Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, a co uz sa Tebe chce ? :-D :-D A vsetkym Jankam prajem vsetko najlepsie k meninam x-) x-)
Odpovedať
Dakujem a aj ja prajem vsetko najlepsie. Mne by sa chcelo napriklad spat.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to Ta nebudeme rusit.... =-) Dobru noc :-D :-D
Odpovedať
No som v praci, takze nic. Ale po praci si idem kupit nejake vybavenie do akvarka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak sa moc tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej vsetkym Jankam vsetko naj :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja prajem všetkým Jnakám všetko najlepšie.. mne sa teraz chce všetko možné okrem pracovania.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, vodu hlavne nezabudni :-D :-D Ani mne sa dnes nejak nic mic nechce, len mam strasnu chut na palacinky, tak asi sa pustim do ich pripravy :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary my dnes ideme na prezentaciu latkovych plienok, nepridas sa? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz máte také milé starosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, Jankam prajem dnes vsetko naj naj naj aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janiii nechcete bigla? :-) kamoska rozdava.. nasla na ulici steniatka :-|
Odpovedať
Zuzi to uz by u nas ozaj bola hotova ZOO. a to by uz ani moj muz nerozdychal 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani ale co si.. ja ho prehovorim :-D
Odpovedať
Nech sa paci. Tak Ta cakam aj so psom :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ok, prideme ti aj gartulovat a bigl bude darecek hej? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, davaj pozor na tej prezentacii, nech ma mozes potom informovat :-N :-D Zatial planujem pouzivat papierove plienky, som leniva prat :-D ale ak maju latkove nejaku super vyhodu, tak mozno... :-D :-D
Odpovedať
caute kocky, len tak na skok popri robotke :-) Vsetkym dalsim Jankam vsetko naj naj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, kde ste vsetky ? =-) :-) Ved nam to tu zapadne prachom...
Odpovedať
Mary ja to obcas oprasim, neboj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez :-D ale vsetky sa asi flakate na konikovi a mamickujete x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, ved prave, akosi sa menia zaujmy a priority :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veeeed, ale potom tu ostanem sama :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi neostanes, neboj, ja sem celkom casto zabludim...len ked tu nikto nie je, tak sa mi ani pisat nechce...
Odpovedať
fifi aj ja tu budem, neboj. Este veeeeeelmi dlho........ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nas tu pekne ohovarate ;-) ja som mala dns v robote brutal vela prace, zajtra u nas zacina hlbkova kontrola z NKU, takze stresy
Odpovedať
Zuzi nestresuj. Ved tebe to uz moze byt jedno, keby aj nejaky problem nasli ;-) Dnes som zasa isla do prace dve hodiny. Katastrofa. Zajtra ideme s motorkou. Toto sa vazne uz neda, ta nasa cesta zo Samorina ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to mate blbe...ale zas na druhej strane...moja sefka je zo Samorina a je super, ze chodi teraz tak neskoro do prace :-D :-D No, aj mne skoncili prazdninove casy v praci, vsetci nieco chcu a nestiham byt ani na nete... :-| :-D :-D
Odpovedať
Mary ale mas pravdu, aspon nemusim byt uz o pol osmej v praci. Dnes om prisla o 8:45. To znamena, ze tu budem o hodinku kratsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tsssss...Jani, to by si si mala pekne nadrobit :-D :-D Praca nie je holubnik :-D :-D
Odpovedať
Ale aj cesta do prace je v tomto pripade praca. Cize som sa neflakala a tym padom tu nemusim byt dlhsie. To su moje pravidla. Dobre, nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?