Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • ahojte,
    ja som v poslednom case tiez off kvoli praci aj skole... no snad v lete to dozenieme 😃

• Ahojte.
    Jej Jani nove vlasy? Aj ja nad niecim uvazujem, ale nejako sa bojim zmeny 😬
    Zuzi som Ta rano videla. Isla si do prace?
    Inac za vcera mam jedno C a to druhe este neviem,

• Caute 🙂
    Jani, gratulujem k C 😉 A to druhe ma byt z coho ?
    Aj ja planujem nejaku zmenu, neviem este aku, ale tieto chlpy, co mam na hlave, ma uz nebavia 😃 😃 Levik, kde si sa dala strihat ?

• Sponzor fóra
  • ja mam zajtra tiez skusku z personalneho manazmentu, tak drzte palce 😬
    z poslednej som dostala A, az som bola prekvapena, lebo neurobilo 50 studentov zo 130 😠

• To druhe je Marketingovy vyskum. Este mi musi ujo pozret pracu a potom az budem mat znamku.

• jani nove vlasy, super, hod foto, sdak ta nabuduce na stretku uz vobec nespozname 😃
    jani hej, bola som robit dozor na pisomke, este nieco dorobim a ficim dom
    gratulujem ku skuskam vsetkym uspesnym studentkam 😉

• Dozor na pisomke? Tak to si ako naozajstna pani ucitelka. Ale ty si isto menej prisna a dovolis aj nejaky ten tahacik 😵

• jani praveze ma vytocili... ked sa snazia odpisovat tak, ze su nenapadni, aj oko prizmurim.. ale jedna odpisovala, ani si nedala namahu to skryvat, stala som od nej meter a ona sa mi usmievala do tvare, ze co chcem
    inak v utorok idem zasa na pordanu, mohla by som zasa tam u vas parkovat?

• Jasne, ze mozes. Len mi zazvon.
    A ides aj s muzom?

• marya, chodim uz tri roky k jednej kadernicke, teraz ma uz vlastne kadernictvo v tower 115.. napisem ti mobil ked chces.. mne urobi vzdy perfektne vsetko, este lepsie ako si predstavujem.. a pouziva mnam vonavu kozmetiku, este aj farby.. je to jedina kadernicka u ktorej som bola viac ako raz 😃
    zuzi novu foto este nemam, ale ked si precitas nas casopis buduci tyzden, tak uvidis 😉

• jani super, cinknem ti v pondelok a dohodneme sa.. hej aj s petrikom
    jeej jani budes v casaku odfotena? tsts to aby som zainvestovala, kedy vychadzate? 😉 este k tej kadernicke, kolko asi tak platis?

• stvrtok zuzi
    bude to ale aj na nete
    vcera chcela za farbu a strihanie nejak 885..

• caute heeerecky..
    ake zmeny? vlasy, skusky a taaak... no velke sikovnice ste..

my mame dnes konecne po obavanej goodbye party a dopadlo to super...
    sice tych slz mohlo byt menej.. ale Bez asi uznas.. niekedy sa to fakt neda zabranit.. 😢
    na meeting kde som pozvala vsetkych kolegov som objednala veeela zakuskov, oni nam zase dali 3 bodynka, hryzatko a kyticu (slzy 😃 )... sef nejaky pokec.. (slzy 😃 )
    po prichode k pocitacu, ma cakala este genialna pohladnica od priamospolupracujuceho kolegu (vek 21, thai box)...(slzy 😃 ) s uplne super zelanim a dalsie maily od managera z anglicka s virtualnou kyticou a genialnymi zelaniami atd...(slzy 😃 )
    no nezaron... 😃 😃 😃

• jani 😢 😢
    😃

• levik sa ti smeje cooo??? 😃 😃 😃 no mne veru nebolo do smiechu ked mi bolo do placu..
    😃 😃

• Sponzor fóra
  • jani ja sa smejem lebo takto o rok ked bude stretko (akoze aj skorej, ale ked o rok) tak ja chcem prist s rovnakym zazitkom ako si mala dnes ty, a vy secky tam budete s kociarmi - si to predstav, pri tom stole 😉

• chudak.. ja si skor predstavim toho casnika.. ako sa tam pomedzi tie kociky a bruska nebude moct hybat 😃 😃
    uz sa tesim akaaaa bude sranda 😃
    inak od pondelka som teda uz freee. Hmmm... 😉
    teda vydata som stale, ale pracovne free, keby to niekto nepochopil 😃 😃

• no jani, ja radsej nebudem robit ziadnu party, pri tom nasom kolektive.. by si etse mysleli, ze mi bude za nimi smutno 😃
    levik to je este celkom dobra cena na BA
    my sme dnes boli s manzom na obede v mytnom domceku a casnik sa na nas vyskieral jedna radost
    jean ked mas volno, neches s romankou a so mnou v utorok skocit do kika? ideme trochu smejdit.. 😉

• cicka to by sme mohli nejak sklbit,
    jediny predpoklad je ze uz budem mat vytlacenu bakalarku a uz bude vo viazacom procese... 😃
    inak zatial mam naplanovany utorok, ze sa budem v okoli pohybovat, lebo pojdem do prace zaniest matersku a s kolegynami na obed...
    zalezi od toho este kedy tam cca chcete ist.. 😉 inak velmi rada..

• ja mam o 13 poradnu, takze niekedy potom, budem cakat na manzu, aby som ho odviezla z roboty 😉

• no super, tak si myslim ze to by sme mohli dat dokopy.. cisielko na teba mam.. takze myslim sice ze sa tu stretneme dovtedy.. ale keby nie, tak volam 😉 sa tesim 😃

• ahojte, po dlhej dobe sa ozývam 🙂 🙂
    bez, tak to už 16 tt, no pekne
    moja má dva mesiace a týždeň, bože mne je tak dobre na materskej 😃

• Ahoj Matenka. To je supr, ze si to tak uzivas. Len tak dalej.

• Ahojte 🙂
    Jani, nie si zajtra v skole nahodou ?
    Levik, prosim prosim si cislo na tu kadernicku 😬 Dakujeeem 🙂 A aky casopis si to mam pozriet ? Akosi som to nepostrehla....

• ahoj matka, no pekne, ze si na nas este niekedy spomenies 🙂
    levik aj ja by som si prosila cislo, ideme 7.6. na svadbu a treba mi spravit aspon melir 😬
    mary mame si kupit trend, janka tam bude vyfotena 😉

• Bez, vdaka za info, Trend - ten ekonomicky casopis ? Ten odoberame v robote 😬 Uz sa citis lepsie Bez ?

• Mary v skole budem az v stredu. Zajtra asi zostanem doma, lebo sa necitim vobec dobre. Asi sme s muzom nieco chytili.
    Zuzi nevies co mala znamenat ta sirena v noci?

• Jani, prajem skore uzdravenie 😉 Ak Ti bude lepsie a pojdes do skoly v stredu, tak daj vediet, ja idem aj v stredu...mam skusku z eko, takze si to nenecham ujst 😃 😃

• Pozdrav uja Bodu. V stredu o desiatej som tam jak na koni.

• Jani, tak to sa asi obideme 😐 , ja mam tu skusku az o 14....tak snad nabuduce, potom tam budem aj v piatok a urcite este viackrat pocas nasledujuch tyzdnov 😬 A kto je ujo Boda ? Ja mam tetu 😬 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém