Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani :-D :-D Veru ano, ked pridem z roboty domov, tak sa len vyvalim na gauc a mam free :-D Je fakt, ze akosi som nejaka viac unavena nez inokedy :-N Ale aspon sa snazim pripravit Petovi vzdy nieco na veceru, aj ked len chlieb so sunkou, ale aj to oceni :-N :-D
Odpovedať
No aj moj muzo je nenarocny. Aj ked mi ho je obcas luto, chudacika, ze aku stravu ma, ale ked ja vazne niekedy nemam chut o siedmej vecer zacat varit. Hlavne po celkom ubehanom dni :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, u nas je to tak isto, ja navarim cez vikend, to vydrzi do utorka, kedze vzdy varim v tom najvacsom hrnci :-D , a potom od stredy do piatku sa stravuje bud chlebom so salamom alebo obcas, ked mam chut, tak spravim nieco velmi jednoduche, s cim sa netreba dlho babrat...ale to sa mi v poslednych tyzdnoch ozaj nechce, vsetko nejak smrdi, takze sa v kuchyni zdrziavam len minimalne :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mary priprav sa, ze to bude este horsie.. ked zacne smrdiet aj chladnicka co len pri otvoreni, to je zuzo.. a varenie v tom momente ostalo na petovi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, presne, ladnicka mi smrdi uz aj teraz :-D Ale paradoxne uz je to teraz lepsie ako par tyzdnov dozadu, to som nemohla citit ozaj nic, teraz je to uz celkom v pohode :-)
Odpovedať
Dobre ranko. Tak ja ani tehotna niesom a co som vcera stvarala v kuchyni, to bol des. Najprv som dala piest klobasu, ale zabudla som na nu, tak zhorela. Potom som dala robit slivkove gulicky, ale odisla som do obchodu a cele sa rozvarili. No a aby nebolo malo, tak som este aj pukance spalila. Proste darilo sa mi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani :-D :-D Ale vsak este sme vydate len rok, takze sa len ucime :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale aku mal robo z tych slivkovych gul radost :-N nic viac chlapa nepotesi, ako dovod smiat sa vlastnej zene 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
nic si z toho nerob Janne, nech skusi napriklad 1 tyzden varit tvoj manzel, ako to dopadne :-D
Odpovedať
Veru. A samozrejme, ze to hned musel vsetkym povedat. Ksicht jeden ]-( Ucime sa =-) Som zvedava, co bude dnes jest. A co budem dnes varit? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ved vcera si uz varila dost, dnes si oddychni ;-) :-D Dnes musi stacit slanina :-N Alebo si skocte niekde na veceru... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, nech ta prekvapi on :-D a skusi nieco vymysliet... prid domov a vyloz nohy na gauc, zapni telku alebo citaj dobru knizku a on nech sa realizuje ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ale on dnes ma nejaku robotu, cize pride dost neskoro. Ja budem minimalne o 3 hodky skor doma :-N Ved uvidim. Asi vazne necham doviest pizzu. Po vcerajsom neuspechu to bude najlepsie riesenie. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidis, aka je z Teba sikovna gazdinka ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani presne zbehni na gazdovsky rad pre pizzu, tou najviac potesim peta ;-) okrem rezna samozrejme
Odpovedať
Robo to sice nelubi, ale nech nevymysla.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, Robo nelubi pizzu ? =-) Tsss...tak nech si spravi spagety, to ma za chvilku ;-)
Odpovedať
Spagetyyyyyyyyyyyyyy. Spasonosny napad. A mame vystarane :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis Jani ;-) Len nesmies medzitym vybehnut do obchodu ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak ako chutili spagety? ;-)
Odpovedať
Dobre ranko. By si neverila, ale ja som znovu pokusala osud a robila som tie nestastne slivkove gule :-N Nastastie sa nic nepokazilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi preto, ze ta robi neposlal do obchodu, ze ;-)
Odpovedať
Presne tak. Ono sa to nezda, ale niekedy neviem robit dve veci naraz. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani hlavne, ked tie dve veci sa odohravaju na dvoch odlisnych miestach ;-)
Odpovedať
No ved preto je to problem. Inac to ako spravne zienka domaca zvladam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo, vsetky dovolenkujete? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bez, ja by som aj, ale mam tu dost prace a navyse od zajtra som mimo kancelariu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi chceli sme ist cez weekend pozriet na janosikove dni, ale bolo take divne pocasie =-) boli ste? a co ides na sluzobku?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, zajtra na sluzobku, vo stvrtok a piatok na skolenie... och :-| boli sme v Terchovej a bolo riadne vesele pocasie ]-( ako v aprili... najskor prazilo ako na sahare, potom zlialo, potom zas prazilo... si proste nevedelo to pocko vybrat :-D ale inak bolo super ;-)
Odpovedať
Dobre ranko/ Aj ja som v praci. Len som este nemala cas kuknut.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?