Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
kde je futbalove ihrisko to vobec netusim.. ano sme v RD, je to podstatne lepsie ako v ba, bozsky klud a aj to cestovanie sa da ty mas co nove okrem ucesu?
Odpovedať
my tiez raz chceme domcek, ale ma to aj nevyhody - napriklad tam v alzbetinom dvore nam znameho, vravel, ze kym boli deti malicke bolo super, ale teraz ked ich treba vozit do skolok a skol a na rozne kruzky ze je to dost o hubu :-( no ale to je taka drobnost mam novu cestovnu horucku, vo stvrtok ideme na letnu dovcu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej scarlet, tak to sme skoro susedy :-D super ;-) my mame tiez rozbordelovany cely byt koli tej plesnivej stene, snazime sa to susit, striekat.. no peklo jani a kam idete na dofcu?
Odpovedať
zuzi USA x-) to janke janne plesnivela stena, u vas odkedy? blbe :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte septembrovky, tak zavcasu hore v nedelu? :-D
Odpovedať
cau zuzi ;-) no veru, ziadne zury, a tak clovek skoro rano vstane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa veru prebrala pred hodinkou :-D mam za sebou kavicku a ideme oberat ribezle, tento rok sa ich rodilo az az... tatko z nich robi take dobre vinko :-p tak sa tesime.... ako travite nedelu u vas?
Odpovedať
mnam ribezle, posli mi, idem robit bublaninu :-) u nas nic specialne, muz pracuje, musi cosi pred dovcou dokoncit, ja idem prave kupit kura na dnesny obed a proste zienka domaca :-D keby sa vyjasnilo, pojdem pobede na bike ty si u vasich? a co nove inak? v praci, s domom a tak? a mimco teba este stale nechytilo?
Odpovedať
Profilova fotka
hm bublanina, vidis :-p mozno nieco spachame :-D fiha, kusok zavidim tu dovolenku po USA, bude to riadne dobrodruzstvo :-D tiez na obed robim kura - ministerske :-D :-p uz sme ho dlho nemali. Popoludni chceme vybehnut na lanovku na Chleb - sme sa tam aj fotili vo svadobny den x-) - je krasne pocasie a tak sme si povedali,ze si dame horsku kavicku :-D v praci vsetko OK, s domom sme zatial na tom rovnako, teda mame pozemok a setrime :-N mimco zatial nie, i ked rodicovstvu sa nebranime, no dari sa v praci, tak to teraz potrebujeme vyuzit, nech su nejake prasule na ten domceek, aspon zaklad
Odpovedať
bublanina je za sekundu, ukradni na nu trochu z ribezli na vinko ;-) hlavne toho zase strasne vela uvidime, uz som taka zvedavaaaaaa ministerske kura je ake? ja robim dnes len obycajne posolene popaprikovane pomaslovane. a polievocku a ku kuriatku hranolky a ryzu :-p tak si uzite tu lanvku aj celu nedelu. ja idem na ten nakup, pa
Odpovedať
Profilova fotka
jani: na pekac nakrajas surove zemiaky na kocky - posolene, posypes surovou ryzou tiez trosku posolenou, vylejes na to jedno leco, poukadas kura, ktore dochutis korenim podla chuti, prikryjes a pecies ;-) ked je tak napoly hotove, odkryjes vrchnak, nech kura dostane tu spravnu chrumkavost :-p a mas hotove jedno jednym supom :-) aj tebe peknu nedelu x-)
Odpovedať
hm, to znie dobre.. urobim v auguste :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jani: samozrejme pod zemiacky je potrebne dat trosku oleja, aby sa neprichytili ;-) a ryzu dobre premyt a nechat aspon 10 minut vo vode odstat :-p
Odpovedať
jasneee zuzi, varim pomaly 15 rokov ;-) zemiaky aj osupem ;-) :-D vydarilo sa ti?
Odpovedať
Profilova fotka
heh, prepac :-N jasne, podarilo sa :-p
Odpovedať
zuzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som zabudla, ze si pisem s kucharkou profesionalkou ;-) ja nevarim dlho, ale zato myslim, ze dobre, i ked na niektore specialitky, co tu spominas, by som si asi netrufla x-)
Odpovedať
nooooooo, ze profesionalka, od tej mam daleko :-D :-D to znamena ze mas talent, ked nie dlho, a dobre ;-) vcera som skusala novinku, domace kokosove mlieko, mnam ;-)
Odpovedať
dobre ranko prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hojte, ste vcera pekne varili :-D aj my sme mali kura, ale len vykostene stehna a urobene na sposob raznici jani hej, aj jeanne plesnela stena, ale koli oknam, nam zateka cela jedna strana baraku :-p mali sme vcera oslavu, tak som robila tu "trasenu" tortu, bola moc dobra :-)
Odpovedať
Trasena torta? Ahojte inac. Co to znamena? Hodte recept, potesim muza :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani je to super osviezujuca torta hotova za cca 10-15minut 2 slahackove smotany, 2 ole pudingy dr.oetkar, 2 piksle nejakeho ovocia (mama dava mandarinky, my sme vcera mali 1x mandosky a 1x ananas) to vsetko vylejes do nejakej nadoby - aj stavu z kompotu, ktora sa da pevnejsie uzavriet a trasies, kym ti to nezhustne, trva to asi 5minut.. kupis si hotovy tortovy korpus alebo stacia aj piskoty, trosku to dopredu pokvapkas tou kompotovou stavou pripadne rumom a na to vykydnes tu "vytrasenu" gebuzinu.. pekne zahladis, na vrchu ozdobis, napr. dalsim ovocim alebo take tie farebne somarinky na posypanie alebo cokoladova poleva.. das na 30minut do chladnicky a moze zacat obzerstvo :-D
Odpovedať
Tak dnes budu trasene hody :-p A potom sa budeme triast my. Respektive nase tukove vankusiky. Ale nevadi. Hadam si z toho nebudem robit starosti.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved pre vas dvoch mozes urobit polovicnu davku a dat to na piskoty ;-)
Odpovedať
Aha tak to ma nenapadlo. Blond :-D Tak vazne to vecer skusim.
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D :-D :-D chutilo to aj zarputilemu cokoladojedovi, ktory ine ako cokoladove sladke nezje ;-) uspech zaruceny
Odpovedať
dobre ranko, len som dosla pozdravit lebo idem upratovat kupelnu a wc po malovani ]-(
Odpovedať
Tak sme si vcera utriasli tortu a celu sme ju zjedli. Vazne je dobra. Nastasie som to robila len take polovicne, inak by nam bolo riadne zle.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Bez, ta torta vyzera lakavo, mnam :-N Tiez vyskusam v najblizsich dnoch :-) Dnes sa tak tesim, od zajtra mam dovolenku x-) S manzelikom pojdeme na vylet x-)
Odpovedať
Jej tak to Ti ticho zavidim. Ja idem vecer na vylet |-| Do Trencina. Ideme pre auto. Tak hadam tam nepojdeme zbytocne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?