Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Tak aspon mas doma veselo 😃
    Ja som hore uz od siestej, ostatne ako kazdy iny den.

• matka tak to mate doma veselo 😬

• caute caute, tak vyzera to, ze znova s vami stiham kecat 😉

• Sponzor fóra
  • a tu nikto 😬

• Je tu niekto, kto má svadba 27.9.?

• tu nie. my sme vsetky mali vlani 😉 pozri si vo fore v spolocnych terminoch september 2008 😉

• Levik 😉
    Mne sa nechce, Aj by som mala cas, ale nechce sa mi pisat.

• boze janne ty si teda riadne leniva... 😃 😃
    levik ja som tu... teda aspon sa tvarim..
    a musim sa priznat ze som RANO vstavala o 10.10 😃

• jani janne ved trocha popis 🙂
    jani jeana teda v takomto pocasi to je aj skoro, ze si vstala kedy si vstala 😃 ja som dnes o 7., ale od zajtra budem vyspavat. aspon do 7.30 😃
    baby ja som za 4 mesiace usila akurat tie sortky, co ste videli. no hroza. idem to dobehnut, lebo leto prejde a mne zostanu tie krasne letne latky v skrini na sklade 😬

• levik ale ak mas problem s odberatelmi, tak sa rada hlasim... 😃
    sak budem vyzerat jak herecka... 😉 podla toho co sme videli aj minule aj naposledy..

• s odberatelmi ziadny problem 😃 ale ked nevies co s peniazmi, tak nieco vymyslime 😃
    vcera som bola pozriet kamosku so 4-mesacnou zorkou. mala je uzasna, rozprava sa s kravickou atd. na plastovom leporele a vie "lietat" a tak 🙂
    vy mate co nove? urcite vela toho 😉

• levik, nooo poinformujem manzela ako navrh na darcek, ked sa bude k niecomu blizit..
    ved ta pozna, tak nebude problem 😃 😃
    aj ja som bola vcera s kamoskou a ta ma 4 mesacneho chlapceka.. on sa tak vkuse vyskieral ze to nebolo mozne.. urcite je nasa malinka uz zalubena 😃

• jani a co vyber porodnice a posledne nakupy? pochval sa, co vybavujes 😉

• porodnica je ista - kramare, ale skor tam su otazky ohladom doktora, ale to doriesim..
    posledne nakupy? vcera este nejake vecicky, teraz som objednavala vanicku, stojan a kos na plienky a bud tyzden ma dorazit kocik a monitor dychu..
    pevne verim ze vsetko ostatne uz je doma 😉
    inak som cela happy, pretoze som konecne dozehlila tu kopu detskeho oblecenicka, plienok atd 😃

• tak perfektne 🙂
    vlastne teraz riesis skor statnice, ked uz mas skoro vsetko pre princeznu pripravene, ze

• Sponzor fóra
  • baby normálne vám závidím takéto vybavovačky a nákupy pre bábatká..

• nejako sem nestíham chodiť.. voláko mám strašne veľa roboty.. 😒

• oriesok a coze vela roboty? ja som konecne dnes dokoncila jednu vec, takze budem trosku oddychovat. a neboj, vybavicky budeme coskoro nakupovat tiez 😉

• čaute, zas na chvílu, kým ten krpček malý neotvori očká

• ahoooj, ako sa mas? uzivas si to s malou?

• Tak ste sa celkom rozbehli. Ja uz pojdme domov. Musim este zaplatit dan za byt a mozem ist spokojne domkov. A potom do polnoci sama, lebo muzo ma nejaku robotu 😞 Ale zasa on zaraba a ja budem minat 😃

• Caute baby, dnes ste nejake aktivne 😃 😃
    Janne, dobra delba prace😉 😃 A dakujem este raz za knihu, mam za A 😃 😬

• dnes ste normalne popisali
    levik potrebujem nohavice, vies, take pre velryby 😃
    my este nenakupujeme nic, akurat sa neviem rozhodnut pre kocik, lebo ich je milion druhov a farieb
    mary jaka sikovnica, dva dni ma knihu a uz to ma za A

• juj marya veeeeelka sikovnica, ako vzdy...
    keby mne to tak ficalo do hlavy.. inak zase som sa prave zobudila po 2 hodinovom spanku, viete, lebo ta teoria personalneho managementu je taka zaujimava, ze som cakala ze mi to naskace do hlavy v hladine beta 😃 😃 ..
    a mam pocit ze nic.. 😠

• jani ja normalne praktizujem, ze si davam studijny material pod vankus, ked spim 😉

• Dobre ranko.
    No to som bola asi jedina, koho personalny management celkom bavil?
    Boze ja som dnes taka unavena. Asi prespim pol pracovnej doby. 😴

• baby musím sa vám pochváliť.. dnes sme boli zaniesť papiere na úrad a od 16.6 sa konečne môže začať s prestavbou podkrovia.. aj keď nás to vycicia z ale budeme mať niečo vlastné..

• Gratulujem. Tak si to uzite. aj ked to bude istotne narocne.

• zuzi super, budete mat byvanicko 😃

• ahoj janne, mna tiez personalny bavil, co sa neda povedat o financom manazmente, ktory pisem zajtra a nechce sa mi natlacit do hlavy 😦
    oriesok: blahozelame k byvaniu 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém