Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Bez, ale jasne ze aj chlapec moze byt pekny...par takych pripadov vraj bolo 😃 😃 😃

Ale vazne, babatka su vsetky krasne 😵 😵

• jeej silvi, ako sa mavate?
    mary jasnacka a prave to tvoje je najkrajsie na svete 😉

• Zuzi audinku 😃
    A aj tak to bude chlapec a hotovo. A mozno budu dve. Mozno to jedno je schovane 😬

• Sponzor fóra
  • Jani super, gratulujem k audinke 😬 😬
    Bez, a uz mate vybrate mena ? 😉 🙂

• podla mna je to dievca 🙂

• To je neuveritelne, kolko rozruchu ten malicky sposobi. Zuzi povedz petovi, nech nam napise, ze co to je. Aby som minimalne ja mohla kludne spavat.
    Mary dakujem 🙂

• ja tiez !!! ako janne !!! 😃

• zuzi, ja keď som bola na 3dčku, tak mi ukázal doktor malej šušulu a spýtal sa ma či viem, čo to bude a ja som trepla, že chlapec? ten sa na mne bavil riadne, vraj od kedy majú chlapci tri čiarky, tak sa neboj, to nezistíš z fotiek, to doktory vedia, ale my laici ..... 😃

• Jej Matka 😃
    Ako drobcek? Rastie a poslucha? Tak to ma byt 😃

• ahoj janne, hej drobček má 6kg, to už ani drobček nie je 😃
    a je zlatučká, veď na koníkovi mám fotky, inak dáva občas riadne zabrať, ale musím sa pochváliť, dnes prespala prvýkrát celú noc, šikulka moja 😉

• No vidis. uz to bude len lepsie. Ja sa v tom vyznam 😃

• ale baby, ved vy by ste sa prekecli, ja vas uz poznam 😃
    mary hej, oskar a nina 😉
    matka hned idem omrknut fotky

• Bez: Nina je suprove meno, Oskar sa mi nepaci 😞

• caute kocky..
    citam citam... a pekne foto drobca bez 🙂

ale nina sa mi paci 😃

• zuzi ale perfektne sa hodi k priezvisku 😉
    ahoj scarlet, ani si sa nepochvalila, ze si nasa skoro suseda, tiez ta clovek musi vymaknut na modrej streche

• Sponzor fóra
  • Scarlette byva niekde pri nas?

• v alzbetinom dvore 😉

• bez ale vsak sme sa tu o tom bavili s levikom pred tyzdnom 😉

• Bez, Nina je super meno 😵 , a Oskar samo osebe je v pohode, len som poznala jedneho protivneho, tak vzdy sa mi vybavi on 😃 A ako sa da Oskar zdrobnit ? 🤔

• Oski 😉
    Nina je pekne, ale presne to. Mojho byvaleho byvala manzelka sa tak volala. Cize tiez sa mi k tomu vzdy vybavi ona.

• ahojteee,
    mne sa paci aj Oskar... to je vlastne take slniecko.. nahodou je to velmi zlate 😉
    mne zas nina pripomina jedinu rusku ktoru doteraz poznam, a chodila k nam ked som mala 5 rokov.
    bola to vojacka a s tatom robili ksefty.. radia a ine ruske vymakane rarohy 😃 😃
    ale ona bola fakt veeeelmi pekna, vysoka blondyna, 😉

• ahojte, musím sa pochváliť, druhú noc, čo prespala bez prestávky, haha
    keď si predstavím jeanu, nezávidím, tie začiatky sú drsné 😬
    celkom som rada, že už sme tam kde sme

• Ahojte 🙂
    Ahoj Jani, ako sa mate ? Lili pekne rastie ? 😉 😵
    Mati, no ja by som si velmi rada vychutnala aj tie prve 'drsne' tyzdne, ved to patri k tomu 😵

• Veru. Aj to si clovek musi prejst a ja sa na to celkom tesim.

• jani dik za podporu vyberu mien 😃
    scarlet ja len, ze janka asi nevedela 😉
    matka jaka hviezda, buva celu noc
    jani tak sme zistili, ze vymenit ziarovnku nam mozu len v servise, tak ti dnes zavolam, ze co vsetko by sme potrebovali a keby si nas objednala u robina

• to som si myslela aj ja, že to bude krása, len že ma chytilo popôrodné blues, a mala som depky aj z toho, že malá mala 2580g keď sme odchádzali z nemocnice a to už bola vraj kočka pribratá, a najhoršie bolo pre mňa, že či sa budem vedieť o ňu postarať, a prečo plače, atak
    teraz je to super, ale tým si musí asi každá prejsť, úplne najlepšie je keď k vám môže prísť mama zo začiatku, to mi fest pomohlo, hlavne psychicky
    a už ma to láka aj na druhé, ale ešte si chcem dať pauzu, až taký magor nie som 😃

• Zuzi to su xenony? Lebo to sa ozaj meni len v servise. Tak daj vediet. 🙂
    Mimochodom aj ja podporujem tvoj myber mien 😉

• matka fuu to si mala takze 😐 ale bud rada, ze si nedopadla ako moja kamoska, ktora tyzden po porode musela byt hospitalizovana na psychiatrii, lebo jej diagnostikovali manicko depresivnu psychozu 😛
    jani pisem IP 😉

• inak zuzi na to sa priprav, že to bude prvé týždne ťažké, ja som to zvládala ešte veľmi dobre, mám dosť tvrdú povahu, takže som ani neplakala po pôrode, zaťala som zuby a držala, vedľa mňa kočka revala a prosila sestričky každú polhodku o lieky proti bolesti, no proste šialené...
    rodila som cisárkskym a po jednom dni ma dve také statné sestričky vzali a doslova odvliekli do sprchy, tá jazva neskutočne bolela a malú som dostala na furt, takže keď začala plakať tak mi trvalo asi pol hodky kiým som z bolesťami zliezla z tej blbej postele, mlieko som vtedy ešte nemala, chúďatko moje hladné

• matka jejj ty nas pekne strasis 😃 to radsej budem citat jankine super skusenosti s porodom 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém