Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Ahojte.
    clovek tu dva dni nieje a uz sa aj Terezka narodi. Nabuduce, ked tu dva dni nebudem, tak kdo sa narodi? 😃 😃 😃

• Ahoj Jani 🙂 No vidis, chvilu tu nie si, a uz si kazdy robi co chce 😃 Ale mam pocit, ze Terezka je na svete uz nejaky ten mesiac 😉 takze nemusis mat vycitky 🙂
    A kdeze si bola cele dva dni ?

• marya 😃
    ho ho hoooo ale mi tu nemame len 1 terezku...
    keby si sa neflakala a chodila riadne na dohodnute meetingy tak vies aj kto je druha Terezka...
     😃 😃 😃
    ale nie je zo septembroviek 😉

• Sponzor fóra
  • Dakujem Jani, si ma zachranila 😉
    Som bola na meetingu v Senci. A dnes mam take tempo, ze nijake,takze tu dlho nebudem zavadzat a pojdem domov 😃

• Ahojte, Matenka, dík za povzbudenie, ale u mňa to zatiaľ tiež vyzerá na sekciu. Som v 37. tt a bublinka sa nie a nie otočiť 😠 .

• A kto je druha Terezka ? 🤔 To mi ozaj unika kedze pocas takych dolezitych meetingov sa ja vacsinou flakam inde 😃 😃
    Anit, drzim palce, aby sa babo spravne otocilo 🙂

• ako dobre, že máme v tejto témy aj tehulky aj maničky.. aspoň sa podozvedáme, čo všetko nás bude čakať.. a aj nejaké zaujímavosti..

• Mary predsa Jankina (Nevesta25) 😃
    Oriesok, neboj, otoci sa. A keby nie, tak aspon bude mat peknu hlavicku. Som pocula, ze deti, ktore sa narodili sekciou, maju pekne hlavicky. A ja som toho zivy priklad 😃

• wow, same tehulky 😃

• tak to je pravda janne, naša mala peknú hlavičku oproti ostatným a aj pre dieťa je to bezpečnejšie, len to zotavovanie je náročnejšie, ale čo by som pre svoje slniečko nespravila?
    nevesta 25 má dievčatko? to som nevedela 😬
    joj, ja som tiež taká, že už len pomaly na koníkovi brázdim 😉

• janne.. už si so mňa tehulku spravila? 😃

• dnes to tu pekne viazne.. nikde nikoho..

• fuuuha tu naozaj nikoho niet.. to je strasne.. clovek si chce trocha poklebetit pocas studijnej prestavky a nema s kym 😃 😃 😃

• veru.. ja som sa konečne dopracovala ku troche voľna a nikoho tu niet.. 😒

• Oriesok sorry, ale ste sa mi nejako poplietli 😬 Hold blondinka sa nezapre 😉
    dnes tu zasa nikdo nieje.

• Sponzor fóra
  • ja som tu ale trošku neskoro asi..
    janne.. nevadí v pohodičke 😃

• ale je, len si nema s kym pisat 😉

• Zuzi pisaj 😃 😃
    Dnes som konecne vyplatila dovolenku, takze hor sa slnit 😎 😎 😎

• Ahojky, ooooo Janne ako Ti tu dovolenku závidím 😞 a kam sa zberáte?

• No daleko 😎 Tunis.
    Ako malinke? Uz sa otocilo?

• Parááááááda, tak to je super, užite si to tam aj za nás tehuľky 😉 .

V noci sa dosť mrvilo a mala som pocit, že mám iný tvar brucha, ale podľa dnešných pohybov asi naše malé hyperaktívčatko ostalo hlavičkou hore 😃 . Uvidíme v piatok na ultrazvuku 😉 , ak do vtedy vydržíme v dvojjedinom balení 😃 .

• Tak budem drzat palecky. A budem na Vas mysliet.

• janne.. tuis je super.. my sme tam boli minulý rok.. 😎 hneď by som sa tam vrátila.. 😦

• jej jani tunis, ja by som sice asi nesla, nemam moc rada teplo, ale zavidim aj tak 😉
    nas krpec je tiez dnes nejaky aktivny, uz pokrocil v plaveckom vycviku a nacvicuje zostavu pre akvabely 😵

• Zuzi uz je taky aktivny? To uz noramle kope? Teda ten cas ale bezi. Ani sa nezbadam a uz budes rodit. teda 😵 😵 😵

• Ahojte 🙂
    Jani, super dovolenka 😵 Kedy idete ?
    Bez, no teda, ved este len teraz to bola fazulka, a uz kope....len tak dalej 😉

Anit, Jeana, halo, este ste vcelku ? 😬

• jani veru uz kopka, ked sme boli na svadbe, tak aj nevestu kopol 😃 asi to bude chlap

• to musí byť sila cítiť krpca ako sa pohybuje.. ako kopká..

• Veru ryhlo to ide. Tak to predsa bude chlap? Ja som to vedela. Teraz sa rodia vela chlapci. esteze Terezka to zachranila.
    Takze ak ja budem mat za nejaky cas dievcatko, moze byt jeho frajerka? Vies, musim uz teraz zabezpecit buducnost. Chlapec bude z dobrej rodiny 😃

• Ahojte, Marya poslušne hlásim, že sme ešte v dvojjedinom balení 😉 . Práve som sa vrátila z nemocky a budúcu stredu lekár rozhodne, kedy ideme na to 😒 .

Oriesok, zatiaľ nepoznám krajší pocit, ako keď sa Ti bambíny zvŕta v brušku, paráda 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém