Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • zuzi dik 😃 ze 10mesacie 😃 😃
    janka je uz online? ty brdo, to dlho nevydrzala 😵

• hej, čítala som ju na julovkách, tá mala super pohodový pôrod

• tak to je super, mozno tam poobede zabludim

• Sponzor fóra
  • matka tak taky si prajem aj ja 😵 ty brdo, super

• jojo, musí to byť super mať takú peknú spomienku na pôrod
    neboj bez, ty to budeš mať v poho

• matka ale coze, nejaka sybila je z teba? 😉 kiez by si mala pravdu

• no jasné, 😉
    nie je to až také hrozné, ten výsledok stojí vždy za to,
    inak moja malá má tri a pol mesiaca, normálne nechápem ako to letí

• matka to je z nej uz riadna baba.. kedy nam ju dojdes predstavit? 😉

• však som dnes písala jeane, že dáme stretko aj s bábetkami, tak aby si si švihla zuzi 😃
    dnes sme boli na očkovaní, bolo v pohode, až okolo piatej bola ako z divých vajec a nedalo sa ju nijako utíšiť 😦 , zuzi ty ešte pracuješ? mohli by sme potom niečo spáchať 😉

• matka chodim este do roboty, na MD idem az v septembri, tak snad sa dovtedy este stretneme 😉

• a my kedy Zuzi? 😃

• ozi zuzi, aj nite by sa zisli 😃 kupili sme inak na trhovisku v ZA, ale neboli ani z polovice take dobre ako tie od teba

• Ahojte babenky.
    Co nove? Janka este neporodila?

• Ahoj Janne 😬 Ako bolo v Tunisku ? 😵 😵 Pochval sa trosku 😉
    Veru, potvrdzuje sa Tvoja teoria, ze len co sa tu par dni neukazes, niekto sa narodi 😃 Janka ma malu Lili od nedele 😵 😵

• Super. To jej mooooc gratulujem. Super. Lili to je napokon Linda?

• Sponzor fóra
  • Lili je Livia, krasne meno 😬 Som zvedava na foto 😵

• Bez, na vikend ideme k nasim, budem to nahanat... naposledy sme tiez kupovali take tie obchodove... 😠
    Janne vitaj, normalne si nam tu chybala 😃

• fiha, nikde nikto 😮 vsetky ste na dovolenke?

• Ahojte.
    JA som tu, lebo dnes uz nevladzem velmi pracovat. Po celom tyzdni som ako zabita.

• Ahojte 🙂 Ja som tiez tu, a nic sa mi nechce robit, tak sa robim, ze robim 😬 😃 Normalne sa mi zatvaraju oci, a to som vstavala dnes az o 8h 😬 Idem dalej relaxovat 😎 😃

• teda baby a ja sa zasa mozem pretrhnut od roboty.. ale to bude tym skratenym pracovnym casom, za 5 hodin mam stihnut to co za 8,5 😬

• No zuzi ja som cely tyzden stihala to co za 16 hodin, pretoze ma tu vsetka robota pockala. Ale dnes uz odmietam. Pocka do pondelka.

• Ahojte dievčence, ja len tak na skok oznámiť, že dňa 03.07.2008 o 14.20 prvý krát uzrela svetlo tohto svetla naša malá Tatianka 🙂 . Váži 3 kg, meria 46 cm a je to veeeeeeeeeeľka kočka (asi po mamine 😃 ).

• anita gratulujem.. a vsetko najlepsie prajem tatianke do zivota a vy nech z nej mate vela radosti 😵

• ahojte kocky, dnes mam v praci chvilku cas tak som tu na skor...
    ako sa mate co nove?
    neviem ci ta stretavka bola alebo nie ale chcem sa ospravedlnit, nakolko som bola bez auta a usiel mi bus tak som sa nemala ako dostat do BA...
    jeana gratulujem k Lili 😉
    anita gratulujem k Tatianke 😉

• jeeej anita gratulujem 😃 tak uz sa rozrastame
    ahoj scarlet ako sa mavate?

• bez da sa len sme strasne unaveni, sme sa pred dvoma tyzdnami stahovali a stale mame este vsade bordel...
    co ty?

• ahoj scarlette ! teba som dobre dlho nepocula. kam ste sa stahovali? mas aj fotecky na streche?

• levik sme sli do alzbetinho dvora, zatial tam foto nie su lebo som este nefotila, vsadeje zatial bordel

• jeeej tam obcas chodim, stryko tam ma zahradu.. pri futbalovom ihrisku.
    co mate, domcek? a ako sa zatial byva?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém