Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Zuzi aj ja chcem vidiet foto. Tesim. Podla mna to bude taky chalan, ze az. Tak budem striehnut. 😃

• jasne, dam vam link, ak teda budu nejake normalne fotky 😉
    jani ze by? 😃 ja to vediet nebudem tak ci tak 😵

• To nevadi, hlavne ze ja to viem. A potom Ti poviem, ze ja som to vedela 😃 A budem taka velmi spokojna, takze poprosim chlapca.

• Sponzor fóra
  • Bez: 😵 😵 😵 krasny ultrazvuk,uzasne videt maleho macka ci macinku?v 😉

• zuzi diiik 😃 zatial vie, ci je to macko alebo pusinka len velky maco a doki 😉

• cauteeeeeeeeeee
    bez to je ake krasne kuratenko... 😉
    moj cisty tip ze je to fesacisko...!
    nasa heerecka nam ukazala max 1 ocko a nic viac, ale vas krpcuch krasny je nejaky exibicionista,
    takze to asiiiii bude chlop 😃

• jani dik 😃 ja som uplne hotova z tej pusinky, taky nas krasny pistok, stale si tie fotky pozeram 😵 a az taky exibicionista nebol, lebo stale maval ruckami pred tvarickou, pripadne si ju celu strcil do placenty 🙂

• Jeeeeej. Tak aj ja som si pozrela maleho macka. To je chalan jak buk. Krasny. To bude babenko 😃

• ale baby 😃 ked to bude baba tak co potom? 😉

• Tak potom sa budes aj tak tesit a vysmievat sa, ze sme nemali pravdu. Ale nieco take sa pravdepodobne nestane 😉

• jani 😃 😃 😃 nedam na reci a dalej nakupujem neutralne oblecko 😵

• Tak to je najlepsie. Nakupuj moja. A poriadne vela, nech ma malinky co nosit. 😃

• hehe a janka co dedit nie? 😉

• No ked inac nedas 😃 😃 😃
    Ale nie 😎

• Sponzor fóra
  • ved stale cakam, kedy sa aj ty ozves s takouto spravickou.. ci skor bude levik? ked sa zacnu sazit uz v usa, mozno si privezu americke dietko 😵

• no ja som si chcela doviest africke a vidis, nic 😞

• bez, a chcete si dat zistit, co to je? ci uz to viete, len ty sa chces nechat prekvapit? 😃

• jani ale tuniske? to by som asi nechcela 😉
    zuzi peto uz vie, ale nepovieeee 😃

• Ale podla velkosti blazeneho usmevu sa to da zistit. Musi sa predsa viac tesit, ked bude mat noveho rybara a modelara 😃

• jani co ti ja viem? zasa on je taky tulko, ze baba mu mozno spravi viac radosti.. a zasa aj baba moze rybarcit a modelarcit 😃

• môj mangel by tiež radšej dcérku..
    bez.. maličké je zlatunké.. môj drahý by to nevydržal nepovedať mi, čo to bude.. on by ani asi nevydržal čakať do vtedy, kým by sa malé narodilo.. 😃 ale tak my si ešte musíme počkať.. dnes sme dostali pôžičku.. tak kým sa troška nesplatí..

• zuzi ale bude aspon pekne byvanicko 😉

• Veru. Ked ja som taka, ze chcem vsetko naraz. Ale uz aspon to auto sa konecne podarilo 😎

• Ahojte 🙂
    Teda Bez, mate krasnucke babo 😵 😵 Tiez tipujem chalana 😬 Ale nechapem, ako to dokazes nechciet vediet co to bude, mne by zvedavost nedala 😬 😬

Jani nevadi ze nebude africke, slovenske su najlepsie 😉 A gratulujem k auticku 😉

• jeej jani a co ste nakoniec kupili?
    mary dik 😉 akurat moja mama povedala, ze take pekne mimi bude urcite baba 😃

• Bez, vidis, to mi nenapadlo, ale ma pravdu, pekne moze byt jedine baba 😃 😃 No ozaj dilema, ze co to bude 😦 😃

• Zuzi - mackove portretove fotky su uzasne! uz sa nevieme dockat 😵

• mary ale nieee.. aj chlapec moze byt pekny 😵
    eli 😃

• Bez, Gratulujem ..po dlhom case tu zavitam a co nevidim 😉 babatko..a ake rozkosne.. 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém