Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • hmm zeby caro domacej kuchyne? 😃

• asi nieco robim zle 😃 hm 😠

• alebo je peto taky skrob, ze sa radsej naje doma 😉

• Sponzor fóra
  • Dobre ranko.
    Tak moj muzo je hladny stale. Cize ani nemusim rozmyslat, ci varit, alebo nie. A dnes by sa uz patrilo nieco upatlat, lebo jeme este od nedele co nam zostalo 😬

• Ahojte baby 😬
    Ja mam tiez vecne hladneho muza, takze varenie je ozaj vdacna aktivita 😬 😃
    Fifi, super rozhodnutie, Chorvatsko je uplne uzasne 😵
    Jeana, ved 7 z 90 je dost, nie ? 😃 Vsak zas sa nemozes pretrhnut od ucenia... 😎 😃

• jezis jani, tri dni to iste? to by peto nezvladol 😃
    my na dovolenku ako tradicne asi nikam nepojdeme, lebo co sa paci mne, to sa nepaci petovi a naopak.. k moru sa mi moc nechce, este nahodou dobehnu zachranari zachranovat velrybu a zasa za dovolenku na slovensku dat tolko penazi ako za zahranicnu tiez nie je nic moc

• robko nieje fajnovy. on to zvlada.
    Dovolenka? Za 2 tyzdne 😎 😎 😎 Uz nech som tam, lebo uz to ozaj potrebujem.

• Oriesok, nevieme. Ja som najprv chcela vedieť, ale manželík nie, tak som sa prispôsobila a teraz neľutujem. Bude to super prekvápko 😉 . Len dúfam, že nedopadneme ako kámoška pred dvoma mesiacmi, tá zistila 2 dni pred pôrodom, že čaká dvojičky 😵 .

• anita hello..
    to ako sa da zistit 2 dni pred porodom ze caka dvojicky...? to jej nebolo vsetko nejake divne. nechodila ani na UZV nechapem... to je ale riadny sok... 🤔 😬

• Ahoj Jeana, nooo, to svedčí o kvalite niektorých lekárov 😒 . Ver tomu, že to bol pre všetkých riadny šok 😕 , myslím, že aj jej lekár mal z toho potom dosť veľký problém. V pôrodnici jej dokonca radili, aby ho zažalovala. Ale keďže obe kočky 🙂 sú OK, tak na to kašle.

• baby to sa este v dnesnej dobe da zisiti 2 dni pred porodom, ze cakate dvojicky? neviem si to ani predstavit.. ved sa chodi na tolko vysetreni a nielen k jednemu dokimu.. mas fotky z utz a neviem co este 😮
    anita inak si moj clovek, ja tiez nechcem vediet, co to bude, ale muz ma presviedca

• waw.. tak to je teda riadny šok.. 2 dni pred pôrodom zistiť, že čaká dvojičky..
    niektorý lekári sú fakt neschopný..

• zuzi si predstav, ze mas 2dni na to, aby si sa z toho spamatala.. nie ze by sa clovek netesil, ale mas vybavicku a vsetko len pre jeden kus 😕

• No to je teda dost sok....Sila, ze sa to dnes vobec moze stat....

Baby, tak mi je dnes smutno.... 😢 Uz pat dni je prec a strasne mi chyba...ale nastastie pride uz dnes v noci, tak velmi sa tesim 🙂

• mary vidis, ze ti to ubehlo ani nevies ako 😉

• Sponzor fóra
  • Marya vydržkaj, už je to len pár hodín, čo je to oproti dňom ktoré máš za sebou 😉 ?

• Ahojte kolegynky 😉
    Ako sa máte a tehulky ako sa cítite? 🙂
    Anitka, kedy to máš vlastne termín? A čo to bude? 😉
    Bez a Tebe sa ako darí? A Tebe Jeanka? 😵

• Ahoooj Ivi, ja to už mám za pár 😉 (8.7.), ale keďže už mám aj falošné kontrakcie a statočné bolesti, neviem, či to nebude aj skôr 😐 . Bude to buď Tatianka, alebo Petrík 😃 - nechceme to vopred vedieť. Ale ty sa pochváľ ako sa Ti darí 😉 ?

• Dakujem baby za podporu, hned mi je lepsie 😵

Anit, vyzera to teda, ze coskoro bude babo na svete 😵 Drzim palce, nech je vsetko v poriadku 🙂

Ahoj Iwi, davno som Ta nevidela 😃 Ako sa vam dari ? 😉

• jej ivka, si nas dobehla pozriet? ked uz chodis len na kona 😉
    ja uz lepsie, uz tolko nevraciam.. krpaty uz kope, ako poriadny zurivec 😃

• Anitka, super. Tak Ti prajem šťastný a rýchly pôrod 😉 .
    Mne sa darí dobre, ja mám termín 28.8. 🙂 a bude to chlapček 😵
    Bez a v koľkom si tt? Bude chlapček? 🙂
    Mary a Ty máš kde fotku? Ako sa máš? Túžobne očakávaš manželíka? 😉

• Ivi, zatiaľ je všetko OK? Ako sa bude volať drobec?

• Ivi, aj Teba to rychlo odsypa, zachvilu budes mat malickeho pri sebe 😵 Jaj, veru, uz sa neviem dockat mojho starkeho 😵 😵

Bez, to je super, ze uz sa mas lepsie...a teda, maly uz kope, tiez jak rychlo rastie 😬

Fotku si idem nejaku dat, lebo takto sa ani sama seba nespoznavam 😃

• Anitka,
    zatiaľ s manželom o meno bojujeme 😃 . On chce po sebe 😠 - Stanko a ja chcem Davidka alebo Adamka 😵
    Mary, píšem, že dobrá foto a Ty si ju už stihla zmeniť 😃

• Iwus, takze manzelik to este vzdy nevzdal a Ty mu stale nechces spravit radost 😃 😃
     A ktora bola dobra ? Chcela som dat nejaku nesvadobnu, ale tych tu mam len zopar a nejdu mi tam dat a zmensit sa mi tu tiez nedaju, tak zatial bude tato 😬

• iwi v 19tt, ale pohlavie nevieme, teda nechcem vediet.. je to zatial macko, tak ho oslovujeme v muzskom rode 😉
    mary dobra foto 🙂

• Mary, presne tak 😃
    Táto je super fotoš 😉
    Bez, to ale utekáááá...kedy máš TP? 🙂

• Iwus: Adamko je pekne meno 😉
    Mary: skvela fotka 🙂

• iwi 11.11. 😉

• iwuska, aj ja som chcela adama, len drahý bol zásadne proti, ešteže sa narodilo dievčatko 😃

anitka tak to už máš fakt za pár, držím päste, neboj nie je to až také hrozné, ak budeš rodiť normálne, tak budeš aj rýchlo fit, ja som rodila cisárskym, a to zotavovanie bolo trochu drsné, hlavne malú som mala hneď na druhý deň nonstop pri sebe, takže v noci to bolo drsné vstávanie

a bez ty, tiež fičíš na koníkovi, tam už stretká organizuješ 😃

ale sa mi zdá, že to tu nejako otehotnieva, tuším som bola jediná tehulka v septembri, a teraz ..... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém