Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Jani 😃 😃 Veru ano, ked pridem z roboty domov, tak sa len vyvalim na gauc a mam free 😃 Je fakt, ze akosi som nejaka viac unavena nez inokedy 😬 Ale aspon sa snazim pripravit Petovi vzdy nieco na veceru, aj ked len chlieb so sunkou, ale aj to oceni 😬 😃

• No aj moj muzo je nenarocny. Aj ked mi ho je obcas luto, chudacika, ze aku stravu ma, ale ked ja vazne niekedy nemam chut o siedmej vecer zacat varit. Hlavne po celkom ubehanom dni 😐

• Jani, u nas je to tak isto, ja navarim cez vikend, to vydrzi do utorka, kedze vzdy varim v tom najvacsom hrnci 😃 , a potom od stredy do piatku sa stravuje bud chlebom so salamom alebo obcas, ked mam chut, tak spravim nieco velmi jednoduche, s cim sa netreba dlho babrat...ale to sa mi v poslednych tyzdnoch ozaj nechce, vsetko nejak smrdi, takze sa v kuchyni zdrziavam len minimalne 😃 😬

• Sponzor fóra
  • mary priprav sa, ze to bude este horsie.. ked zacne smrdiet aj chladnicka co len pri otvoreni, to je zuzo.. a varenie v tom momente ostalo na petovi 😉

• Bez, presne, ladnicka mi smrdi uz aj teraz 😃 Ale paradoxne uz je to teraz lepsie ako par tyzdnov dozadu, to som nemohla citit ozaj nic, teraz je to uz celkom v pohode 🙂

• Dobre ranko. Tak ja ani tehotna niesom a co som vcera stvarala v kuchyni, to bol des. Najprv som dala piest klobasu, ale zabudla som na nu, tak zhorela. Potom som dala robit slivkove gulicky, ale odisla som do obchodu a cele sa rozvarili. No a aby nebolo malo, tak som este aj pukance spalila. Proste darilo sa mi 😬

• Jani 😃 😃 Ale vsak este sme vydate len rok, takze sa len ucime 😃 😃 😃

• jani ale aku mal robo z tych slivkovych gul radost 😬 nic viac chlapa nepotesi, ako dovod smiat sa vlastnej zene 😦

• nic si z toho nerob Janne, nech skusi napriklad 1 tyzden varit tvoj manzel, ako to dopadne 😃

• Veru. A samozrejme, ze to hned musel vsetkym povedat. Ksicht jeden 😠
    Ucime sa 🤔 Som zvedava, co bude dnes jest. A co budem dnes varit? 🤔

• Jani, ved vcera si uz varila dost, dnes si oddychni 😉 😃 Dnes musi stacit slanina 😬 Alebo si skocte niekde na veceru... 😵 😵

• veru, nech ta prekvapi on 😃 a skusi nieco vymysliet... prid domov a vyloz nohy na gauc, zapni telku alebo citaj dobru knizku a on nech sa realizuje 😉

• No ale on dnes ma nejaku robotu, cize pride dost neskoro. Ja budem minimalne o 3 hodky skor doma 😬
    Ved uvidim. Asi vazne necham doviest pizzu. Po vcerajsom neuspechu to bude najlepsie riesenie. 😵

• Vidis, aka je z Teba sikovna gazdinka 😉 😬

• jani presne zbehni na gazdovsky rad pre pizzu, tou najviac potesim peta 😉 okrem rezna samozrejme

• Sponzor fóra
  • Robo to sice nelubi, ale nech nevymysla.

• Jani, Robo nelubi pizzu ? 🤔 Tsss...tak nech si spravi spagety, to ma za chvilku 😉

• Spagetyyyyyyyyyyyyyy. Spasonosny napad.
    A mame vystarane 😃 😃 😃 😃 😃

• No vidis Jani 😉 Len nesmies medzitym vybehnut do obchodu 😉 😃

• jani tak ako chutili spagety? 😉

• Dobre ranko.
    By si neverila, ale ja som znovu pokusala osud a robila som tie nestastne slivkove gule 😬
    Nastastie sa nic nepokazilo 😃

• asi preto, ze ta robi neposlal do obchodu, ze 😉

• Presne tak. Ono sa to nezda, ale niekedy neviem robit dve veci naraz. 😬

• jani hlavne, ked tie dve veci sa odohravaju na dvoch odlisnych miestach 😉

• No ved preto je to problem. Inac to ako spravne zienka domaca zvladam 😉

• halo halo, vsetky dovolenkujete? 😮

• ahoj Bez, ja by som aj, ale mam tu dost prace a navyse od zajtra som mimo kancelariu 😠

• zuzi chceli sme ist cez weekend pozriet na janosikove dni, ale bolo take divne pocasie 🤔 boli ste?
    a co ides na sluzobku?

• hej, zajtra na sluzobku, vo stvrtok a piatok na skolenie... och 😐
    boli sme v Terchovej a bolo riadne vesele pocasie 😠 ako v aprili... najskor prazilo ako na sahare, potom zlialo, potom zas prazilo... si proste nevedelo to pocko vybrat 😃 ale inak bolo super 😉

• Dobre ranko/ Aj ja som v praci. Len som este nemala cas kuknut.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém