Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
tak sa znova hlasim. my tiez uz mame selico na balkone. muskaty, karafiaty, tuje, stolik stolicky, oleandre x-) tuje ma hnevaju, zltnu
Odpovedať
Profilova fotka
levik tak ich asi prelievas ;-) karafiaty? kokso fakt?
Odpovedať
no praveze som citala ze cerstvo zasadene treba vela polievat. ta zemina je uplne sucha, a nielen na povrchu fakt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm nesvieti na ne moc priame slnko? asi su po presadeni precitlivele
Odpovedať
svieti. mame balkon na juh
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo nikto nezavislaci?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bez, aj by sme, ale pol dna to tu nefungovalo :-D
Odpovedať
caute ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi keby len pol dna :-D ahoj jani, co tuje? spamatavaju sa?
Odpovedať
ani nie. a to som ich uz dobrych par dni nepoliala, hoci zemina je zasa sucha. ale oleander ide kvitnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani mozo by stalo za to ist sa opytat kdesi do kvetinarstva.. aby ti nezdochli mne ide kvinut levandula ;-)
Odpovedať
wow levandula :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
som si myslela, ze neprezila zimu, bola cely cas na balkone, ale normalne, ako na nu zacalo svietit slniecko, tak vyrasila nove vyhonky a uz ide kvitnu, ma asi 30pukov, moc sa tesim
Odpovedať
sa tesim s tebou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne kvitnu muskaty :-D
Odpovedať
Dobre ranko kvetinarky. Mne momentalne nic nekvitne. Mozno preto, ze nemam balkon :-N
Odpovedať
dobre ranko jani. ale laska ti urcite prekvita, hm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani a laska k novemu prirastku nic?? :-D
Odpovedať
aky prirastok? :-o
Odpovedať
Ziadny prirastok 8-( Ale laska nieje kvetina. ci je? :-N Tak ta kvitne.... Aspon ta kvitne |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani myslela som kocura :-D :-D :-D
Odpovedať
Jaj tak x-) No este ho nemam doma. Az v piatok. Lebo bol este velmi malinky, ked sme ho boli v piatok pozriet.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj ja som myslela, ze uz ho mate doma, ked si vravela, ze od piatku ;-)
Odpovedať
No som aj ja myslela, ale ked som si pre neho prisla, tak mi ho bolo velmi luto a nechcela som ho este brat od maminky, lebo by velmi plakal, tak som ho tam nechala este tyzden.
Odpovedať
Profilova fotka
a to ho rovno beriete k vasim ci bude aj u vas chvilku?
Odpovedať
Asi ho zoberem rovno k nasim. Uvidim. Tak sa na neho tesim. Je uplne malinkaty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si ho moc neuzijes nie? ked bude hned u vasich ozaj, uz ste nejako poriesili tych holubov?
Odpovedať
Zuzi holuby uz neriesim, lebo na to niesu peniaze. Vo fonde oprav je len nejakych 30 000 a na vycistenie strechy to nestaci. A neboj, maleho si uzijem. Cely vikend budem u nasich a budem ho mojkat.
Odpovedať
Profilova fotka
jani a ten vetrak si aspon "zadebnila"?
Odpovedať
Ze dobre ranko. Zuzi nezadebnila. Nastriekala som tam savo a zatial pokoj. Tak uvidime.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?