Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jani tak som rada, ze chutila.. fakt je to dobry recept, hotovy za par minut, len dost drahy 😬
    levik a kam idete?
    jani juuuu nove auto, akeeee?
    my mame rezervnute ubytko v prahe od 6. do 10.8., moooc sa tesim 😃

• Jej Jani, ake auto ? 😬
    Bez, Praha je super 😉 😵 My sa chystame len tu na Slovensku, Peto ide navstivit nejakeho zakaznika na Liptov, tak ma berie so sebou a zaroven tam aj niekde ostaneme a spravime si predlzeny vikend 😵

• Praha. Supis. My budeme v tom termine pravdepodobne v Budapesti. Este neviem.
    Zuzi vsak nejake. Ideme pre Audisku, ale ci ju aj kupime, tak to neviem. Uvidime.
    A ta torta neni az tak draha ked ju spravis polovicnu 😃

• Sponzor fóra
  • Jani, tak snad kupite, ved nejdete do TN zbytocne 😉 😃

• ahojte zienky
    marya, bola si u tej mojej kadernicky potom? ci ani nie, kedze si nereferovala 🙂

• jani kedy idete do tych statov?
    jani druha mas pravdu, z polovice je lacnejsia, len nas bolo 8 na oslave 😬 audinku, no nevrav 😃 my ideme kupit swifta, mozno ho dovezieme uz tento weekend 😉

• pozajtra zuzi 😵

• Teda Zuzi vy ste to celkom rozbehli. Peto uz ma vodicak? Alebo budes jazdit na dvoch autach naraz? 😃

• jani fakt? supeeeeer, tak uz sa tesim na fotky a zazitky 😃
    no vodicak este nema, len dufam, ze mu ho vratia.. hehe jasne, ze budem chodit na dvoch, sak som nejaka mamonarka 😃 jednym do BA a druhy domov 😉

• Levik, bola som u tej kadernicky a som veeelmi spokojna 😬 Este raz dakujem za kontakt 🙂 Uzite si dovolenku 😉

Bez, jej, swift je jedno z mojich oblubenych auticok 😵

• marya tak to som rada. este k nej pojdes? a co ti robila?
    dakujem baby.. mozno sa vratime 2 v 1, ktovie 😵
    do swiftu sa inak nezmesti kocik, nie? aspon tak mi vravela kamoska, co swift mala..

• No toto jani, ze 2 v 1. Kiez by si mala pravdu 😉
    Mary posli kontakt, aj ja by som skusila. Ta slama na mojej hlave uz je vazne zla.

• Jej, Levik, takze uz snazilkujete ? 😬 Drzim palce, nech sa coskoro zadari 😉
    K tej kadernicke mam plan sa znova vybrat, ked mi toto uz strati formu 😃 Z vlasov po pas som isla tak po plecia 😬

• Jani, poslala som 😉

• marya, este nie, ale mozno zacneme na dovolenke alebo ked nie tak hned po navrate 😵 tak daj aktualnu fotku, nech vidime 🙂

• Sponzor fóra
  • To je super Levik 😬 Zachvilu tu budu same tehulky 😵 😵
    Zatial tusim ani nemam foto v tejto podobe, ale ked bude, tak hodim 🙂 Musim sa vyfotit, ved som nejaka modelka nie ? 😃 😃

• no snad.. aj ty uz chces byt? 😵

• Tak drzim palce. Mary dakujem. Skusim zavolat a objednam sa.

• jani a ty nemas nic nove v tomto? 🤔

• Ja nic nove 😬
    Vcera nam to auto predali skor ako sme tam stihli odist 😞 Tak som sa na neho tesila 😢

• levik do swiftu sa mesti kociar, zalezi samozrejme, aky mas 😉
    jani to je smola, ze vam to auto predali 😐
    mary sup sem s novou fotkou 😉

• Zuzi a vy budete odkial kupovat auticko?

• jani petov kamos predava, rv2007, 15.000km 😉 strieborna metaliza a super vybava

• Tak to je uplne nove auto. ze 15 000 🙂 Nas Golfik ma chudatko 320 000. Ved uz si zasluzi odpocinok.

• ja by som radsej kupovala nehnutelnost ako hnutelnost 😛
    pozdravujem vsetkych, Levik, uzite si tu cestu po USA 😵

• ty brdo, tu to uplne upada 😮
    janku uz mame asi v usa 😉

• veru s bliziacim sa vikendom 😃

• bez: ako sa drzi maly macko? 😉

• zuzi dnes ideme na 4D, tak som mooooc zvedava, ako vyzera.. dufam, ze aspon tvaricku nam ukaze, "vercajg" moze ostat utajeny 😉

• juuuj 😵 a dufam, ze bude aj foto na konikovi 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém