Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • anita.. tak maličké sa teda ešte neotočilo???

• Žiaľ neotočilo a podľa pôrodníka je už nepravdepodobné, že sa otočí. Vraj sa tam pekne usadilo a žúruje si 🙂 .

• jani, ze z dobrej rodiny 😉 ked sa mi odstahujes prec na zahorie, tak neviem, ako ich dame dokopy
    zuzi no niekedy je to aj celkom neprijemne, rata tam vnutorne organy 😬

• Sponzor fóra
  • a často sa mu to darí? rátať vnútorné orgány?

• teraz ked je malinky tak len sem tam, neviem, co bude robit, ked bude vacsi.. maly vymyselnik 😵

• Nemaj obavy bez, keď bude väčší, tak bude mať menej miesta a to budú opäť iné pohyby 😉 .

• caute baby, isla som sa v utorok objednat ku kadernicke a nasli sme spolocny volny termin az na piatok, urcite vy ste u nej cele dni, co 😃 ale vazne, uz ste boli? a boli ste spokojne?

• ja mám kaderníčku priamo doma 😃 a som s ňou nadmieru spokojná 😃

• myslim tie co si pytali kontakt 🙂
    ale to je super ked mas kadernicku doma, ja mam zase doma krajcirku 😵

• aj som si myslela.. 🙂
    dnes zasa asi všetky baby koníkujú..

• no levik, ja som ti ju naozaj neobsadila... 😃 😃
    ja idem dnes len na masaz a ku kozmeticke... 😃 😃

• Ahojte 🙂
    Levik, tak to asi ja som Ti ju obsadila 😬 Zrovna vcera som jej volala a dala ma na utorok 😬 Tak sa tesim 😃

• jani nakoniec som bola tu v samorine, nechcelo sa mi ist do BA
    ozi babule, 2.7. stretko, moze byt?
    jani ja tiez idem dnes na masaz, ta moja nestastna migrena ma traaapiii

• juuuj bez ako rada by som sla na stretko 🙂
    mozno aj pojdem ak budem este kinder surprise 😃
    masaze su uuuuzasneeeeee.... tak dufam ze ti pomoze 😉

• jani ved koli tebe sme to dali az po 30.6. a pred 16.7. 😃 snad to babulka este vydrzi a stretne sa s nami este 2v1 😉

• Sponzor fóra
  • jeeej bez ty si zlata.. ze na mna takto myslis 😃 😃 😃

• jasne, len musim zasa poslat hromadnu IP, aby si ludia o nas nemysleli, ze sukromnicime..
    inak mary, ty mas povinnu ucast 😃

• posli bez, posli..
    inak ako mary poznam, zase si vymysli zrovna na ten termin nejake nakupy v Milane alebo nieco podobne..
    to je normalne s nou... 😬
     😃 😃 😃 😃 😃

• jani alebo sa sekne, bude sa chystat na stretko 3.7. 😉

• Ahojte baby. Ja nesuhlasim. Budem doma az 7.6., takze vtedy 🙂

• jani 7.6. uz bolo 😮
    inak ta masaz bola super a este ked povedala cenu 😵

• Tsssssssssssssss.... 😠 😃 No baby, vy ste mi ale dali 😃 😃 Ale Jeana takmer si uhadla, chystam sa na nakupy, ale nie do Milana, tam nic nemaju 😃 😃 Ale uz som si vas zapisala do diara, takze sa tesim 😬

• maryyy 😵 😵 😵

• Tak 7.7. Neni to jedno? Vsak vies co som myslela. Ale asi z toho nic nebude 😞

• jani nuz.. niekto bude v tunisku sunky vyvalovat, niekto sa bude stretat.. nema to zmysel davat neskor, kedze je vacsia pravdepodobnost, ze janka uz nebude moct dojst 😉

• Janne, to je skoda ze budes zrovna vtedy prec...ale bude Ti super 😉
    Veru Bez, a ja tiez odchadzam 8.7. na dovolenku, takze zas by ste si mysleli, ze sa vyhovaram 😃

• jezxis, no tak to je jasne, s mary sme sa este nestretli, jani promin 😵

• ahojte, vidim, ze to tu zije 😃
    Mary: kam idete na dofcu? 😉

• Bez 😃 😃 😃
    Fifi - ideme do Francuzska do St. Tropez 😵 😵 A vy sa kam chystate tento rok ? 😉

• aaaaaaa Franceee - moje srdcove miestocko, zavidim to St. Tropez, snad sa tam niekdy tiez dostaneme... my ideme do Chorvatska - uz buducu sobotu 😛 na ostrov Pag

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém