Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
anita.. tak maličké sa teda ešte neotočilo???
Odpovedať
Žiaľ neotočilo a podľa pôrodníka je už nepravdepodobné, že sa otočí. Vraj sa tam pekne usadilo a žúruje si :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ze z dobrej rodiny ;-) ked sa mi odstahujes prec na zahorie, tak neviem, ako ich dame dokopy zuzi no niekedy je to aj celkom neprijemne, rata tam vnutorne organy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a často sa mu to darí? rátať vnútorné orgány?
Odpovedať
Profilova fotka
teraz ked je malinky tak len sem tam, neviem, co bude robit, ked bude vacsi.. maly vymyselnik x-)
Odpovedať
Nemaj obavy bez, keď bude väčší, tak bude mať menej miesta a to budú opäť iné pohyby ;-) .
Odpovedať
caute baby, isla som sa v utorok objednat ku kadernicke a nasli sme spolocny volny termin az na piatok, urcite vy ste u nej cele dni, co :-D ale vazne, uz ste boli? a boli ste spokojne?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám kaderníčku priamo doma :-D a som s ňou nadmieru spokojná :-D
Odpovedať
myslim tie co si pytali kontakt :-) ale to je super ked mas kadernicku doma, ja mam zase doma krajcirku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj som si myslela.. :-) dnes zasa asi všetky baby koníkujú..
Odpovedať
no levik, ja som ti ju naozaj neobsadila... :-D :-D ja idem dnes len na masaz a ku kozmeticke... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Levik, tak to asi ja som Ti ju obsadila :-N Zrovna vcera som jej volala a dala ma na utorok :-N Tak sa tesim :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani nakoniec som bola tu v samorine, nechcelo sa mi ist do BA ozi babule, 2.7. stretko, moze byt? jani ja tiez idem dnes na masaz, ta moja nestastna migrena ma traaapiii
Odpovedať
juuuj bez ako rada by som sla na stretko :) mozno aj pojdem ak budem este kinder surprise :-D masaze su uuuuzasneeeeee.... tak dufam ze ti pomoze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved koli tebe sme to dali az po 30.6. a pred 16.7. :-D snad to babulka este vydrzi a stretne sa s nami este 2v1 ;-)
Odpovedať
jeeej bez ty si zlata.. ze na mna takto myslis :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, len musim zasa poslat hromadnu IP, aby si ludia o nas nemysleli, ze sukromnicime.. inak mary, ty mas povinnu ucast :-D
Odpovedať
posli bez, posli.. inak ako mary poznam, zase si vymysli zrovna na ten termin nejake nakupy v Milane alebo nieco podobne.. to je normalne s nou... :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani alebo sa sekne, bude sa chystat na stretko 3.7. ;-)
Odpovedať
Ahojte baby. Ja nesuhlasim. Budem doma az 7.6., takze vtedy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani 7.6. uz bolo :-o inak ta masaz bola super a este ked povedala cenu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tsssssssssssssss.... ]-( :-D No baby, vy ste mi ale dali :-D :-D Ale Jeana takmer si uhadla, chystam sa na nakupy, ale nie do Milana, tam nic nemaju :-D :-D Ale uz som si vas zapisala do diara, takze sa tesim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
maryyy x-) x-) x-)
Odpovedať
Tak 7.7. Neni to jedno? Vsak vies co som myslela. Ale asi z toho nic nebude :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani nuz.. niekto bude v tunisku sunky vyvalovat, niekto sa bude stretat.. nema to zmysel davat neskor, kedze je vacsia pravdepodobnost, ze janka uz nebude moct dojst ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, to je skoda ze budes zrovna vtedy prec...ale bude Ti super ;-) Veru Bez, a ja tiez odchadzam 8.7. na dovolenku, takze zas by ste si mysleli, ze sa vyhovaram :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jezxis, no tak to je jasne, s mary sme sa este nestretli, jani promin x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vidim, ze to tu zije :-D Mary: kam idete na dofcu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez :-D :-D :-D Fifi - ideme do Francuzska do St. Tropez x-) x-) A vy sa kam chystate tento rok ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaa Franceee - moje srdcove miestocko, zavidim to St. Tropez, snad sa tam niekdy tiez dostaneme... my ideme do Chorvatska - uz buducu sobotu :-p na ostrov Pag
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?