Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • kde je futbalove ihrisko to vobec netusim..
    ano sme v RD, je to podstatne lepsie ako v ba, bozsky klud a aj to cestovanie sa da
    ty mas co nove okrem ucesu?

• my tiez raz chceme domcek, ale ma to aj nevyhody - napriklad tam v alzbetinom dvore nam znameho, vravel, ze kym boli deti malicke bolo super, ale teraz ked ich treba vozit do skolok a skol a na rozne kruzky ze je to dost o hubu 😞 no ale to je taka drobnost
    mam novu cestovnu horucku, vo stvrtok ideme na letnu dovcu 😵

• jej scarlet, tak to sme skoro susedy 😃 super 😉
    my mame tiez rozbordelovany cely byt koli tej plesnivej stene, snazime sa to susit, striekat.. no peklo
    jani a kam idete na dofcu?

• Sponzor fóra
  • zuzi USA 😵
    to janke janne plesnivela stena, u vas odkedy? blbe 😞

• ahojte septembrovky, tak zavcasu hore v nedelu? 😃

• cau zuzi 😉 no veru, ziadne zury, a tak clovek skoro rano vstane 😃

• no ja som sa veru prebrala pred hodinkou 😃 mam za sebou kavicku a ideme oberat ribezle, tento rok sa ich rodilo az az... tatko z nich robi take dobre vinko 😛 tak sa tesime....
    ako travite nedelu u vas?

• mnam ribezle, posli mi, idem robit bublaninu 🙂
    u nas nic specialne, muz pracuje, musi cosi pred dovcou dokoncit, ja idem prave kupit kura na dnesny obed a proste zienka domaca 😃 keby sa vyjasnilo, pojdem pobede na bike
    ty si u vasich? a co nove inak? v praci, s domom a tak? a mimco teba este stale nechytilo?

• hm bublanina, vidis 😛 mozno nieco spachame 😃
    fiha, kusok zavidim tu dovolenku po USA, bude to riadne dobrodruzstvo 😃
    tiez na obed robim kura - ministerske 😃 😛 uz sme ho dlho nemali. Popoludni chceme vybehnut na lanovku na Chleb - sme sa tam aj fotili vo svadobny den 😵 - je krasne pocasie a tak sme si povedali,ze si dame horsku kavicku 😃
    v praci vsetko OK, s domom sme zatial na tom rovnako, teda mame pozemok a setrime 😬
    mimco zatial nie, i ked rodicovstvu sa nebranime, no dari sa v praci, tak to teraz potrebujeme vyuzit, nech su nejake prasule na ten domceek, aspon zaklad

• bublanina je za sekundu, ukradni na nu trochu z ribezli na vinko 😉
    hlavne toho zase strasne vela uvidime, uz som taka zvedavaaaaaa
    ministerske kura je ake? ja robim dnes len obycajne posolene popaprikovane pomaslovane. a polievocku a ku kuriatku hranolky a ryzu 😛
    tak si uzite tu lanvku aj celu nedelu. ja idem na ten nakup, pa

• jani: na pekac nakrajas surove zemiaky na kocky - posolene, posypes surovou ryzou tiez trosku posolenou, vylejes na to jedno leco, poukadas kura, ktore dochutis korenim podla chuti, prikryjes a pecies 😉 ked je tak napoly hotove, odkryjes vrchnak, nech kura dostane tu spravnu chrumkavost 😛
    a mas hotove jedno jednym supom 🙂
    aj tebe peknu nedelu 😵

• hm, to znie dobre.. urobim v auguste 🙂

• Jani: samozrejme pod zemiacky je potrebne dat trosku oleja, aby sa neprichytili 😉 a ryzu dobre premyt a nechat aspon 10 minut vo vode odstat 😛

• jasneee zuzi, varim pomaly 15 rokov 😉 zemiaky aj osupem 😉 😃
    vydarilo sa ti?

• heh, prepac 😬
    jasne, podarilo sa 😛

• Sponzor fóra
  • zuzi 🙂

• som zabudla, ze si pisem s kucharkou profesionalkou 😉 ja nevarim dlho, ale zato myslim, ze dobre, i ked na niektore specialitky, co tu spominas, by som si asi netrufla 😵

• nooooooo, ze profesionalka, od tej mam daleko 😃 😃
    to znamena ze mas talent, ked nie dlho, a dobre 😉
    vcera som skusala novinku, domace kokosove mlieko, mnam 😉

• dobre ranko prajem 🙂

• hojte, ste vcera pekne varili 😃 aj my sme mali kura, ale len vykostene stehna a urobene na sposob raznici
    jani hej, aj jeanne plesnela stena, ale koli oknam, nam zateka cela jedna strana baraku 😛
    mali sme vcera oslavu, tak som robila tu "trasenu" tortu, bola moc dobra 🙂

• Trasena torta?
    Ahojte inac.
    Co to znamena? Hodte recept, potesim muza 😃

• jani je to super osviezujuca torta hotova za cca 10-15minut
    2 slahackove smotany, 2 ole pudingy dr.oetkar, 2 piksle nejakeho ovocia (mama dava mandarinky, my sme vcera mali 1x mandosky a 1x ananas) to vsetko vylejes do nejakej nadoby - aj stavu z kompotu, ktora sa da pevnejsie uzavriet a trasies, kym ti to nezhustne, trva to asi 5minut.. kupis si hotovy tortovy korpus alebo stacia aj piskoty, trosku to dopredu pokvapkas tou kompotovou stavou pripadne rumom a na to vykydnes tu "vytrasenu" gebuzinu.. pekne zahladis, na vrchu ozdobis, napr. dalsim ovocim alebo take tie farebne somarinky na posypanie alebo cokoladova poleva.. das na 30minut do chladnicky a moze zacat obzerstvo 😃

• Tak dnes budu trasene hody 😛
    A potom sa budeme triast my. Respektive nase tukove vankusiky. Ale nevadi. Hadam si z toho nebudem robit starosti.

• jani ved pre vas dvoch mozes urobit polovicnu davku a dat to na piskoty 😉

• Aha tak to ma nenapadlo. Blond 😃
    Tak vazne to vecer skusim.

• jani 😃 😃 😃 chutilo to aj zarputilemu cokoladojedovi, ktory ine ako cokoladove sladke nezje 😉 uspech zaruceny

• dobre ranko,
    len som dosla pozdravit lebo idem upratovat kupelnu a wc po malovani 😠

• Tak sme si vcera utriasli tortu a celu sme ju zjedli. Vazne je dobra. Nastasie som to robila len take polovicne, inak by nam bolo riadne zle.

• Ahojte 🙂 Bez, ta torta vyzera lakavo, mnam 😬 Tiez vyskusam v najblizsich dnoch 🙂
    Dnes sa tak tesim, od zajtra mam dovolenku 😵 S manzelikom pojdeme na vylet 😵

• Jej tak to Ti ticho zavidim. Ja idem vecer na vylet 😴 Do Trencina. Ideme pre auto. Tak hadam tam nepojdeme zbytocne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém