Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, ale jasne ze aj chlapec moze byt pekny...par takych pripadov vraj bolo :-D :-D :-D Ale vazne, babatka su vsetky krasne x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej silvi, ako sa mavate? mary jasnacka a prave to tvoje je najkrajsie na svete ;-)
Odpovedať
Zuzi audinku :-D A aj tak to bude chlapec a hotovo. A mozno budu dve. Mozno to jedno je schovane :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani super, gratulujem k audinke :-N :-N Bez, a uz mate vybrate mena ? ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je to dievca :-)
Odpovedať
To je neuveritelne, kolko rozruchu ten malicky sposobi. Zuzi povedz petovi, nech nam napise, ze co to je. Aby som minimalne ja mohla kludne spavat. Mary dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez !!! ako janne !!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, ja keď som bola na 3dčku, tak mi ukázal doktor malej šušulu a spýtal sa ma či viem, čo to bude a ja som trepla, že chlapec? ten sa na mne bavil riadne, vraj od kedy majú chlapci tri čiarky, tak sa neboj, to nezistíš z fotiek, to doktory vedia, ale my laici ..... :-D
Odpovedať
Jej Matka :-D Ako drobcek? Rastie a poslucha? Tak to ma byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janne, hej drobček má 6kg, to už ani drobček nie je :-D a je zlatučká, veď na koníkovi mám fotky, inak dáva občas riadne zabrať, ale musím sa pochváliť, dnes prespala prvýkrát celú noc, šikulka moja ;-)
Odpovedať
No vidis. uz to bude len lepsie. Ja sa v tom vyznam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale baby, ved vy by ste sa prekecli, ja vas uz poznam :-D mary hej, oskar a nina ;-) matka hned idem omrknut fotky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bez: Nina je suprove meno, Oskar sa mi nepaci :-(
Odpovedať
caute kocky.. citam citam... a pekne foto drobca bez :-) ale nina sa mi paci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale perfektne sa hodi k priezvisku ;-) ahoj scarlet, ani si sa nepochvalila, ze si nasa skoro suseda, tiez ta clovek musi vymaknut na modrej streche
Odpovedať
Scarlette byva niekde pri nas?
Odpovedať
Profilova fotka
v alzbetinom dvore ;-)
Odpovedať
bez ale vsak sme sa tu o tom bavili s levikom pred tyzdnom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, Nina je super meno x-) , a Oskar samo osebe je v pohode, len som poznala jedneho protivneho, tak vzdy sa mi vybavi on :-D A ako sa da Oskar zdrobnit ? =-)
Odpovedať
Oski ;-) Nina je pekne, ale presne to. Mojho byvaleho byvala manzelka sa tak volala. Cize tiez sa mi k tomu vzdy vybavi ona.
Odpovedať
ahojteee, mne sa paci aj Oskar... to je vlastne take slniecko.. nahodou je to velmi zlate ;-) mne zas nina pripomina jedinu rusku ktoru doteraz poznam, a chodila k nam ked som mala 5 rokov. bola to vojacka a s tatom robili ksefty.. radia a ine ruske vymakane rarohy :-D :-D ale ona bola fakt veeeelmi pekna, vysoka blondyna, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, musím sa pochváliť, druhú noc, čo prespala bez prestávky, haha keď si predstavím jeanu, nezávidím, tie začiatky sú drsné :-N celkom som rada, že už sme tam kde sme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Ahoj Jani, ako sa mate ? Lili pekne rastie ? ;-) x-) Mati, no ja by som si velmi rada vychutnala aj tie prve 'drsne' tyzdne, ved to patri k tomu x-)
Odpovedať
Veru. Aj to si clovek musi prejst a ja sa na to celkom tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
jani dik za podporu vyberu mien :-D scarlet ja len, ze janka asi nevedela ;-) matka jaka hviezda, buva celu noc jani tak sme zistili, ze vymenit ziarovnku nam mozu len v servise, tak ti dnes zavolam, ze co vsetko by sme potrebovali a keby si nas objednala u robina
Odpovedať
Profilova fotka
to som si myslela aj ja, že to bude krása, len že ma chytilo popôrodné blues, a mala som depky aj z toho, že malá mala 2580g keď sme odchádzali z nemocnice a to už bola vraj kočka pribratá, a najhoršie bolo pre mňa, že či sa budem vedieť o ňu postarať, a prečo plače, atak teraz je to super, ale tým si musí asi každá prejsť, úplne najlepšie je keď k vám môže prísť mama zo začiatku, to mi fest pomohlo, hlavne psychicky a už ma to láka aj na druhé, ale ešte si chcem dať pauzu, až taký magor nie som :-D
Odpovedať
Zuzi to su xenony? Lebo to sa ozaj meni len v servise. Tak daj vediet. :-) Mimochodom aj ja podporujem tvoj myber mien ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matka fuu to si mala takze :-| ale bud rada, ze si nedopadla ako moja kamoska, ktora tyzden po porode musela byt hospitalizovana na psychiatrii, lebo jej diagnostikovali manicko depresivnu psychozu :-p jani pisem IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak zuzi na to sa priprav, že to bude prvé týždne ťažké, ja som to zvládala ešte veľmi dobre, mám dosť tvrdú povahu, takže som ani neplakala po pôrode, zaťala som zuby a držala, vedľa mňa kočka revala a prosila sestričky každú polhodku o lieky proti bolesti, no proste šialené... rodila som cisárkskym a po jednom dni ma dve také statné sestričky vzali a doslova odvliekli do sprchy, tá jazva neskutočne bolela a malú som dostala na furt, takže keď začala plakať tak mi trvalo asi pol hodky kiým som z bolesťami zliezla z tej blbej postele, mlieko som vtedy ešte nemala, chúďatko moje hladné
Odpovedať
Profilova fotka
matka jejj ty nas pekne strasis :-D to radsej budem citat jankine super skusenosti s porodom x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?