Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Haloo, kde ste dnes vsetky ? 🤔

• ,ary asi vsetky dovolenkuju 😬

• Dobre ranko. Ja nedovolenkujem 😞 Ale naopak vela pracujem 😬

• Sponzor fóra
  • Cau Zuzi 🙂 Ako obvykle, asi mas pravdu 😃 Aj Tebe sa uz blizi dovolenka 😬 😵 Len ta nasa akosi nic 😠 😒 😬

• mary ja uz dovolenkujem 😃 som sice doma, ale aspon sa hadam donutim porobit nejake veci doma, ako umyt okna a pod

• Tak to je super 😬 Ja mam nahodou rada taku domacu dovolenku, spat tak dlho ako chcem a len sa tak poflakovat ( a samozrejme neprehanat s upratovanim 😃 )...a ak sa ctenemu panovi manzelovi nepodari uz spravit si volno koncom augusta, tak toto bude asi tiez jedina moja letna dovolenka 😃 😃

• hello babyyy
    iba sa chcem pochvalit, ze aj my dovolenkujeme 😃 a manzel tiez original dovolenkuje, tak teraz zrusil vsetky aktivity ktore mal naplanovane a ideme sa rodinka do mesta kociiiiiiiiiiiiikovaaaaaaaaaat.

Uz sme boli vcera a bolo uuuuuuuuuuuzasne. Je to fakt uzasny pocit 😉
    takze tolko nase dovolenkovanie 😃

• ahojte, hlasia krasny tyzden, tak trosken zavidim dovolenkujucim 😛
    tiez som "standardne" v praci 😠

• Cau Jani 🙂 Joj, to je take pekne, spolu kocikovat 😵 😵 Ziadne nove zazitky so svokrou ? 😉 😃 😃

Fifi, aj ja pracujem, ale len tak trosku.... 😬

• tak uz mam jedno okno umyte.. ale dalsie asi ostane na zajtra, ved to netreba s upratovanim prehanat ze 😵
    jani teda, sa mas, muzik doma
    zuzi naco mi je pekne pocko, ked nemam s kym ist ani na kupko 😛 samej sa mi teda nechce

• ale mary, kohoze to nevidim v jednej teme na MK 😮 som tu nieco prepasla? mooooc sa tesim s vami 😵 😵 😵

• Bez no toto 😃 To je az neuveritelne, aka si Ty rychla 😬 Aj s tymi oknami, aj na koni 😃 😃

• mary ved som len postrehla tvoj nick, si vravim aha ju, uz je v spolocnoterminovej teme 😃

• 😃 😃 Ved vravim, ze si rychla ako strela 😬 😵 😃 A tych okien uz je kolko umytych ? 😃 😃

• niekto tu zahovara 😃

• Sponzor fóra
  • Kto ? 😃 😃 Fifi, nemzahovaram, len mam zaujem o Zuzkine okna 😃 😃

• mary mame 4 okna, takze kazdy den jedno, cice dnesny limit je uz splneny 😃 😃
    veru veru zahovala.. ale nevadiii, my sa tesime aj tak 😵

• Dakujem, ste zlate, ze sa tesite 😵 😵
    Dobre si to rozdeila s tymi oknami, nemas nahodou aj buduci tyzden volno ( my mame tiez 4 okna ) ? 😃 😃

• mary volno mam ale ideme do prahy 😉 a hadam by si nezneuzila na pracu tehulu v "pokrocilom" stadiu 😃

• Bez, ale ved uz ked budes "v svungu" 😃 To by Ti slo od ruky 😃 No ale ked ides do tej Prahy, tak nic...asi sa na to dam sama...co uz... 😃

• mary odporucam teraz, lebo ked sa stveram s tym bruchom na stolicku, nie je mi vsetko jedno 😬

• Veru Bez, nemala by si to prehanat...Nech drobec pekne rastie 🙂 Asi si ich teda naozaj umyjem sama 😃

• aj my mame okna, ale len 3 plus balkonove dvere 😎 a kedze sa budu uz coskoro riesit, tak ich umyvat vobec nejdem, kaslem na ne, ved pojdu do zasluzeneho odpocinku 😎
    inak do Prahy mame tiez namierene, dufam, ze uz coskoro, ocino ide podstupit liecbu biokodovanim - aby prestal konecne fajcit 😠

• mary mam pocit, ze krpec si rastie nezavilse od toho, co robim
    zuzi a to az do prahy? u nas sa to nerobi? ale pekne od ocina, ze chce prestat 😉 ozi zuzi, ideme tento weekend do ZA, nebudu nite?

• Bez, to je super, ze drobec rastie 😉 Bude z neho velky chlap - alebo velka baba 😬 😵 Tusim je z Teba krajcirka, stale len nite zhanas 😃 😃 😃

Fifi, to je nejaka dlhodobejsia liecebna kura ? 🤔 Drzim palce, aby sa ocinovi zadarilo 😉

• HAloooo Mary co to? Ja nestiham citat, ale myslim spravne?

• boooze ja som napisala dlhy prispevok a ono mi ho nezozralo 😠

skratka straaaaasne blahozelam mary, veeelmi sa tesim ako male dite a velmi vam to prajem
    k oknam: my ich mame 14 😠 a nastastie mi ich naposledy umyla moja maminka ked tu bola a sa nudila, tak vraj vramci relaxu 😃

• Gratulujem. aj ked mi je teraz smutno, ze som hadam jedina septembrova manzelka, ktora este nema, pripadne necaka potomka 😞

• Cau Jani 🙂 Normalne si tu chybala 😉 Veru hej, dobre citas 😵 😵 😵

• Jej, aj druha Jani dakujem 😵 😵 Ste strasne zlate 😵
    Janne nic nesmut, babatko sa same ohlasi, ked bude chciet prist 😉 Uvidis, uz coskoro 😵 Zachvilu budeme aj Tebe gratulovat 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém