uplne vsetko, tak mozem rozdavat jani maco ide aj zajtra aj v nedelu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?