Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Fifi tak Ti poslem po mori pozdrav 😎

• koncert bol bohovsky !!
    fifi tak nabuduce, az nebudes v chorvatsku, sa ziadne vyhovorky neprijimaju 🙂

• jani, len mi zablokovali hajzli organizatori cele parkovisko, nemala som kde parkovat (este rano)
    nase mimi sa ma dobre, rastie ako z vody, je este vacsie ako ma byt podla veku..

• Sponzor fóra
  • Janne: ides tiez niekam "k vode?" 😃
    Levik: je mi to jasne 😎 ziadne vyhovorky

• No k vode. Buduci tyzden.
    Zuzi to je fajn, ze je velke. Lespie ako male 😉

• jani len kto ho porodi? 😮

• Bez: no ty 😃

• No ty. Ale neboj. Aj ovela vacsie sa rodia.

• tak dik.. ja mu este dohovorim, na tomto sme sa predsa nedohodli 😦

• bez: ty to zvladnes 😉

• ale nam to tu fici 😐

• veru, veru.. pred a po svadbe sme sa nešli dopísať.. a teraz to tu mrzne..

• oriesok to bude aj tymi dofcami a teplom 😃

• veru teplom 😛 dnes bolo rano rusno, po vcerajsej burke, ale poobede uz vsetko OK... ako v inych koncinach?

• zuzi aj som na teba myslela, ze budes mat dnes kopec roboty po vcerajsku.. inak teraz to tu opat vyzera na poriadnu burku, blyska sa jedna radost

• Sponzor fóra
  • juj, vy na dolniakoch ste to mali horsie ako my, doobeda sa u nas poruchy odstranili, aj som rada, zvladli sme to v pohode.... drzte si hlavne strechy na domoch 😞

• nakoniec to bolo celkom v pohode, asopn sa trochu ochladilo, strechu nam neodnieslo, takze pohoda 😃

• no horšie sme na tom boli predvčerom v noci my.. my sme si doborovľne strechu zhodili (kvôli prerábke) a tá búrka nám teda moc nepomohla.. trošíčku sa nás snažilo topiť.. 😐

• oriesok 😒

• ale tak prežili sme to.. pohotovo sa to poutieralo.. a niesú žiadne škody.. viac menej..

• ahojte ako vikendujete?
    asi vsetky na kupaliskach a slniecku, vsak? 😞

• Ahojte 🙂
    Veru Jeana, vyzera to tu jak keby nas vystrielali...Ale ja som vcera nebola pri vode, som doma piekla kolacik Petovi k meninam 😵 Uz sa aj stihol cely zjest... 😬
    A Ty si ako vikendovala ? Naucena na statnice ? 😉

• ozi jani, ty mas dnes stanice, drziiiime palce
    mary moj muz nechcel ziadny kolac, tak som nemusela piect 😃

• Tie statnice su uz dnes ????? 😮 Drzim palce Jani 😉 😬
    Bez, ake stastie ze ziadny nechcel 😬 😃 Ale ja som musela nieco napiect, lebo som prenho ziadny iny darcek nemala... 😴 😃 A co pekneho dostal Tvoj Peto ? 🙂

• mary Tefal Vitamin.. aby sa mu lahsie chudlo 😃

• ahojte baby, zdravim vas z Chorvatska 😵
    Jeane drzim palce, uz to ma isto za sebou a verim, ze aj uspesne 😉
    btw. je tu skvele, teplo,, slane more a vyborni domaci 😎

• ahojte babulky vy ste take zlate!

hlasime sa uspesne ako Bc. cicky.. aj brusko pekne posobilo i ked sa pani predsedkyna riadne vyradila a nikto nevedel co pri hocakej danej otazke od teba chce, cize vsetci zdeptani, ale nakoniec sme to uspesne zvladli i ked nie na same A 😞 😃 😃
    co mate vy nove?
    mozno aj to stretko pekne stiham, lebo mam v stredu opat poradnu, ako minule, takze budem mat aktualne info 😉

• jeeej zuzi, strasna zavist 😮
    janiii pani bakalarka gratulujem 😃 😃 😃
    este k stretku, neviem, ci bude, kedze je nas malicko 😒

• Jani, vyborne, gratulujem k uspesnym statniciam 😬 😬 Sikovnica velka je z Teba 😉

Fifi, joj, ale Ti je dobre 😵 Poriadne si to tam uzite 😬

• Pani Bakalárka blahoželám k úspešným štáckam 😉 .

Fifi, zo srdca závidím 😉 , kto vie kedy sa mi dostaneme na nejakú dofču. Užite si to tam na plno.

Ženičky ja sa s vami na pár týždňov lúčim 😞 , držte nám pršteky, vo štvrtok už ideme na príjem do pôrodnice, verme, že všetko pôjde ako po masle. Pá, pá.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém