Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ahojte. clovek tu dva dni nieje a uz sa aj Terezka narodi. Nabuduce, ked tu dva dni nebudem, tak kdo sa narodi? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani :-) No vidis, chvilu tu nie si, a uz si kazdy robi co chce :-D Ale mam pocit, ze Terezka je na svete uz nejaky ten mesiac ;-) takze nemusis mat vycitky :-) A kdeze si bola cele dva dni ?
Odpovedať
marya :-D ho ho hoooo ale mi tu nemame len 1 terezku... keby si sa neflakala a chodila riadne na dohodnute meetingy tak vies aj kto je druha Terezka... :-D :-D :-D ale nie je zo septembroviek ;-)
Odpovedať
Dakujem Jani, si ma zachranila ;-) Som bola na meetingu v Senci. A dnes mam take tempo, ze nijake,takze tu dlho nebudem zavadzat a pojdem domov :-D
Odpovedať
Ahojte, Matenka, dík za povzbudenie, ale u mňa to zatiaľ tiež vyzerá na sekciu. Som v 37. tt a bublinka sa nie a nie otočiť ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
A kto je druha Terezka ? =-) To mi ozaj unika kedze pocas takych dolezitych meetingov sa ja vacsinou flakam inde :-D :-D Anit, drzim palce, aby sa babo spravne otocilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako dobre, že máme v tejto témy aj tehulky aj maničky.. aspoň sa podozvedáme, čo všetko nás bude čakať.. a aj nejaké zaujímavosti..
Odpovedať
Mary predsa Jankina (Nevesta25) :-D Oriesok, neboj, otoci sa. A keby nie, tak aspon bude mat peknu hlavicku. Som pocula, ze deti, ktore sa narodili sekciou, maju pekne hlavicky. A ja som toho zivy priklad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wow, same tehulky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je pravda janne, naša mala peknú hlavičku oproti ostatným a aj pre dieťa je to bezpečnejšie, len to zotavovanie je náročnejšie, ale čo by som pre svoje slniečko nespravila? nevesta 25 má dievčatko? to som nevedela :-N joj, ja som tiež taká, že už len pomaly na koníkovi brázdim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janne.. už si so mňa tehulku spravila? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes to tu pekne viazne.. nikde nikoho..
Odpovedať
Článok sa načítava...
fuuuha tu naozaj nikoho niet.. to je strasne.. clovek si chce trocha poklebetit pocas studijnej prestavky a nema s kym :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru.. ja som sa konečne dopracovala ku troche voľna a nikoho tu niet.. :-S
Odpovedať
Oriesok sorry, ale ste sa mi nejako poplietli :-N Hold blondinka sa nezapre ;-) dnes tu zasa nikdo nieje.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu ale trošku neskoro asi.. janne.. nevadí v pohodičke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale je, len si nema s kym pisat ;-)
Odpovedať
Zuzi pisaj :-D :-D Dnes som konecne vyplatila dovolenku, takze hor sa slnit 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Ahojky, ooooo Janne ako Ti tu dovolenku závidím :-( a kam sa zberáte?
Odpovedať
No daleko 8-) Tunis. Ako malinke? Uz sa otocilo?
Odpovedať
Parááááááda, tak to je super, užite si to tam aj za nás tehuľky ;-) . V noci sa dosť mrvilo a mala som pocit, že mám iný tvar brucha, ale podľa dnešných pohybov asi naše malé hyperaktívčatko ostalo hlavičkou hore :-D . Uvidíme v piatok na ultrazvuku ;-) , ak do vtedy vydržíme v dvojjedinom balení :-D .
Odpovedať
Tak budem drzat palecky. A budem na Vas mysliet.
Odpovedať
Profilova fotka
janne.. tuis je super.. my sme tam boli minulý rok.. 8-) hneď by som sa tam vrátila.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jej jani tunis, ja by som sice asi nesla, nemam moc rada teplo, ale zavidim aj tak ;-) nas krpec je tiez dnes nejaky aktivny, uz pokrocil v plaveckom vycviku a nacvicuje zostavu pre akvabely x-)
Odpovedať
Zuzi uz je taky aktivny? To uz noramle kope? Teda ten cas ale bezi. Ani sa nezbadam a uz budes rodit. teda x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jani, super dovolenka x-) Kedy idete ? Bez, no teda, ved este len teraz to bola fazulka, a uz kope....len tak dalej ;-) Anit, Jeana, halo, este ste vcelku ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani veru uz kopka, ked sme boli na svadbe, tak aj nevestu kopol :-D asi to bude chlap
Odpovedať
Profilova fotka
to musí byť sila cítiť krpca ako sa pohybuje.. ako kopká..
Odpovedať
Veru ryhlo to ide. Tak to predsa bude chlap? Ja som to vedela. Teraz sa rodia vela chlapci. esteze Terezka to zachranila. Takze ak ja budem mat za nejaky cas dievcatko, moze byt jeho frajerka? Vies, musim uz teraz zabezpecit buducnost. Chlapec bude z dobrej rodiny :-D
Odpovedať
Ahojte, Marya poslušne hlásim, že sme ešte v dvojjedinom balení ;-) . Práve som sa vrátila z nemocky a budúcu stredu lekár rozhodne, kedy ideme na to :-S . Oriesok, zatiaľ nepoznám krajší pocit, ako keď sa Ti bambíny zvŕta v brušku, paráda ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?