Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Jani, a co uz sa Tebe chce ? 😃 😃

A vsetkym Jankam prajem vsetko najlepsie k meninam 😵 😵

• Dakujem a aj ja prajem vsetko najlepsie.
    Mne by sa chcelo napriklad spat.

• Jani, tak to Ta nebudeme rusit.... 🤔 Dobru noc 😃 😃

• Sponzor fóra
  • No som v praci, takze nic. Ale po praci si idem kupit nejake vybavenie do akvarka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Tak sa moc tesim.

• jeeej vsetkym Jankam vsetko naj 😃 😵

• aj ja prajem všetkým Jnakám všetko najlepšie..
    mne sa teraz chce všetko možné okrem pracovania.. 😃

• Jani, vodu hlavne nezabudni 😃 😃

Ani mne sa dnes nejak nic mic nechce, len mam strasnu chut na palacinky, tak asi sa pustim do ich pripravy 😬 😃

• mary my dnes ideme na prezentaciu latkovych plienok, nepridas sa? 😉

• teraz máte také milé starosti 🙂

• veru, Jankam prajem dnes vsetko naj naj naj aj ja 😉

• janiii nechcete bigla? 🙂 kamoska rozdava.. nasla na ulici steniatka 😐

• Zuzi to uz by u nas ozaj bola hotova ZOO. a to by uz ani moj muz nerozdychal 😎

• jani ale co si.. ja ho prehovorim 😃

• Nech sa paci. Tak Ta cakam aj so psom 😃 😃 😃

• jani ok, prideme ti aj gartulovat a bigl bude darecek hej? 😵

• Sponzor fóra
  • Bez, davaj pozor na tej prezentacii, nech ma mozes potom informovat 😬 😃 Zatial planujem pouzivat papierove plienky, som leniva prat 😃 ale ak maju latkove nejaku super vyhodu, tak mozno... 😃 😃

• caute kocky, len tak na skok popri robotke 🙂
    Vsetkym dalsim Jankam vsetko naj naj 😉

• Baby, kde ste vsetky ? 🤔 🙂
    Ved nam to tu zapadne prachom...

• Mary ja to obcas oprasim, neboj 😉

• ja tiez 😃
    ale vsetky sa asi flakate na konikovi a mamickujete 😵

• Fifi, ved prave, akosi sa menia zaujmy a priority 😃 😵

• veeeed, ale potom tu ostanem sama 😞

• Fifi neostanes, neboj, ja sem celkom casto zabludim...len ked tu nikto nie je, tak sa mi ani pisat nechce...

• fifi aj ja tu budem, neboj. Este veeeeeelmi dlho........ 😉

• ale nas tu pekne ohovarate 😉 ja som mala dns v robote brutal vela prace, zajtra u nas zacina hlbkova kontrola z NKU, takze stresy

• Zuzi nestresuj. Ved tebe to uz moze byt jedno, keby aj nejaky problem nasli 😉
    Dnes som zasa isla do prace dve hodiny. Katastrofa. Zajtra ideme s motorkou. Toto sa vazne uz neda, ta nasa cesta zo Samorina 😠

• Jani, tak to mate blbe...ale zas na druhej strane...moja sefka je zo Samorina a je super, ze chodi teraz tak neskoro do prace 😃 😃

No, aj mne skoncili prazdninove casy v praci, vsetci nieco chcu a nestiham byt ani na nete... 😐 😃 😃

• Mary ale mas pravdu, aspon nemusim byt uz o pol osmej v praci. Dnes om prisla o 8:45. To znamena, ze tu budem o hodinku kratsie 😃

• Tsssss...Jani, to by si si mala pekne nadrobit 😃 😃 Praca nie je holubnik 😃 😃

• Ale aj cesta do prace je v tomto pripade praca. Cize som sa neflakala a tym padom tu nemusim byt dlhsie. To su moje pravidla. Dobre, nie?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém