Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak som rada, ze chutila.. fakt je to dobry recept, hotovy za par minut, len dost drahy :-N levik a kam idete? jani juuuu nove auto, akeeee? my mame rezervnute ubytko v prahe od 6. do 10.8., moooc sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Jani, ake auto ? :-N Bez, Praha je super ;-) x-) My sa chystame len tu na Slovensku, Peto ide navstivit nejakeho zakaznika na Liptov, tak ma berie so sebou a zaroven tam aj niekde ostaneme a spravime si predlzeny vikend x-)
Odpovedať
Praha. Supis. My budeme v tom termine pravdepodobne v Budapesti. Este neviem. Zuzi vsak nejake. Ideme pre Audisku, ale ci ju aj kupime, tak to neviem. Uvidime. A ta torta neni az tak draha ked ju spravis polovicnu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak snad kupite, ved nejdete do TN zbytocne ;-) :-D
Odpovedať
ahojte zienky marya, bola si u tej mojej kadernicky potom? ci ani nie, kedze si nereferovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani kedy idete do tych statov? jani druha mas pravdu, z polovice je lacnejsia, len nas bolo 8 na oslave :-N audinku, no nevrav :-D my ideme kupit swifta, mozno ho dovezieme uz tento weekend ;-)
Odpovedať
pozajtra zuzi x-)
Odpovedať
Teda Zuzi vy ste to celkom rozbehli. Peto uz ma vodicak? Alebo budes jazdit na dvoch autach naraz? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani fakt? supeeeeer, tak uz sa tesim na fotky a zazitky :-D no vodicak este nema, len dufam, ze mu ho vratia.. hehe jasne, ze budem chodit na dvoch, sak som nejaka mamonarka :-D jednym do BA a druhy domov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, bola som u tej kadernicky a som veeelmi spokojna :-N Este raz dakujem za kontakt :-) Uzite si dovolenku ;-) Bez, jej, swift je jedno z mojich oblubenych auticok x-)
Odpovedať
marya tak to som rada. este k nej pojdes? a co ti robila? dakujem baby.. mozno sa vratime 2 v 1, ktovie x-) do swiftu sa inak nezmesti kocik, nie? aspon tak mi vravela kamoska, co swift mala..
Odpovedať
No toto jani, ze 2 v 1. Kiez by si mala pravdu ;-) Mary posli kontakt, aj ja by som skusila. Ta slama na mojej hlave uz je vazne zla.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jej, Levik, takze uz snazilkujete ? :-N Drzim palce, nech sa coskoro zadari ;-) K tej kadernicke mam plan sa znova vybrat, ked mi toto uz strati formu :-D Z vlasov po pas som isla tak po plecia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, poslala som ;-)
Odpovedať
marya, este nie, ale mozno zacneme na dovolenke alebo ked nie tak hned po navrate x-) tak daj aktualnu fotku, nech vidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je super Levik :-N Zachvilu tu budu same tehulky x-) x-) Zatial tusim ani nemam foto v tejto podobe, ale ked bude, tak hodim :-) Musim sa vyfotit, ved som nejaka modelka nie ? :-D :-D
Odpovedať
no snad.. aj ty uz chces byt? x-)
Odpovedať
Tak drzim palce. Mary dakujem. Skusim zavolat a objednam sa.
Odpovedať
jani a ty nemas nic nove v tomto? =-)
Odpovedať
Ja nic nove :-N Vcera nam to auto predali skor ako sme tam stihli odist :-( Tak som sa na neho tesila ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
levik do swiftu sa mesti kociar, zalezi samozrejme, aky mas ;-) jani to je smola, ze vam to auto predali :-| mary sup sem s novou fotkou ;-)
Odpovedať
Zuzi a vy budete odkial kupovat auticko?
Odpovedať
Profilova fotka
jani petov kamos predava, rv2007, 15.000km ;-) strieborna metaliza a super vybava
Odpovedať
Tak to je uplne nove auto. ze 15 000 :-) Nas Golfik ma chudatko 320 000. Ved uz si zasluzi odpocinok.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som radsej kupovala nehnutelnost ako hnutelnost :-p pozdravujem vsetkych, Levik, uzite si tu cestu po USA x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty brdo, tu to uplne upada :-o janku uz mame asi v usa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru s bliziacim sa vikendom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: ako sa drzi maly macko? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi dnes ideme na 4D, tak som mooooc zvedava, ako vyzera.. dufam, ze aspon tvaricku nam ukaze, "vercajg" moze ostat utajeny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj x-) a dufam, ze bude aj foto na konikovi :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?